http://kariera.mk

Sllovakia blen 14 avionë luftarakë amerikanë për 1,6 miliardë euro

më 7.2018 - Alsat-M

Qeveria sllovake miratoi sot blerjen e 14 avionëve luftarakë amerikanë F-16 Block 70/72 për 1,6 miliardë euro, për të zëvendësuar avionët e saj të modelit të vjetër sovjetik MiG-29. Ministri i Mbrotjes,...

Bratislavë, Sllovakia blen 14 avionë luftarakë amerikanë F-16 për 1,6 miliardë euro

më 7.2018 - BalkanWeb

Qeveria sllovake miratoi sot blerjen e 14 avionëve luftarakë amerikanë F-16 Block 70/72 për 1,6 miliardë euro, për të zëvendësuar avionët e saj të modelit të vjetër sovjetik MiG-29. Ministri i Mbrotjes,...

Armatoset Sllovakia, blen 14 avionë luftarakë amerikanë F-16

më 7.2018 - Gazeta Express

Qeveria sllovake miratoi sot blerjen e 14 avionëve luftarakë amerikanë F-16 Block 70/72 për 1,6 miliardë euro, për të zëvendësuar avionët e saj të modelit të vjetër sovjetik MiG-29. Ministri i Mbrotjes,...

Armatoset një tjetër vend në Ballkan, Sllovakia blen 14 avionë amerikanë F-16

më 7.2018 - Mapo

Qeveria sllovake miratoi sot blerjen e 14 avionëve luftarakë amerikanë F-16 Block 70/72 për 1,6 miliardë euro, për të zëvendësuar avionët e saj të modelit të vjetër sovjetik MiG-29. Ministri i Mbrotjes,...

Armatoset Sllovakia, blen 14 avionë luftarakë amerikanë F-16

më 7.2018 - Lajmi.net

Qeveria sllovake miratoi sot blerjen e 14 avionëve luftarakë amerikanë F-16 Block 70/72 për 1,6 miliardë euro, për të zëvendësuar avionët e saj të modelit të vjetër sovjetik MiG-29. Ministri i Mbrotjes,...

Sllovakia aprovon blerjen e avionëve F-16 nga SHBA-të

më 7.2018 - Gazeta e re

Industria e Mbrojtjes preferoi ofertën e SHBA-ve për avionët F-16 70/72 në raport me ofertën konkurruese të Suedisë për avionët JAS-39 C/D Gripen. Qeveria e Sllovakisë ka aprovuar planin e Ministrisë së...

Armatoset Sllovakia, blen 14 avionë luftarakë amerikanë F-16

më 7.2018 - Tetova Sot

Qeveria sllovake miratoi sot blerjen e 14 avionëve luftarakë amerikanë F-16 Block 70/72 për 1,6 miliardë euro, për të zëvendësuar avionët e saj të modelit të vjetër sovjetik MiG-29. Ministri i Mbrotjes,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK