http://kariera.mk

YouTube rrit masat kundër lajmeve të rreme

para 9 muajve - Republika

Uebfaqja e shpërndarjes së videove YouTube njofton se do të marrë më shumë masa kundër lajmeve të rreme, transmeton Anadolu Agency (AA). Në një deklaratë nga YouTube, e cila është në pronësi të Google,...

Ja sa para investon Youtube kundër lajmeve të rreme

para 9 muajve - Zhurnal

Ja sa para investon Youtube kundër lajmeve të rreme "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

YouTube angazhon 25 milionë dollarë për të luftuar lajmet e rreme

para 9 muajve - Infokusi

YouTube e Google thotë se po ndërmerr disa hapa për të siguruar vërtetësinë e lajmeve në shërbimin e saj duke goditur dezinformimin dhe mbështetjen e organizatave të lajmeve. YouTube do të fillojë t’u...

YouTube angazhon 25 milionë dollarë për të luftuar lajmet e rreme

para 9 muajve - Lajmi.net

YouTube e Google thotë se po ndërmerr disa hapa për të siguruar vërtetësinë e lajmeve në shërbimin e saj duke goditur dezinformimin dhe mbështetjen e organizatave të lajmeve. YouTube do të fillojë t’u...

Lajme të rreme, YouTube rrit masat e sigurisë

para 10 muajve - Vizion Plus

Webfaqja e shpërndarjes së videove YouTube njofton se do të marrë më shumë masa kundër lajmeve të rreme. Në deklaratën më të fundit të bërë nga YouTube, bëhet me dije se do të shtohen masat në kuadër të...

YouTube rrit masat kundër lajmeve të rreme

para 10 muajve - Portalb

Uebfaqja e shpërndarjes së videove YouTube njofton se do të marrë më shumë masa kundër lajmeve të rreme, transmeton Anadolu Agency (AA). Në një deklaratë nga YouTube, e cila është në pronësi të Google,...

YouTube rrit masat kundër lajmeve të rreme

para 10 muajve - Shenja

Uebfaqja e shpërndarjes së videove YouTube njofton se do të marrë më shumë masa kundër lajmeve të rreme, transmeton AA. Në një deklaratë nga YouTube, e cila është në pronësi të Google, thuhet se në kuadër...

Ja sa para investon Youtube kundër lajmeve të rreme

para 10 muajve - RTV 21

Kundër lajmeve të rremë përpara zgjedhjeve në mes të mandatit në SHBA Kompania YouTube do të investojë 25 milionë dollarë kundër lajmeve të rremë përpara zgjedhjeve në mes të mandatit në SHBA në muajin...

YouTube investon 25 milionë dollarë kundër lajmeve të rreme

para 10 muajve - Lexo

Kompania YouTube do të investojë 25 milionë dollarë kundër lajmeve të rremë përpara zgjedhjeve në mes të mandatit në SHBA në muajin nëntor. “Qëllimi është t’u japim më shumë vlerë videove të reja ” autoritare”...

YouTube investon 25 milionë dollarë kundër lajmeve të rreme

para 10 muajve - KosovaPress

“Qëllimi është t’u japim më shumë vlerë videove të reja ” autoritare” për të siguruar që përdoruesit të kenë akses në informacione me cilësi të lartë”, theksoi Neal Mohan, Menaxher i Produktit të YouTube....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK