http://kariera.mk

Goditja e vjedhësve shqiptarë falë bashkëpunimit ndërkombëtar

para 11 muajve - Illyria

105 raste vjedhjesh në Gjermani dhe në Francë janë zbardhur dhe shkojnë në llogari të këtij grupi shqiptarësh. Vlera e dëmit të shkaktuar është rreth gjysmë milionë euro . Gazeta “Badische Zeitung” i kushton...

Media gjermane i kushton artikull bandës famëkeqe shqiptare… kishin grabitur 105 shtëpi

para 11 muajve - Tetova Sot

Gazeta “Badische Zeitung” i kushton një artikull në numrin e së mërkurës (11.07) rastit të arrestimit të një grupi vjedhësish nga Shqipëria, që vepronin në jug të Gjermanisë dhe në Francë. Aksioni ishte...

Qindra grabitje, gazeta gjermane artikull për bandën e tmerrshme shqiptare

para 11 muajve - Java News

Gazeta “Badische Zeitung” i kushton një artikull në numrin e së mërkurës (11.07) rastit të arrestimit të një grupi vjedhësish nga Shqipëria, që vepronin në jug të Gjermanisë dhe në Francë. Aksioni ishte...

Media gjermane i kushton artikull bandës famëkeqe shqiptare... kishin grabitur 105 shtëpi

para 11 muajve - Gazeta Express

Gazeta “Badische Zeitung” i kushton një artikull në numrin e së mërkurës (11.07) rastit të arrestimit të një grupi vjedhësish nga Shqipëria, që vepronin në jug të Gjermanisë dhe në Francë. Aksioni ishte...

Bizhuteri floriri dhe ora origjinale, 29-vjeçarit i zbulohen sendet e vjedhura në Europë

para 11 muajve - BalkanWeb

NGA Dorjana BEZAT MORINE- Bizhuteri floriri, orë origjinale dhe telefona të markave të fundit ishte arsenali i sendeve të vjedhura të gjetura në banesë dhe në makinën e 29-vjeçarit Gentian Duraku, lindur...

40 hajdutët shqiptarë në Francë dhe Gjermani

para 11 muajve - Koha.net

105 raste vjedhjesh në Gjermani dhe në Francë janë zbardhur dhe shkojnë në llogari të këtij grupi shqiptarësh. Vlera e dëmit të shkaktuar është rreth gjysmë milionë euro. Gazeta “Badische Zeitung” i kushton...

Tmerri i banesave në Gjermani e Francë, si u zbuluan hajdutët shqiptarë

para 11 muajve - BalkanWeb

105 raste vjedhjesh në Gjermani dhe në Francë janë zbardhur dhe shkojnë në llogari të këtij grupi shqiptarësh. Vlera e dëmit të shkaktuar është rreth gjysmë milionë euro. Gazeta “Badische Zeitung” i kushton...

Bëmat e bandës së 40 hajdutëve shqiptarë në Francë dhe Gjermani

para 11 muajve - Mapo

105 raste vjedhjesh në Gjermani dhe në Francë janë zbardhur dhe shkojnë në llogari të këtij grupi shqiptarësh. Vlera e dëmit të shkaktuar është rreth gjysmë milionë euro. Gazeta “Badische Zeitung” i kushton...

Gjysmë milioni euro vjedhje të gjermanëve dhe francezëve, si u zbulua banda shqiptare

para 11 muajve - Gazeta Express

105 raste vjedhjesh në Gjermani dhe në Francë janë zbardhur dhe shkojnë në llogari të këtij grupi shqiptarësh. Vlera e dëmit të shkaktuar është rreth gjysmë milionë euro. Gazeta "Badische Zeitung" i kushton...

Goditje kundër hajdutëve shqiptarë, zbulohen 105 vjedhje në Francë e Gjermani

para 11 muajve - BalkanWeb

105 raste vjedhjesh në Gjermani dhe në Francë janë zbardhur dhe shkojnë në llogari të këtij grupi shqiptarësh. Vlera e dëmit të shkaktuar është rreth gjysmë milionë euro. Gazeta “Badische Zeitung” i kushton...

Hajdutët shqiptarë terrorizojnë Gjermaninë dhe Francën, shkatërrohet banda

para 11 muajve - NOA

Gazeta “Badische Zeitung” i kushton një artikull në numrin e së mërkurës rastit të arrestimit të një grupi vjedhësish nga Shqipëria, që vepronin në jug të Gjermanisë dhe në Francë. Aksioni ishte i koordinuar...

Goditje kundër vjedhësve shqiptarë falë bashkëpunimit ndërkombëtar

para 11 muajve - DW

105 raste vjedhjesh në Gjermani dhe në Francë janë zbardhur dhe shkojnë në llogari të këtij grupi shqiptarësh. Vlera e dëmit të shkaktuar është rreth gjysmë milionë euro. Gazeta "Badische Zeitung" i kushton...

Si u zbuluan grabitjet miliona euro të kriminelëve shqiptarë në Gjermani e Francë, kontroll deri në vendlindjet e tyre

para 11 muajve - Lajmi.net

105 raste vjedhjesh në Gjermani dhe në Francë janë zbardhur dhe shkojnë në llogari të këtij grupi shqiptarësh. Vlera e dëmit të shkaktuar është rreth gjysmë milionë euro. Gazeta “Badische Zeitung” i kushton...

Si u zbuluan grabitjet miliona euro të kriminelëve shqiptarë në Gjermani e Francë?

para 11 muajve - Sot News

105 raste vjedhjesh në Gjermani dhe në Francë janë zbardhur dhe shkojnë në llogari të këtij grupi shqiptarësh. Vlera e dëmit të shkaktuar është rreth gjysmë milionë euro. azeta "Badische Zeitung" i kushton...

Si u zbuluan grabitjet miliona euro të kriminelëve shqiptarë në Gjermani e Francë

para 11 muajve - Albeu

105 raste vjedhjesh në Gjermani dhe në Francë janë zbardhur dhe shkojnë në llogari të këtij grupi shqiptarësh. Vlera e dëmit të shkaktuar është rreth gjysmë milionë euro. Gazeta "Badische Zeitung" i kushton...

Vidhin në Gjermani dhe Francë, shkatërrohet grupi i shqiptarëve

para 11 muajve - Gazeta Shqip

105 raste vjedhjesh në Gjermani dhe në Francë janë zbardhur dhe shkojnë në llogari të këtij grupi shqiptarësh. Vlera e dëmit të shkaktuar është rreth gjysmë milionë euro. Gazeta “Badische Zeitung” i kushton...

Goditje kundër vjedhësve shqiptarë falë bashkëpunimit ndërkombëtar

para 11 muajve - 24 ore

105 raste vjedhjesh në Gjermani dhe në Francë janë zbardhur dhe shkojnë në llogari të këtij grupi shqiptarësh. Vlera e dëmit të shkaktuar është rreth gjysmë milionë euro. Gazeta “Badische Zeitung” i kushton...

Task Forca “Anti Skifter”, arrestohen 40 shqiptarë nga Europol dhe policitë e 3 vendeve

para 11 muajve - Sot News

Një grup kriminal prej të paktën 40 shqiptarësh janë nën hetim nga Europoli, policia jonë, ajo franceze dhe gjermane. Grupi dyshohet se ka kryer disa dhjetra vjedhje të bujshme në Francë dhe Gjermani,...

40 “skifterët” kapen nga Europol dhe policitë e tre vendeve

para 11 muajve - Gazeta Express

Një grup kriminal prej të paktën 40 shqiptarësh janë nën hetim nga Europoli dhe nga policia jonë, ajo franceze dhe gjermane. Grupi dyshohet se ka kryer disa dhjetra vjedhje te bujshme në Francë dhe Gjermani,...

Task Forca “Anti Skifter”, 40 shqiptarë arrestohen nga Europol dhe policitë e 3 vendeve

para 11 muajve - Java News

Një grup kriminal prej të paktën 40 shqiptarësh janë nën hetim nga Europoli dhe nga policia jonë, ajo franceze dhe gjermane. Grupi dyshohet se ka kryer disa dhjetra vjedhje te bujshme në Francë dhe Gjermani,...

Asgjësohet banda e shqiptarëve, ishin tmerri i banesave në Evropë

para 11 muajve - Telegrafi

Një operacion i përbashkët ndërkombëtar për goditjen e një grupi të organizuar, me veprimtari kriminale në fushën e vjedhjeve të banesave është zhvilluar nga Gjermania, Franca, Shqipëria dhe EUROPOL-i....

VIDEO/ Megaoperacioni, asgjesohet banda e shqiptarëve, tmerri i banesave në Europë

para 11 muajve - BalkanWeb

Një operacion i përbashkët ndërkombëtar për goditjen e një grupi të organizuar, me veprimtari kriminale në fushën e  vjedhjeve të banesave është zhvilluar nga Gjermania,  Franca,  Shqipëria dhe  Europoli....

500 mijë euro vjedhje. Europol godet grupin e 40 ‘skifterëve’ shqiptarë

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Është dashur një operacion i përbashkët Francë-Shqipëri-Gjermani për të goditur një nga grup të fuqishëm kriminal të përbërë nga shqiptarët, që vepronte në fushën e vjedhjes së banesave në këto dy vende....

Grabisnin banesa në Gjermani e Francë, goditet grupi që kishte bërë 500 mijë euro ‘plaçkë’

para 11 muajve - Mapo

Një operacion i përbashkët Gjermani-Francë-Shqipëri ka çuar në goditjen e një grupi kriminal që vidhte banesa në Gjermani dhe Francë. Mësohet se pjesë e këtij grupi janë mbi 40 persona dhe dëmi që kanë...

Shkatërrohet grupi kriminal, kishin bërë më shumë se 45 vjedhje

para 11 muajve - Albeu

Një grup kriminal është shkatërruar nga një operacion i organizuar mes autoriteteve shqiptare, gjermane dhe atyre franceze . Grupi në fjalë akuzohej për më shumëse 45 vjedhje, ndërkohë që vjedhjet janë...

Goditet grupi kriminal, grabiste banesa në Shqipëri, Francë dhe Gjermani

para 11 muajve - Vizion Plus

Operacion i përbashkët, Shqipëri-Gjermani-Francë dhe Europol, ka goditur një grup kriminal, i cili operonte në fushën e vjedhjeve. Oficerët e policisë shqiptare në bashkëpunim me homologët e tyre ndërkombëtarë,...

Vidhnin banesa në Shqipëri, Gjermani dhe Francë, shkatërrohet grupi kriminal

para 11 muajve - NOA

Një grup i strukturuar grabitësish është shkatërruar nga autoritetet shqiptare, gjermane dhe ato franceze. Personat, pjesëtarë të kësaj bande, vidhnin banesa në këto tre shtete. Si pjesë e një hetimi të...

Tre shtete vihen në “gjueti”, shkatërrohet banda shqiptare që kishte vjedhur dhjetëra banesa

para 11 muajve - Gazeta Express

Operacion i përbashkët ndërkombëtar për goditjen e një grupi të organizuar, të lëvizshëm, me veprimtari kriminale në fushën e vjedhjeve të banesave. Gjermania,  Franca,  Shqipëria dhe  Europoli,  punuan...

Gjermania, Franca, Shqipëria dhe Europoli, operacion të përbashkët ndërkombëtar për goditjen e një grupi të organizuar kriminal

para 11 muajve - Lexo

Gjermania, Franca, Shqipëria dhe Europoli, punuan krah për krah për t’i vendosur autorët e krimit para drejtësisë. Si pjesë e një hetimi të përbashkët mbi një seri vjedhjesh banesash në Gjermani dhe Francë,...

500 mijë euro vjedhje, goditet banda shqiptare që grabiste banesat në Gjermani dhe Francë

para 11 muajve - Java News

Si pjesë e një hetimi të përbashkët mbi një seri vjedhjesh banesash në Gjermani dhe Francë, oficerët e policisë shqiptare në bashkëpunim me homologët e tyre gjermanë dhe francezë dhe me mbështetjen e Europolit,...

500 mijë euro vjedhje, goditet grupi që grabiste banesa në Gjermani dhe Francë

para 11 muajve - KosovaPress

Mësohet se pjesë e këtij grupi janë mbi 40 persona dhe dëmi që kanë shkaktuar është rreth 500 mijë euro. Një nga të dyshuarit është arrestuar në Kukës./TCh/ Temat: Vjedhje Banesa Grupi

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK