http://kariera.mk

Haradinaj i bën vizitë Nexhmije Pagarushës pas daljes nga spitali, ja fjalët e tij

më 7.2018 - NOA

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka vizituar ikonën e muzikës shqiptare, Nexhmie Pagarusha pas daljes nga spitali, e cila u shtrua pas disa lëndimeve që i kishte marrë në shtëpi. “Janë disa njerëz...

Kryeministri Haradinaj viziton Nexhmie Pagarushën pas lirimit nga spitali

më 7.2018 - Medial

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj e ka vizituar Nexhmie Pagarushën pasi ajo është liruar nga spitali, ku ishte shtrirë pas disa lëndimeve që i kishte marrë në një aksident në shtëpi. “Janë disa...

Haradinaj e viziton Nexhmije Pagarushën

më 7.2018 - Zhurnal

Haradinaj e viziton Nexhmije Pagarushën "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

Kryeministri Haradinaj viziton Nexhmie Pagarushën pas lirimit nga spitali

më 7.2018 - Kallxo

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj e ka vizituar Nexhmie Pagarushën pasi ajo është liruar nga spitali, ku ishte shtrirë pas disa lëndimeve që i kishte marrë në një aksident në shtëpi. “Janë disa...

Haradinaj e viziton Nexhmije Pagarushën

më 7.2018 - Telegrafi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, e  ka vizituar në shtëpinë e saj, bilbilin e këngës shqipe, Nexhmije Pagarusha. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kreu i Qeverisë i ka thurur lëvdata këngëtares...

Nexhmije Pagarusha lirohet nga spitali

më 7.2018 - RTV 21

Ajo u vizitua në shtëpi edhe nga Kryeministri Ramush Haradinaj Pas një aksidenti që Bilbili i Kosovës, Nexhmije Pagarusha pati në banesën e saj ku pësoi disa lëndime trupore. Është konfirmuar se gjendja...

Haradinaj bashkë me Anitën vizitojnë Nexhmije Pagarushen pas daljes nga spitali

më 7.2018 - Lajmi.net

Kryeministri Ramush Haradinaj pas kthimit nga Samiti në Londër, ka vizituar ikonën e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarushën, në banesën e saj. Kryeminstri dhe bashkëshortja e tij, ka shkuar për vizitë...

Kryeministri viziton Nexhmije Pagarushën

më 7.2018 - Klan Kosova

Kryeministri Ramush Haradinaj e ka vizituar sot ikonën e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha. Pagarusha mbrëmë ishte dërguar në emergjencë pasi që i ishte përkeqësuar gjendja shëndetësore shkaku i një...

Haradinaj vizitoi Nexhmije Pagarushën

më 7.2018 - Koha.net

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka vizituar sot në shtëpinë e saj këngëtaren Nexhmije Pagarusha, transmeton Koha.net. Për këtë vizitë Haradinaj ka njoftuar në Facebook: Janë disa njerëz që çdo...

Haradinaj viziton Nexhmije Pagarushen pas daljes nga spitali

më 7.2018 - Gazeta Express

Kryeministri Ramush Haradinaj pas kthimit nga Samiti në Londër, ka vizituar ikonën e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarushën, në banesën e saj. Kryeminstri dhe bashkëshortja e tij, ka shkuar për vizitë...

Haradinaj shkon në vizitë te Nexhmije Pagarusha, ja çka i thotë

më 7.2018 - OraInfo

Kryeministri Ramush Haradinaj e ka vizituar sot ikonën e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha. Pagarusha mbrëmë ishte dërguar në emergjencë pasi që i ishte përkeqësuar gjendja shëndesore shkaku i një...

Kryeministri Haradinaj viziton Nexhmie Pagarushën pas lirimit nga spitali

më 7.2018 - Gazeta Monitor

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj e ka vizituar Nexhmie Pagarushën pasi ajo është liruar nga spitali, ku ishte shtrirë pas disa lëndimeve që i kishte marrë në një aksident në shtëpi. “Janë disa...

Nexhmije Pagarusha del nga spitali

më 7.2018 - Lajmi.net

Këngëtarja e madhe shqiptare, Nexhmije Pagarusha, është liruar nga spitali, pas një aksidenti që kishte pasur mbrëmë në shtëpi. Lajmin e kanë bërë të ditur familjarë të saj përmes rrjeteve sociale. Sipas...

Nexhmije Pagarusha del nga spitali

më 7.2018 - Koha.net

Këngëtarja e madhe shqiptare, Nexhmije Pagarusha, është liruar nga spitali, pas një aksidenti që kishte pasur mbrëmë në shtëpi. Lajmin e kanë bërë të ditur familjarë të saj përmes rrjeteve sociale. Sipas...

Kryeministri viziton ikonën e muzikës shqipe

më 7.2018 - Infokusi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj  bashkë me bashkëshorten e tij Aniten kanë vizituar ikonën e këngës shqipe Nexhmije Pagarushën në shtëpinë e saj. Nexhmije Pagarusha është në trajtim mjekësor pas...

Kryeministri viziton bilbilin e këngës shqipe

më 7.2018 - KosovaPress

Duke e quajtur bilbil të këngës shqipe Haradinaj ka thënë se Pagarusha gjithnjë ishte shembull i forcës njerëzore përballë sfidave dhe se edhe pas këtij lëndimi ajo do t’ia dalë. Postimi i Haradinajt:...

Haradinaj me grua vizitojnë Nexhmije Pagarushën: Është shembull i forcës përballë sfidave

më 7.2018 - Periskopi

Kryeministri Ramush Haradinaj pas kthimit nga Samiti në Londër, ka vizituar ikonën e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarushën, në banesën e saj. Kryeminstri dhe bashkëshortja e tij, ka shkuar për vizitë...

Haradinaj vizitoi Nexhmije Pagarushën

më 7.2018 - Ekonomia Online

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka vizituar sot në shtëpinë e saj këngëtaren Nexhmije Pagarusha, transmeton Koha.net. Për këtë vizitë Haradinaj ka njoftuar në Facebook: Janë disa njerëz që çdo...

Ministri Gashi viziton këngëtaren Nexhmije Pagarusha në spital

më 7.2018 - Telegrafi

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka vizituar këngëtaren e njohur Nexhmije Pagarusha pas lëndimit të saj. Ai u informua nga afër për gjendjen shëndetësore të saj, teksa u shpreh i...

Nexhmije Pagarusha del nga spitali

më 7.2018 - Ekonomia Online

Këngëtarja e madhe shqiptare, Nexhmije Pagarusha, është liruar nga spitali, pas një aksidenti që kishte pasur mbrëmë në shtëpi. Lajmin e kanë bërë të ditur familjarë të saj përmes rrjeteve sociale. Sipas...

Gjendja shëndetësore e Nexhmije Pagarushës është stabile, ministri Gashi e viziton në Spital

më 7.2018 - Koha.net

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka vizituar në spital, këngëtaren Nexhmije Pagarusha pas aksidentit të pësuar në banesën e saj. Ai me këtë rast u informua për së afërmi për gjendjen...

Haradinaj dhe bashkëshortja e tij vizitojnë Nexhmije Pagarushën

më 7.2018 - Sovrani

Gjatë natës së kaluar  ikonës së muzikës shqiptarë Nexhmija Pagarushës i është keqësuar gjendja shëndetësore. Nexhmije Pagarusha u dërgua në emergjencën e QKUK-së, ku edhe i është dhënë ndihma mjekësorë...

Ministri publikon foton e Nexhmije Pagarushës në spital, tregon për gjendjen e saj shëndetësore

më 7.2018 - Gazeta Express

Ministri i Kulturës Rinisë dhe Sportit Kujtim Gashi e ka vizituar sot në spital Nexhmije Pagarushën. Gashi nga vizita e tij po ashtu ka dhënë detaje në lidhje me gjendjen shëndetësoren të Nexhmijes, gjë...

Ministri Gashi viziton këngëtaren Nexhmije Pagarusha në spital

më 7.2018 - Klan Kosova

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka vizituar në spital, këngëtaren Nexhmije Pagarusha pas aksidentit të pësuar në banesën e saj. Ministri u informua për së afërmi për gjendjen shëndetësore...

Nexhmije Pagarusha shtrohet me urgjencë në spital

më 7.2018 - Gazeta Tema

Këngëtarja e njohur Nexhmije Pagarusha ka shfaqur probleme me gjendjen shëndetësore. 85 vjeçarja është transportuar me urgjencë në spital ku po kurohet. Lajmin e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i QKUK-së,...

Gjendja shëndetësore e Nexhmije Pagarushës është stabile

më 7.2018 - RTV 21

Ministri i Kulturës ka vizituar në spital Nexhmije Pagarushën Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka vizituar në spital, këngëtaren Nexhmije Pagarusha pas aksidentit të pësuar në banesën...

Ministri viziton Nexhmije Pagarushën në spital, kjo është gjendja e saj

më 7.2018 - OraInfo

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka vizituar në spital, bilbilin e gjuhës shqipe, këngëtaren Nexhmije Pagarusha pas aksidentit të pësuar në banesën e saj. Ministri Gashi u informua...

Lajmi i mirë:Nexhmije Pagarusha është në gjendje të mirë shëndetësore

më 7.2018 - Bota Press

Legjenda e gjallë e muzikës burimore shqiptare Nexhmije Pagarusha pas një trajtimi shëndetesor, po e merr veten dhe tash gjendja e saj është duke u përmirësuar. Kështu ka njoftuar familjarja e saj Lule...

Ministri i  Kulturës viziton këngëtaren Nexhmije Pagarusha në spital

më 7.2018 - Kallxo

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka vizituar në spital,këngëtaren Nexhmije Pagarusha pas aksidentit të pësuar në banesën e saj. Sipas njoftimit Ministri Gashi u informua për së afërmi...

Ministri Gashi viziton këngëtaren Nexhmije Pagarusha në spital

më 7.2018 - Lajmi.net

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka vizituar në spital, bilbilin e gjuhës shqipe, këngëtaren Nexhmije Pagarusha pas aksidentit të pësuar në banesën e saj. Ministri Gashi u informua...

Nexhmije Pagarusha përfundon në spital, ja si është gjendja e këngëtares

më 7.2018 - Lexo

Këngëtarja e njohur Nexhmije Pagarusha ka përfunduar në spital. Mësohet se ajo është dërguar gjatë natës në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Siç raportojnë mediat kosovare këngëtarja është transportuar...

Nexhmije Pagarusha përfundon në spital, ja arsyeja…

më 7.2018 - Blitz

Mbrëmjen e djeshme këngëtarja e njohur Nexhmije Pagarusha është dërguar në spital. Sipas mediave kosovare,  këngëtarja është transportuar me autoamblancë dhe zëdhënësi i QKUK-së, Shpend Fazliu ka thënë...

Ministri Kujtim Gashi publikon foton e Nexhmije Pagarushës në spital, tregon për gjendjen e saj shëndetësore

më 7.2018 - Infokusi

Ministri i Kulturës Rinisë dhe Sportit Kujtim Gashi e ka vizituar sot në spital Nexhmije Pagarushën. Gashi nga vizita e tij po ashtu ka dhënë detaje në lidhje me gjendjen shëndetësoren të Nexhmijes, gjë...

Nexhmije Pagarusha përfundon në spital, ja si është gjendja e këngëtares

më 7.2018 - BalkanWeb

Këngëtarja e njohur Nexhmije Pagarusha ka përfunduar në spital. Mësohet se ajo është dërguar gjatë natës në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Siç raportojnë mediat kosovare këngëtarja është transportuar...

Ministri Gashi viziton këngëtaren Nexhmije Pagarusha në spital

më 7.2018 - Tetova Sot

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka vizituar në spital, bilbilin e gjuhës shqipe, këngëtaren Nexhmije Pagarusha pas aksidentit të pësuar në banesën e saj. Ministri Gashi u informua...

Ministri Gashi viziton Nexhmije Pagarushën në spital

më 7.2018 - Ekonomia Online

Ministri i Kulturës Rinisë dhe Sportit Kujtim Gashi e ka vizituar sot në spital Nexhmije Pagarushën. Gashi nga vizita e tij po ashtu ka dhënë detaje në lidhje me gjendjen shëndetësoren të Nexhmijes, për...

Flasin mjekët, kjo është gjendja e Nexhmije Pagarushës

më 7.2018 - OraInfo

Mbrëmë vonë, ikona e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha është dërguar urgjent në Emergjencën e Qendrës Klinike Universitare të Kosovës. Ajo kishte pësuar një lëndim në banesën e saj në Ulpianë dhe i...

Ortopedi i QKUK’së tregon gjendjen shëndetësore të Nexhmije Pagarushës

më 7.2018 - Gazeta Express

Mbrëmë vonë, ikona e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha është dërguar urgjent në Emergjencën e Qendrës Klinike Universitare të Kosovës. Ajo kishte pësuar një lëndim në banesën e saj në Ulpianë dhe i...

E sëmurë dhe e vetmuar – Jetesa e pasigurt e “bilbilit shqiptar”

më 7.2018 - Insajderi

Bilbili i muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha ishte dwrguar dje në Emergjencën e QKUK-së në gjendje të rëndë shëndetësore. Shpend Fazliu, zëdhënës në QKUK, ka konfirmuar se pacientes i është dhënë ndihma...

Ministri Gashi viziton këngëtaren Nexhmije Pagarusha në spital!

më 7.2018 - Fakti Ditor

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka vizituar në spital, bilbilin e gjuhës shqipe, këngëtaren Nexhmije Pagarusha pas aksidentit të pësuar në banesën e saj. Ministri Gashi u informua...

Milaim Zeka viziton Nexhmije Pagarushën pas lëndimit, ankohet për kushtet e rënda në QKUK

më 7.2018 - Telegrafi

Deputeti nga radhët e NISMA-s Socialdemokrate, Milaim Zeka, ka vizituar së fundmi “bilbilin e muzikës shqipe”, këngëtaren Nexhmije Pagarusha. Kjo e fundit, u transportua me urgjencë dje (e mërkurë) në...

Ministri Gashi e viziton Nexhmije Pagarushën në spital, tregon gjendjen e saj shëndetësore

më 7.2018 - Periskopi

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka vizituar në spital, këngëtaren Nexhmije Pagarusha pas aksidentit të pësuar në banesën e saj. Ai me këtë rast u informua për së afërmi për gjendjen...

Ministri Gashi viziton këngëtaren Nexhmije Pagarusha në spital

më 7.2018 - Sovrani

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka vizituar në spital, bilbilin e gjuhës shqipe, këngëtaren Nexhmije Pagarusha pas aksidentit të pësuar në banesën e saj. Gashi u informua për së...

Gjendja shëndetësore e Nexhmije Pagarushës është stabile

më 7.2018 - KosovaPress

Ai me këtë rast u informua për së afërmi për gjendjen shëndetësore të këngëtares së madhe Pagarusha dhe u shpreh i lumtur që gjendja e saj është e mirë dhe që fatmirësisht nuk ka pësuar ndonjë lëndim më...

Ja si është sot gjendja shëndetësore e Nexhmije Pagarushës

më 7.2018 - Ina

Ikona e muzikës shqiptare ose siç publiku e njeh më së miri ‘Bilbili i Kosovës’, Nexhmije Pagarusha, mbrëmë është dërguar në QKUK për shkak të disa lëndimeve që ka pësuar në banesën e saj. Lajmin për klankosova.tv...

Përfundoi me urgjencë në spital, zbulohet çfarë ndodhi me Nexhmije Pagarushën

më 7.2018 - NOA

Mbrëmjen e kësaj të marte ikona e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha përfundoi në spital. Ekipet e emergjencës e dërguan artisten në urgjencë ku iu shtrua ekzaminimeve. Zëdhënësi i QKUK-së, Shpend Fazliu...

Ministri publikon fotografinë e Nexhmije Pagarushës në spital, tregon për gjendjen e saj shëndetësore

më 7.2018 - Insajderi

Ministri i Kulturës Rinisë dhe Sportit Kujtim Gashi e ka vizituar sot në spital Nexhmije Pagarushën. Gashi nga vizita e tij po ashtu ka dhënë detaje në lidhje me gjendjen shëndetësoren të Nexhmijes, gjë...

Lëndohet rëndë Nexhmije Pagarusha, përfundon në spital, ja gjendja e saj

më 7.2018 - Zhurnal

Lëndohet rëndë Nexhmije Pagarusha, përfundon në spital, ja gjendja e saj "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Mjeku i QKUK-së tregon për gjendjen shëndetësore të Nexhmije Pagarushës

më 7.2018 - Insajderi

Mbrëmë vonë, ikona e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha është dërguar urgjent në Emergjencën e Qendrës Klinike Universitare të Kosovës. Ajo kishte pësuar një lëndim në banesën e saj në Ulpianë dhe i...

Ortopedi i QKUK’së tregon gjendjen shëndetësore të Nexhmije Pagarushës

më 7.2018 - Bota Press

Mbrëmë vonë, ikona e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha është dërguar urgjent në Emergjencën e Qendrës Klinike Universitare të Kosovës. Ajo kishte pësuar një lëndim në banesën e saj në Ulpianë dhe i...

Mësohet, ja çka i kishte ndodhur Nexhmije Pagarushës mbrëm në banesën e saj

më 7.2018 - OraInfo

Ikona e muzikës shqiptare ose siç publiku e njeh më së miri ‘Bilbili i Kosovës’, Nexhmije Pagarusha, mbrëmë është dërguar në QKUK për shkak të disa lëndimeve që ka pësuar në banesën e saj. Lajmin për klankosova.tv...

Pas lëndimeve të marra në banesën e saj, kjo është gjendja e Nexhmije Pagarushës

më 7.2018 - Lajmi.net

Ikona e muzikës shqiptare ose siç publiku e njeh më së miri ‘Bilbili i Kosovës’, Nexhmije Pagarusha, mbrëmë është dërguar në QKUK për shkak të disa lëndimeve që ka pësuar në banesën e saj. Lajmin për klankosova.tv...

Mjeku tregon gjendjen shëndetësore të Nexhmije Pagarushës

më 7.2018 - Periskopi

Mbrëmë vonë, ikona e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha është dërguar urgjent në Emergjencën e Qendrës Klinike Universitare të Kosovës. Ajo kishte pësuar një lëndim në banesën e saj në Ulpianë dhe i...

Ortopedi i QKUK-së: Kjo është gjendja e Nexhmije Pagarushës

më 7.2018 - Sovrani

Mbrëmë vonë, ikona e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha është dërguar urgjent në Emergjencën e Qendrës Klinike Universitare të Kosovës. Ajo kishte pësuar një lëndim në banesën e saj në Ulpianë dhe i...

Pas lëndimeve të marra në banesën e saj, kjo është gjendja e Nexhmije Pagarushës

më 7.2018 - Prive

Ikona e muzikës shqiptare ose siç publiku e njeh më së miri ‘Bilbili i Kosovës’, Nexhmije Pagarusha, mbrëmë është dërguar në QKUK për shkak të disa lëndimeve që ka pësuar në banesën e saj. Lajmin për klankosova.tv...

Milaim Zeka viziton Nexhmije Pagarushën në QKUK

më 7.2018 - Klan Kosova

Deputeti nga radhët e  Partisë Socialdemokrate, Milazim Zeka e ka vizituar mbrëmë këngëtaren, Nexhmije Pagarusha në QKUK, e cila ishte shtruar atje për shkak të një akisidenti të pësuar në banesën e saj....

Nexhmije Pagarusha shoqërohet me urgjencë në spital

më 7.2018 - Albeu

Nexhmije Pagarusha është shoqëruar menjëherë në spital mbrëmjen e djeshme, pas një incidenti të ndodhur në shtëpi. Burime pwr mediat bëjnë të ditur se një dollap, ka rënë përmbi ikonën e muzikës shqiptare...

Milaim Zeka e viziton Nexhmije Pagarushën në spital, tregon gjendjen e saj shëndetësore

më 7.2018 - Gazeta Express

Deputeti i NISMA-s Socialdemokrate, Milaim Zeka, njëheri dhe mik i këngëtares Nexhmije Pagarusha, ka dhënë detaje për incidentin që i ka ndodhur sot në orët e vona kësaj të fundit. Zeka ka treguar se pas...

Zeka e viziton Nexhmije Pagarushën në spital, tregon për gjendjen e saj

më 7.2018 - RTV 21

Milaim Zeka është ankuar për kushtet në QKUK Deputeti i NISMA-s, Milaim Zeka njëheri dhe mik i këngëtares së njohur Nexhmije Pagarusha, ka dhënë detaje për incidentin që i ka ndodhur mbrëmë bilbilit të...

Pas lëndimeve të marra në banesën e saj, kjo është gjendja e Nexhmije Pagarushës!

më 7.2018 - Fakti Ditor

Ikona e muzikës shqiptare ose siç publiku e njeh më së miri ‘Bilbili i Kosovës’, Nexhmije Pagarusha, mbrëmë është dërguar në QKUK për shkak të disa lëndimeve që ka pësuar në banesën e saj. Lajmin për klankosova.tv...

Milaim Zeka e viziton Nexhmije Pagarushën në spital, ja në çfarë gjendje është ajo

më 7.2018 - OraInfo

Deputeti Milaim Zeka,mik i këngëtares Nexhmije Pagarusha, ka dhënë detaje për incidentin që i ka ndodhur sot në orët e vona kësaj të fundit. Zeka ka treguar se pas incidentit të ndodhur në banesën e Nexhmije...

Milaim Zeka e viziton Nexhmije Pagarushën në spital, tregon gjendjen e saj shëndetësore

më 7.2018 - Lajmi.net

Deputeti i NISMA-s Socialdemokrate, Milaim Zeka, njëheri dhe mik i këngëtares Nexhmije Pagarusha, ka dhënë detaje për incidentin që i ka ndodhur sot në orët e vona kësaj të fundit. Zeka ka treguar se pas...

Kjo është arsyeja pse u dërgua Nexhmije Pagarusha në QKUK

më 7.2018 - Gazeta Express

Bilbili i muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha është dërguar sonte në Emergjencën e QKUK-së në gjendje të rëndë shëndetësore. Këtë e konfirmoi zëdhënësi i QKUK-së, Shpend Fazliu, sipas të cilit, ikonës...

Mësohet, ja çka i kishte ndodhur Nexhmije Pagarushës mbrëm në banesën e saj

më 7.2018 - Bota Press

Ikona e muzikës shqiptare ose siç publiku e njeh më së miri ‘Bilbili i Kosovës’, Nexhmije Pagarusha, mbrëmë është dërguar në QKUK për shkak të disa lëndimeve që ka pësuar në banesën e saj. Lajmin për klankosova.tv...

Zeka viziton Nexhmije Pagarushën në spital, tregon për gjendjen e saj e të QKUK-së

më 7.2018 - Gazeta Monitor

Deputeti i Partisë Socialdemokrate, Milazim Zeka e ka vizituar Nexhmije Pagarushen në QKUK, e cila dje është dërguar atje për shkak të një aksidenti në banesën e saj. Zeka ka thënë se gjendja e Nexhmijës...

Zeka viziton Nexhmije Pagarushën në spital, tregon për gjendjen e saj e të QKUK-së

më 7.2018 - Sovrani

Deputeti i Partisë Socialdemokrate, Milazim Zeka e ka vizituar Nexhmije Pagarushen në QKUK, e cila dje është dërguar atje për shkak të një aksidenti në banesën e saj. Zeka ka thënë se gjendja e Nexhmijës...

Milaim Zeka viziton Nexhmije Pagarushën në QKUK

më 7.2018 - Ekonomia Online

Deputeti nga radhët e Partisë Socialdemokrate, Milazim Zeka e ka vizituar mbrëmë këngëtaren, Nexhmije Pagarusha në QKUK, e cila ishte shtruar atje për shkak të një aksidenti të pësuar në banesën e saj....

Nexhmije Pagarushës i përkeqësohet gjendja shëndetësore

më 7.2018 - Ina

Ikona e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha është dërguar mbrëmë në Emergjencë të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës. Ekipet e ambulancës janë parë te banesa e saj në lagjen “Ulpiana”, në Prishtinë,...

I përkeqësohet gjendja Nexhmije Pagarushës – dërgohet në Emergjencë

më 7.2018 - Fakti Ditor

Nexhmije Pagarushës, ikonës së këngës shqipe iu është përkeqësuar gjendja shëndetësore. Ajo është dërguar sonte në Emergjencë të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës, njofton Klan Kosova. Lajmin për...

I përkeqësohet gjendja Nexhmije Pagarushës – dërgohet në Emergjencë

më 7.2018 - Klan Kosova

Ikona e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha është dërguar sonte në Emergjencë të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës. Ekipet e ambulancës janë parë te banesa e saj në lagjen “Ulpiana”, në Prishtinë,...

I përkeqësohet gjendja Nexhmije Pagarushës, dërgohet në Emergjencë

më 7.2018 - OraInfo

Ikona e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha është dërguar sonte në Emergjencë të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës. Ekipet e ambulancës janë parë te banesa e saj në lagjen “Ulpiana”, në Prishtinë,...

Nexhmie Pagarusha dërgohet në emergjencë

më 7.2018 - Lajmi.net

Këngëtarja, Nexhmie Pagarusha, ka kërkuar ndihmë mjekësore si pasojë e disa lëndimeve që ka marrë në shtëpi Zëdhënësi i QKUK, Shpend Fazliu i ka thënë KALLXO.com se e njëjta është jashtë rrezikut për jetë...

Nexhmije Pagarusha dërgohet me urgjencë në spital, konfirmohet gjendja e saj jashtë rrezikut për jetë

më 7.2018 - Telegrafi

Këngëtarja e njohur Nexhmije Pagarusha, është dërguar me urgjencë natën e sotme në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Ekipe të ambulancës janë parë tek banesa e saj në lagjen “Ulpiana”, në Prishtinë,...

Nexhmije Pagarusha dërgohet me urgjencë në spital

më 7.2018 - NOA

Ikona e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha është dërguar në Emergjencë të QKUK-së në Prishtinë. Ekipet e ambulancës janë parë mbrëmjen e sotme te banesa e saj në lagjen “Ulpiana”, nga ku e kanë dërguar...

Nexhmie Pagarusha dërgohet në emergjencë

më 7.2018 - Kallxo

Këngëtarja, Nexhmie Pagarusha, ka kërkuar ndihmë mjekësore si pasojë e disa lëndimeve që ka marrë në shtëpi. Zëdhënësi i QKUK, Shpend Fazliu i ka thënë KALLXO.com se e njëjta është jashtë rrezikut për...

Nexhmije Pagarushës i përkeqësohet gjendja, dërgohet në Emergjencë

më 7.2018 - Gazeta Express

Ikona e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha është dërguar sonte në Emergjencë të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës. Ekipet e ambulancës janë parë te banesa e saj në lagjen “Ulpiana”, në Prishtinë,...

Milaim Zeka e viziton Nexhmije Pagarushën në spital, tregon gjendjen e saj shëndetësore

më 7.2018 - Periskopi

Deputeti i NISMA-s Socialdemokrate, Milaim Zeka, njëheri dhe mik i këngëtares Nexhmije Pagarusha, ka dhënë detaje për incidentin që i ka ndodhur sot në orët e vona kësaj të fundit. Zeka ka treguar se pas...

Nexhmije Pagarushës i përkeqësohet gjendja, dërgohet në Emergjencë

më 7.2018 - Tetova Sot

Ikona e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha është dërguar sonte në Emergjencë të QKUK-së. Ekipet e ambulancës janë parë te banesa e saj në lagjen “Ulpiana”, nga ku e kanë dërguar për trajtim. Për gjendjen...

Ikonës së muzikës shqiptare i përkeqësohet gjendja dërgohet në Emergjencë

më 7.2018 - Infokusi

Ikona e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha është dërguar sonte në Emergjencë të QKUK-së. Ekipet e ambulancës janë parë te banesa e saj në lagjen “Ulpiana”, nga ku e kanë dërguar për trajtim. Për gjendjen...

Ja si u lëndua në banesën e saj Nexhmije Pagarusha

më 7.2018 - Sovrani

Bilbili i muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha është dërguar sonte në Emergjencën e QKUK-së në gjendje të rëndë shëndetësore. Këtë e konfirmoi për Indeksonline zëdhënësi i QKUK-së, Shpend Fazliu, sipas...

Nexhmije Pagarushës i përkeqësohet gjendja, dërgohet në Emergjencë

më 7.2018 - Gazeta Monitor

Ikona e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha është dërguar sonte në Emergjencë të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës. Ekipet e ambulancës janë parë te banesa e saj në lagjen “Ulpiana”, në Prishtinë,...

Mësohet arsyeja se pse u dërgua Nexhmije Pagarusha në QKUK

më 7.2018 - Periskopi

Bilbili i muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha është dërguar sonte në Emergjencën e QKUK-së në gjendje të rëndë shëndetësore. Këtë e konfirmoi zëdhënësi i QKUK-së, Shpend Fazliu, sipas të cilit, ikonës...

Nexhmije Pagarushës i përkeqësohet gjendja, dërgohet në spital

më 7.2018 - Insajderi

Ikona e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha është dërguar sonte në Emergjencë të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës. Ekipet e ambulancës janë parë te banesa e saj në lagjen “Ulpiana”, në Prishtinë,...

Nexhmije Pagarushës i përkeqësohet gjendja, dërgohet në Emergjencë

më 7.2018 - Bota Press

Ikona e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha është dërguar sonte në Emergjencë të QKUK-së. Ekipet e ambulancës janë parë te banesa e saj në lagjen “Ulpiana”, nga ku e kanë dërguar për trajtim. Për gjendjen...

Nexhmije Pagarushës i përkeqësohet gjendja, dërgohet në Emergjencë

më 7.2018 - Sovrani

Ikona e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha është dërguar sonte në Emergjencë të QKUK-së. Ekipet e ambulancës janë parë te banesa e saj në lagjen “Ulpiana”, nga ku e kanë dërguar për trajtim. Për gjendjen...

Nexhmie Pagarusha thumbon një këngëtare shqiptare: Më erdhi marre për të!

më 7.2018 - Prive

Nuk ka lënë kush pa e kënduar të paktën një herë këngën e saj të famshme “Baresha”. Kjo këngë e njohur e bilbilit të Kosovës, Nexhmie Pagarushës, që meriton epitetin “kënga e shekullit” është punuar e...

Prive sjellë në intervistë Nexhmie Pagarushën, bilbili i Kosovës vjen me këngë të re!

më 7.2018 - Prive

Pas kaq vitesh pa e dëgjuar, pa ia ndjerë tingujt e bukur të zërit, dhe ajo në këtë moshë vjen me një këngë të re. Këngëtarja e famshme Nexhmie Pagarusha, në moshën 85 vjeçare ka sjellë një këngë me Violetë...

Nexhmie Pagarusha thumbon një këngëtare shqiptare: Më erdhi marre për të

më 7.2018 - Ekonomia Online

Nuk ka lënë kush pa e kënduar të paktën një herë këngën e saj të famshme “Baresha”. Kjo këngë e njohur e bilbilit të Kosovës, Nexhmie Pagarushës, që meriton epitetin “kënga e shekullit” është punuar e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK