http://kariera.mk

Pakti detar me Shqipërinë, deklarata e Hahn vë në alarm të gjithë Greqinë

më 7.2018 - Gazeta Express

Një deklaratë e eurokomisionerit Johannes Hahn për një ndryshim të mundshëm të kufijve mes Shqipërisë dhe Greqisë, ka ngjallur reagim të madh tek mediat e vendit fqinj. Gjatë një deklarate për ecurinë...

Pakti detar me Shqipërinë, deklarata e Hahn vë në alarm të gjithë Greqinë

më 7.2018 - Sovrani

Një deklaratë e eurokomisionerit Johannes Hahn për një ndryshim të mundshëm të kufijve mes Shqipërisë dhe Greqisë, ka ngjallur reagim të madh tek mediat e vendit fqinj. Gjatë një deklarate për ecurinë...

Hahn: Ristrukturim kufijsh midis Greqisë dhe Shqipërisë

më 7.2018 - Klan Kosova

Mediat greke e kanë cilësuar si “të çuditshme” një deklaratë të komisionerit për zgjerimin, Johannes Hahn. Sipas gazetës Kathimerini, duke folur në një konferencë në Londër, komisioneri tha që po të arrihet...

Komisioneri Hahn: Ristrukturim kufijsh midis Greqisë dhe Shqipërisë

më 7.2018 - Mapo

Mediat greke e kanë cilësuar si “të çuditshme” një deklaratë të komisionerit për zgjerimin, Johannes Hahn. Sipas gazetës Kathimerini, duke folur në një konferencë në Londër, komisioneri tha që po të arrihet...

Hahn: Ristrukturim kufijsh midis Greqisë dhe Shqipërisë

më 7.2018 - Lajmi.net

Mediat greke e kanë cilësuar si “të çuditshme” një deklaratë të komisionerit për zgjerimin, Johannes Hahn. Sipas gazetës Kathimerini, duke folur në një konferencë në Londër, komisioneri tha që po të arrihet...

Deklaratë “bombë” e Hahn: Ristrukturim kufijsh midis Greqisë dhe Shqipërisë

më 7.2018 - NOA

Disa media greke e kanë konsideruar si të çuditshme qëndrimin përmes një deklarate të Komisionerit për Zgjerimin, Johannes Hahn. Ka qenë gazeta “Kathimerini” e cila shkruan se duke folur në një konferencë...

Mediat greke habiten me deklaratat e Hahn, për kufirin shqiptaro-grek

më 7.2018 - Gazeta Tema

Një deklaratë e komisionerit për Zgjerim Johannes Hahn është cilësuar nga mediat greke si e “çuditshme”. Gazeta “Kathimerini” shkruan se “k omisioneri ka thënë në një konferencë në Londër se po të arrihet...

Ndryshim kufijsh midis Greqisë dhe Shqipërisë, zëdhënësi i Hahn sqaron deklaratën

më 7.2018 - Sot News

Një zëdhënës i Komisionerit europian për Zgjerimin Johannes Hahn, sqaroi të mërkurën se zyrtari i BE-së nuk sugjeroi një ndryshim kufitar midis Greqisë dhe Shqipërisë në deklaratat e bëra në një konferencë...

Komisioneri Hahn “tremb” grekët: Kufijtë mes Shqipërisë dhe Greqisë do të ndryshojnë

më 7.2018 - InfoShqip

Një deklaratë e komisionerit për Zgjerim Johannes Hahn është cilësuar nga mediat greke si e “çuditshme”. Gazeta “Kathimerini” shkruan se “komisioneri ka thënë në një konferencë në Londër se po të arrihet...

Alarmohen mediat greke me deklaratën e Hahn: Do të ndryshojnë kufijtë me Shqipërinë

më 7.2018 - Lexo

Disa media greke e kanë konsideruar si të çuditshëm qëndrimin përmes një deklarate të Komisionerit për Zgjerimin, Johannes Hahn. Ka qenë gazeta “Kathimerini” e cila shkruan se duke folur në një konferencë...

Hahn ‘tremb’ mediat greke: Do të ndryshojnë kufijtë me Shqipërinë

më 7.2018 - Java News

Disa media greke e kanë konsideruar si të çuditshëm qëndrimin përmes një deklarate të Komisionerit për Zgjerimin, Johannes Hahn. Ka qenë gazeta “Kathimerini” e cila shkruan se duke folur në një konferencë...

Mediat greke: Hahn ka paralajmuar lëvizje të kufijve Shqipëri-Greqi

më 7.2018 - Periskopi

Mediat greke e kanë cilësuar si “të çuditshme” një deklaratë të komisionerit për zgjerimin, Johannes Hahn. Sipas gazetës Kathimerini, duke folur në një konferencë në Londër, komisioneri tha që po të arrihet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK