http://kariera.mk

“Illyricum”, film kushtuar pushtimit të ilirëve

më 7.2018 - Telegrafi

Filmi “Illyricum”, me regji dhe skenar të Simon Bogojevic Narathit, trajton ngjarjet e pushtimit të Ilirisë nga fushata ushtarake e rerandorit romak, Oktavian Augusti. Illyricvm by simon bogojevic narath...

“Illyricum”, film kushtuar pushtimit të ilirëve

më 7.2018 - Ina

Filmi “Illyricum”, me regji dhe skenar të Simon Bogojevic Narathit, trajton ngjarjet e pushtimit të Ilirisë nga fushata ushtarake e rerandorit romak, Oktavian Augusti. Illyricvm by simon bogojevic narath...

“Illyricum”, një nga prodhimet më të mëdha të kinematografisë evropiane

më 7.2018 - RTV 21

Filmi “Illyricum” me ngjarje nga pushtimi i Ilirisë Filmi “Illyricum”, me regji dhe skenar të Simon Bogojevic Narath, trajton ngjarjet e pushtimit të Ilirisë nga fushata ushtarake e Perandorit romak, Octavian....

DO TË REALIZOHET FILMI “ILLYRICUM”

më 7.2018 - TV21

Filmi është në fazën e para-produksionit final, është shprehur për Konica.al, regjisori dhe njëherazi skenaristi i këtij filmi, Simon Bogojević Narath, i cili pritet të jetë një nga prodhimet më të mëdha...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK