http://kariera.mk

Dalin pamjet e para nga spitali të 11 fëmijëve në Tajlandë

më 7.2018 - Medial

Nga spitali ku po trajtohen vijnë pamjet e para të 12 djemve tajlandezë dhe trajnerit të tyre, pasi u shpëtuan nga një shpellë e përmbytur. Djemtë shfaqen me maska spitalore mbi fytyrë, por duken në gjendje...

Dalin pamjet e para nga spitali të 11 fëmijëve në Tajlandë

më 7.2018 - Standard

Nga spitali ku po trajtohen vijnë pamjet e para të 12 djemve tajlandezë dhe trajnerit të tyre, pasi u shpëtuan nga një shpellë e përmbytur. Djemtë shfaqen me maska spitalore mbi fytyrë, por duken në gjendje...

Pamjet e para nga spitali të fëmijëve. Zyrtari: U droguan gjatë zhytjes

më 7.2018 - MRT

Nga spitali ku po trajtohen vijnë pamjet e para të 12 djemve tajlandezë dhe trajnerit të tyre, pasi u shpëtuan nga një shpellë e përmbytur.... Djemtë shfaqen me maska spitalore mbi fytyrë, por duken në...

Pamjet e para në spital të djemve të shpëtuar nga shpella në Tajlandë

më 7.2018 - Kallxo

Kanë dale pamjet e para nga spitali ku 12 djem dhe trajneri i tyre po trajtohen pas shpëtimit të tyre dramatik nga një shpellë e përmbytur në Tajlandë, raporton BBC . Disa djem mund të shihen me maska...

Djemtë Tajlandez shpwtojnë nga shpella, por peripecitë nuk kanë fund nw spital…

më 7.2018 - Mapo

Pamjet e para janë shfaqur nga spitali ku 12 djemtë dhe tjrajneri i tyre po trajtohen pas shpëtimit dhe ngjarjes së tyre dramatike në shpellën e përmbytur. Disa prej djemve shikohen të shtruar në spital...

“Djemtë e shpellës” u droguan gjatë zhytjes. Dalin pamjet nga spitali

më 7.2018 - Gazeta Shqip

U deshën thuajse tre ditë që të 12-të djemtë e ngecur në shpellën Tham Luang, të nxirreshin shëndoshë e mirë prej andej në një operacion të zhytësve ekspertë tajlandezë dhe atyre të huaj. Dhe teksa operacioni...

“Futbollistët e vegjël u droguan rëndë”, dalin detaje nga shpëtimi i 13 tajlandezëve

më 7.2018 - Java News

Nga spitali ku po trajtohen vijnë pamjet e para të 12 djemve tajlandezë dhe trajnerit të tyre, pasi u shpëtuan nga një shpellë e përmbytur. Djemtë shfaqen me maska spitalore mbi fytyrë, por duken në gjendje...

Fëmijët e ngujuar në shpellë u droguan gjatë zhytjes /FOTO

më 7.2018 - Lajmi.net

Nga spitali ku po trajtohen vijnë pamjet e para të 12 djemve tajlandezë dhe trajnerit të tyre, pasi u shpëtuan nga një shpellë e përmbytur. Djemtë shfaqen me maska spitalore mbi fytyrë, por duken në gjendje...

“Ia dolëm”, dalin pamjet e para në spital të fëmijëve që u shpëtuan nga shpella në Tajlandë

më 7.2018 - BalkanWeb

Kanë dalë fotografitë e para nga spitali ku djemtë e përmbytur në Tajlandë, pas shpëtimit të tyre dramatik nga një shpellë e përmbytur. Në imazhe duken disa djem me maska në fytyrë dhe me veshje spitalitore...

Rrjedhin fotograiftë e para pas daljes nga shpella – fëmijët tajlandezë po trajtohen në spital

më 7.2018 - Klan Kosova

Kanë rrjedhur fotografitë e para të disa fëmijëve tajlandezë ndërsa po trajtohen në spital pasi vetëm një ditë më parë ata u nxorrën nga një shpellë. Në përshtypje të parë ata shihen në fotografi, ndërsa...

Të shpëtuarit nga shpella në Tajlandë nuk marrin pjesë në finalen e Botërorit

më 7.2018 - Koha.net

Federata Botërore e Futbollit (FIFA) ka ftuar djemtë që janë shpëtuar nga një shpellë në Tajlandë, që të marrin pjesë në finale të Kampionatit për Kupën e Botës, që zhvillohet më 15 korrik në Moskë, mirëpo...

Fëmijët u nxoren nga shpella, a ishte e vertetë deklarata e zhytësit për drogën?

më 7.2018 - Politiko

Mënyra më e lehtë për të nxjerrë ekipin e futbollit të bllokuar në shpellën e Tailandës është t’i drogojmë ata, kishte habitur një zhytës shpëtimi. Jani Santala, një zhytës finlandez që ishte pjesë e ekipeve...

“Fëmijët u droguan” – zhytësi që i shpëtoi zbulon arsyen

më 7.2018 - Insajderi

Nga spitali ku po trajtohen vijnë pamjet e para të 12 djemve tajlandezë dhe trajnerit të tyre, pasi u shpëtuan nga një shpellë e përmbytur. Djemtë shfaqen me maska spitalore mbi fytyrë, por duken në gjendje...

Pak pasi shpëtoi fëmijët nga shpella në Tajlandë, e kuptoi që i kishte vdekur babai

më 7.2018 - Gazeta Express

Një ekip tajlandez i futbollit të të rinjve kishte mbetur i ngujuar në një shpellë në Tajlandë për disa ditë. Për këtë emergjencë u kërkua një operacion i madh ku u përfshinë edhe ekspertë ndërkombëtarë...

Pamjet e para nga spitali të fëmijëve

më 7.2018 - KosovaPress

Djemtë shfaqen me maska spitalore mbi fytyrë, por duken në gjendje të mirë shëndetësore dhe ia bëjnë kameras me dorë, por edhe familjeve të tyre, me të cilët nuk janë përqafuar ende, por shihen përmes...

Njihuni me shpëtimtarët e shpellave

më 7.2018 - Mapo

Heronjtë, që punuan për të shpëtuar grupin e ngecur në shpellën tajlandeze, ishin një grup zhytësish ndërkombëtarë, që bashkëpunuan me ‘Navy Seals’ të Tajlandës. BBC Dymbëdhjetë djemtë dhe trajneri i tyre...

Djemtë e shpëtuar nga shpella në Tajlandë nuk marrin pjesë në finalen për Kupën e Botës

më 7.2018 - MRT

Federata Botërore e Futbollit ka ftuar djemtë që janë shpëtuar nga një shpellë në Tajlandë.... Federata Botërore e Futbollit ka ftuar djemtë që janë shpëtuar nga një shpellë në Tajlandë, që të marrin pjesë...

Shpëtimi i djemve nga shpella, shefi i marinsave: Kishim pak shpresa, por ia dolëm

më 7.2018 - Gazeta Shqip

Pas shpëtimit të 12 djemve dhe trajnerit të tyre nga shpella, shefi i marinsave tajlandez deklaroi se nxjerrja e tyre është një ëndërr e bërë realitet. Sipas tij, shpresat që djemtë të dilnin gjallë ishin...

Admirali tajlandez: Pak shpresa kishim se djemtë do të ishin gjallë, por nuk u dorëzuam

më 7.2018 - Lajmi.net

“Ëndrra është bërë realitet”, kështu u shpreh shefi i marinsave tajlandezë, pas shpëtimit të suksesshëm të 12 djemve dhe trajnerit të tyre nga shpella Tham Luang. “Ne kishim pak shpresa se ata mund të...

“Djemtë e shpellës” ia dolën, shefi i marinsave: Ëndrra u bë realitet

më 7.2018 - Portalb

“Ëndrra është bërë realitet”, kështu u shpreh shefi i marinsave tajlandezë, pas shpëtimit të suksesshëm të 12 djemve dhe trajnerit të tyre nga shpella Tham Luang. “Ne kishim pak shpresa se ata mund të...

Admirali tajlandez: Pak shpresa kishim se djemtë do të ishin gjallë, por nuk u dorëzuam

më 7.2018 - Gazeta Express

“Ëndrra është bërë realitet”, kështu u shpreh shefi i marinsave tajlandezë, pas shpëtimit të suksesshëm të 12 djemve dhe trajnerit të tyre nga shpella Tham Luang. “Ne kishim pak shpresa se ata mund të...

Të mbijetuarit nga shpella në Tajlandë nuk marrin pjesë në finalen për Kupën e Botës

më 7.2018 - Kallxo

Federata Botërore e Futbollit (FIFA) ka ftuar djemtë që janë shpëtuar nga një shpellë në Tajlandë, që të marrin pjesë në finale të Kampionatit për Kupën e Botës, që zhvillohet më 15 korrik në Moskë, mirëpo...

‘Djemtë e shpellës’ ia dolën…

më 7.2018 - Mapo

“Ëndrra është bërë realitet”, kështu u shpreh shefi i marinsave tajlandezë, pas shpëtimit të suksesshëm të 12 djemve dhe trajnerit të tyre nga shpella Tham Luang, raporton TCH. Ne kishim pak shpresa se...

Tajlandë, 12 djemtë në gjendje të mirë, pa simptoma stresi. Trajneri rrezikon proces gjyqësor

më 7.2018 - BalkanWeb

Janë të gjithë mirë 12 djemtë tajlandezë që u nxorën nga shpella Tham Luang. Në kohën e mbërritjes në spital, ishin të vetëdijshëm dhe në gjendje të flisnin. Kështu kanë pohuar mjekët që po i kurojnë,...

Heronjtë e Tajlandës: Kush janë zhytësit që shpëtuan ekipin e futbollistëve të vegjël

më 7.2018 - Gazeta Tema

Ekipi i shpëtimit që nxorri nga shpella pas dy javësh 12 fëmijë dhe trajnerin e tyre është një grup ndërkombëtar zhytësish që kanë bashkëpunuar me forca speciale tajlandeze. Futbollistët e vegjël u gjetën...

Djemtë e shpëtuar nga shpella në Tajlandë nuk marrin pjesë në finalen për Kupën e Botës

më 7.2018 - Gazeta Express

Federata Botërore e Futbollit (FIFA) ka ftuar djemtë që janë shpëtuar nga një shpellë në Tajlandë, që të marrin pjesë në finale të Kampionatit për Kupën e Botës, që zhvillohet më 15 korrik në Moskë, mirëpo...

VIDEO/ Bota i falenderon, ja 4 marinsat që qëndruan 18 ditë në shpellë me fëmijët

më 7.2018 - Ina

Pas 18 ditëve që kishin kaluar të ngujuar në shpellë, marina tajlandeze me pjesëtarët profesionistë, zhytësit dhe ekipet vullnetare të shpëtimit nga vendet e ndryshme të botës, kanë arritur t’i shpëtojnë...

Pamje të rralla nga Tajlanda: ja si po shpëtohen fëmijët e mbetur në shpellë

më 7.2018 - Gazeta e re

Një video me pamje unike është publikuar së fundmi ku tregohet se si zhytësit në Tajlandë po nxjerrin fëmijët e mbetur në shpellë. Në fakt, ajo që autoritetet i frikësoheshin, ka ndodhur. Gjatë natës ka...

Tajlandë- 12 djemtë janë në gjëndje të mirë shëndetësore dhe pa siptoma stresi, ndërsa tranjeri rrezikon proces gjyqësor

më 7.2018 - Blitz

Janë të gjithë mirë 12 djemtë tajlandezë që u nxorën nga shpella Tham Luang. Në kohën e mbërritjes në spital, ishin të vetëdijshëm dhe në gjendje të flisnin. Kështu kanë pohuar mjekët që po i kurojnë,...

Djemtë e shpëtuar nga shpella në Tajlandë nuk marrin pjesë në finalen për Kupën e Botës

më 7.2018 - Evropa e Lirë

Federata Botërore e Futbollit (FIFA) ka ftuar djemtë që janë shpëtuar nga një shpellë në Tajlandë, që të marrin pjesë në finale të Kampionatit për Kupën e Botës, që zhvillohet më 15 korrik në Moskë, mirëpo...

E gjithë bota i duartroket, ja kush janë 4 marinsat që qëndruan 18 ditë në shpellë

më 7.2018 - BalkanWeb

Pas 18 ditëve që kishin kaluar të ngujuar në shpellë, marina tajlandeze me pjesëtarët profesionistë, zhytësit dhe ekipet vullnetare të shpëtimit nga vendet e ndryshme të botës, kanë arritur t’i shpëtojnë...

Bënë mrekullinë/ Heronjtë e Tajlandës: Kush janë zhytësit që shpëtuan ekipin e futbollistëve të vegjël

më 7.2018 - Lexo

Ekipi i shpëtimit që nxorri nga shpella pas dy javësh 12 fëmijë dhe trajnerin e tyre është një grup ndërkombëtar zhytësish që kanë bashkëpunuar me forca speciale tajlandeze. Futbollistët e vegjël u gjetën...

Kishim pak shpresa se djemtë do të ishin gjallë, por nuk u dorëzuam”

më 7.2018 - Insajderi

“Ëndrra është bërë realitet”, kështu u shpreh shefi i marinsave tajlandezë, pas shpëtimit të suksesshëm të 12 djemve dhe trajnerit të tyre nga shpella Tham Luang. “Ne kishim pak shpresa se ata mund të...

I shpëtuan tragjedisë, 12 djemve tajlandezë u mohohet finalja e Botërorit

më 7.2018 - Newsport

12 fëmijët tajlandezë që u shpëtuan nga forcat e emergjencës pasi kishin mbetur në një shpellë nuk do të kenë shansin të ndjekin finalen e Kupës së Botës në Rusi. Pasi u nxorrën të gjallë ditën e djeshme...

VIDEO/ Bota i falenderon, ja 4 marinsat që qëndruan 18 ditë në shpellë me fëmijët

më 7.2018 - Java News

Pas 18 ditëve që kishin kaluar të ngujuar në shpellë, marina tajlandeze me pjesëtarët profesionistë, zhytësit dhe ekipet vullnetare të shpëtimit nga vendet e ndryshme të botës, kanë arritur t’i shpëtojnë...

“Djemtë e shpellës” ia dolën, shefi i marinsave: Ëndrra u bë realitet

më 7.2018 - Gazeta Monitor

“Ëndrra është bërë realitet”, kështu u shpreh shefi i marinsave tajlandezë, pas shpëtimit të suksesshëm të 12 djemve dhe trajnerit të tyre nga shpella Tham Luang. “Ne kishim pak shpresa se ata mund të...

Djemtë e shpëtuar nga shpella në Tajlandë nuk marrin pjesë në finalen për Kupën e Botës

më 7.2018 - Gazeta e re

Federata Botërore e Futbollit (FIFA) ka ftuar djemtë që janë shpëtuar nga një shpellë në Tajlandë, që të marrin pjesë në finale të Kampionatit për Kupën e Botës, që zhvillohet më 15 korrik në Moskë, mirëpo...

Djemtë e shpëtuar nga shpella në Tajlandë nuk marrin pjesë në finalen për Kupën e Botës

më 7.2018 - Ekonomia Online

Federata Botërore e Futbollit (FIFA) ka ftuar djemtë që janë shpëtuar nga një shpellë në Tajlandë, që të marrin pjesë në finale të Kampionatit për Kupën e Botës, që zhvillohet më 15 korrik në Moskë, mirëpo...

Djemtë e shpëtuar nga shpella rrezikojnë të humbin diçka shumë të rëndësishme

më 7.2018 - Insajderi

Federata Botërore e Futbollit (FIFA) ka ftuar djemtë që janë shpëtuar nga një shpellë në Tajlandë, që të marrin pjesë në finale të Kampionatit për Kupën e Botës, që zhvillohet më 15 korrik në Moskë, mirëpo...

E gjithë bota po i duartroket, katër marinsat që qëndruan plotë 18 ditë në shpellë – dhe në fund i shpëtuan djemtë dhe trajnerin e tyre (Foto/Video)

më 7.2018 - Telegrafi

Pas 18 ditëve që i kishin kaluar të ngujuar në shpellë, marina tajlandeze me pjesëtarët profesionistë, zhytësit dhe ekipet vullnetare të shpëtimit nga vendet e ndryshme të botës, kanë arritur t’i shpëtojnë...

Tajlanda në festë, qytetarët në ekzaltim pas daljes nga shpella të djemve dhe trajnerit të tyre

më 7.2018 - Mapo

E gjithë Tajlanda është në festë pas lajmit të mrekullueshëm që 12 futbollistët e rinj dhe trajneri I tyre kanë dalë nga shpella ku ishin bllokuar për më shumë se dy javë, duke mahnitur botën me misioni...

Tajlandë, qyteti shpërthen në festë pas daljes nga shpella të 4 djemve të fundit me trajnerin e tyre

më 7.2018 - BalkanWeb

E gjithë Tajlanda është në festë pas lajmit të mrekullueshëm që 12 futbollistët e rinj dhe trajneri I tyre kanë dalë nga shpella ku ishin bllokuar për më shumë se dy javë, duke mahnitur botën me misioni...

Tajlandë, shpëtohet i gjithë ekipi i futbollit në shpellë

më 7.2018 - MRT

Pas më shumë se dy javësh të bllokuar brenda një shpelle në Tajlandën veriore, 12 djemtë dhe trajneri i tyre i futbollit më në fund kanë shpëtuar.... Katër anëtarët e fundit të ekipit të futbollit u nxorën...

Tailandë, 12 djemtë e shpëtuar tashmë rrezikohen nga “sëmundja e shpellës”

më 7.2018 - Sot News

Sapo i shpëtuan tmerrit të qëdnrimit të bllokuar në një shpellë për më shumë se dy javë, por vuajtjet e 12 djemve në Tajlandë nuk duket se mbarojnë këtu. Mjekët druhen se të 12 djemtë dhe trajneri i tyre...

Tajlandë finalizohet me sukses operacioni në shpellë, shpëtohen të gjithë fëmijët

më 7.2018 - Vizion Plus

Përfundoi me sukses operacioni për shpëtimin e 12 futbollistëve të vegjël tajlandezë dhe trajnerit te tyre nga shpella e përmbytur në Tajlandë. Ata janë dërguar në spital për një trajtim më të specializuar...

Televizioni tajlandez publikon pamjet kur zhytësit shpëtojnë katër djemtë e fundit të ngujuar në shpellë

më 7.2018 - Telegrafi

Një televizion tajlandez ka publikuar pamjet, ku shihet puna e palodhshme e zhytësve që bëjnë të pamundurën për t’i nxjerrë është katër djemtë e fundit që kishin mbetur të ngujuar në shpellë së bashku...

Televizioni i Tajlandës publikon pamjet ku zhytësit shpëtojnë djemtë e fundit të ngujuar në shpellë

më 7.2018 - InfoShqip

Një televizion tajlandez ka publikuar pamjet, ku shihet puna e palodhshme e zhytësve që bëjnë të pamundurën për t’i nxjerrë është katër djemtë e fundit që kishin mbetur të ngujuar në shpellë së bashku...

Shpëtohen të gjithë personat e bllokuar në një shpellë në Tajlandë

më 7.2018 - Portalb

Të 12 anëtarët e një ekipi të futbollit dhe trajneri i tyre janë shpëtuar të gjallë nga një shpellë në veri të Tajlandës. Grupi ishte duke eksploruar shpellën në provicën veriore, Chiang Rai më 23 korrik,...

Merr fund makthi, shpëtohen edhe 3 fëmijët e fundit dhe trajneri që kishin mbetur në shpellë

më 7.2018 - Albeu

Me shpëtimin e tre fëmijëve të fundit të ngelur në shpellë dhe trajnerit të tyre ka marrë fund operacioni që zhvillohet nga dita e diel për nxjerrjen e tyre. Ekipet e shpëtimit kanë nxjerrë tre fëmijët...

Tajlandë, misioni u krye, shpëtuan 12 futbollistët dhe trajneri i tyre

më 7.2018 - Ina

Operacioni tre ditor i shpëtimit të djemve në Tajlandë ka përfunduar me sukses. Ata janë nxjerrë nga shpella ku ishin “ngujuar” prej datës 23 qershor. 12 futbollistët e ekipit të të rinjve (të moshave...

Shpëtimi i të rinjve tajlandezë, reagojnë liderët botërorë, Trump: Moment shumë i bukur

më 7.2018 - BalkanWeb

Liderët botërorë kanë reaguar pas shpëtimit të 12 futbollistëve dhe trajnerit të tyre, që ishin ngujuar prej 17 ditësh në një shpellë në Tajlandë. Presidenti i SHBA-ve Donald Trump deklaroi se shpëtimi...

Shpëtohen të gjithë futbollistët e bllokuar në një shpellë në Tajlandë

më 7.2018 - Telegrafi

Ekipi i marinës tajlaneze ka thënë se 12 djemtë dhe trajneri i tyre janë shpëtuar nga shpella, duke kompletuar një operacion të jashtëzakonshëm të shpëtimit që ka fituar vëmendje ndërkombëtare. “Dymbëdhjetë...

Lajmi i Fundit: Nxirren të gjallë të gjithë futbollistët e ngujuar në shpellë

më 7.2018 - Iliria News

Ekipi ndërkombëtar i shpëtimit ka nxjerrë dy nga djemtë e fundit që qëndronin akoma të ngujuar në një shpellë në veri të Tajlandës. Bashkë me ta u nxor edhe trajneri duke përfunduar kështu ankthi që zgjati...

Tajlandë, shpëtohet i gjithë ekipi i bllokuar në shpellë

më 7.2018 - Alsat-M

Të 12 anëtarët e një ekipi të futbollit dhe trajneri i tyre janë shpëtuar të gjallë nga një shpellë në veri të Tajlandës. Grupi ishte duke eksploruar shpellën në provicën veriore, Chiang Rai më 23 korrik,...

Të mbijetuarit e shpellës s’do shkojnë në Botëror!

më 7.2018 - Portalb

Futbollistët e vegjël tajlandez, të cilët u shpëtuan nga shpella ku ishin bllokuar prej mëse 2 javësh, ishin ftuar nga presidenti i FIFA-s që të ndiqnin finalen e Kampionatit Botëror ditën e diel, por...

Shpëtohet i gjithë ekipi i ngujuar në një shpellë në Tajlandë

më 7.2018 - Kallxo

Zhytësit kanë shpëtuar 13 personat që kishin qëndruar të ngujuar për 17 ditë në një shpellë në Tajlandë që ishte përmbytur nga shiu, raporton BBC . Gjendja e 12 djemve dhe trajnerit të tyre të futbollit,...

FIFA ftoi 12 djemtë dhe trajnerin që u bllokuan në shpellë në finalen e Botërorit, vjen përgjigjja

më 7.2018 - BalkanWeb

Pak ditë më parë ndërsa 12 djem futbollistë dhe trajneri i tyre ndodheshin të bllokuar në shpellën Tham Luang, në Tajlandë, FIFA shprehte keqardhje për ngjarjen dhe i ftoi fëmijët në finalen e Botërorit...

Shpëtohen të gjithë fëmijët e bllokuar në shpellë në Tajlandë

më 7.2018 - Vizion Plus

Përfundoi me sukses operacioni për shpëtimin e 12 fëmijëve nga shpella e përmbytur në  Tajlandë. Sot u realizua dhe faza e tretë dhe e fundit me evakuimin e të gjithë personave të mbetur prej 15 ditësh...

Të mbijetuarit e shpellës s’do shkojnë në Botëror!

më 7.2018 - Lajmi.net

Futbollistët e vegjël tajlandez, të cilët u shpëtuan nga shpella ku ishin bllokuar prej mëse 2 javësh, ishin ftuar nga presidenti i FIFA-s që të ndiqnin finalen e Kampionatit Botëror ditën e diel, por...

Të mbijetuarit e shpellës s’do shkojnë në Botëror!

më 7.2018 - Lajmi.net

. Futbollistët e vegjël tajlandez, të cilët u shpëtuan nga shpella ku ishin bllokuar prej mëse 2 javësh, ishin ftuar nga presidenti i FIFA-s që të ndiqnin finalen e Kampionatit Botëror ditën e diel, por...

FIFA ftoi 12 djemtë dhe trajnerin që u bllokuar në shpellë në finalen e Botërorit, vjen përgjigjja

më 7.2018 - BalkanWeb

Pak ditë më parë ndërsa 12 djem futbollistë dhe trajneri i tyre ndodheshin të bllokuar në shpellën Tham Luang, në Tajlandë, FIFA shprehte keqardhje për ngjarjen dhe i ftoi fëmijët në finalen e Botërorit...

17 ditë në shpellë, si nisi gjithçka dhe si u shpëtuan djemtë

më 7.2018 - Insajderi

Lajmi se të 12 djemtë dhe trajneri i tyre u nxorën me sukses jashtë shpellës është një çlirim i madh për miliona tajlandezë, por edhe për të gjithë ata që kanë ndjekur çdo hap të kësaj historie të jashtëzakonshme....

11 futbollistët e shpëtuar nga shpella janë ‘shëndosh e mirë’

më 7.2018 - Telegrafi

Tetë futbollistët e parë të shpëtuar nga shpella në veri të Tajlandës kanë shëndet të mirë mendor dhe fizik. Kështu thonë zyrtarë të emergjencave, duke shpresuar që edhe dy të tjerët pritet që të shpetohen...

Ja si u nxorën nga shpella 12 sportistët e mitur në Tajlandë /VIDEO

më 7.2018 - Lajmi.net

Ka marrë fund odiseja torturuese e 12 sportistëve të mitur dhe trajnerit të tyre, të cilët kishin mbetur të izoluar në një shpellë në Tajlandë, që prej datës 23 qershor. Operacioni i shpëtimit, i kryer...

Shpëtohen të gjithë personat e bllokuar në një shpellë në Tajlandë

më 7.2018 - Evropa e Lirë

Të 12 anëtarët e një ekipi të futbollit dhe trajneri i tyre janë shpëtuar të gjallë nga një shpellë në veri të Tajlandës. Grupi ishte duke eksploruar shpellën në provicën veriore, Chiang Rai më 23 korrik,...

Tajlandë, misioni u krye… ja rezultati i operacionit të shpëtimit të 12 futbollistëve dhe trajnerit të tyre

më 7.2018 - Mapo

Operacioni tre ditor i shpëtimit të djemve në Tajlandë ka përfunduar me sukses. Ata janë nxjerrë nga shpella ku ishin “ngujuar” prej datës 23 qershor. 12 futbollistët e ekipit të të rinjve (të moshave...

Tajlandë, shpëtohet i gjithë ekipi i bllokuar në shpellë

më 7.2018 - Zëri i Amerikës

Në Tajlandë, të 12 djemtë dhe trajneri i tyre janë nxjerrë nga një shpellë e përmbytur ku ishin bllokuar për më shumë se dy javë, thanë trupat e marinës tajlandeze SEAL. "Të 12 djemtë dhe trajneri janë...

TAJLANDË: SHPËTOHEN TË GJITHË FËMIJËT NGA SHPELLA

më 7.2018 - Klan Macedonia

Zhytësit kanë arritur t’i nxjerrin të gjithë fëmijët shëndosh e mirë nga vendi ku qëndruan për 13 ditë. Operacioni ka rezultuar me sukses pasi u shpëtuan të gjithë fëmijët. Qindra vullnetarë kanë punuar...

Mbetën të blokuar për 17 ditë, fëmijët dhe trajneri nxirren nga shpella

më 7.2018 - Gazeta Tema

Ka marrë fund odiseja torturuese e 12 sportistëve të mitur dhe trajnerit të tyre, të cilët kishin mbetur të izoluar në një shpellë në Tailandë, që prej datës 23 Qershor. Operacioni i shpëtimit, i kryer...

DJEMTË E SHPËTUAR NGA SHPELLA JANË “SHËNDOSH E MIRË”

më 7.2018 - TV21

Tetë djemtë e parë të shpëtuar nga shpella në veri të Tajlandës kanë shëndet të mirë mendor dhe fizik, thonë zyrtarët. Ata shpresojnë se dy të tjerët do të tërhiqen të martën. Djemtë që janë nxjerrë nga...

Tajlandë, sportistët dhe trajneri nxirren nga shpella

më 7.2018 - Fakultetet

Merr fund odiseja torturuese e 12 sportistëve të mitur dhe trajnerit të tyre, të cilët kishin mbetur të izoluar në një shpellë në Tajlandë, që prej datës 23 Qershor. Foto: Lajmi.net Operacioni i shpëtimit,...

Ndodh mrekullia, nxirren të gjallë nga shpella futbollistët e ngujuar

më 7.2018 - OraInfo

Para pak çastesh janë shpëtuar të 12-të fëmijët dhe trajneri i tyre i futbollit, të cilët për më shumë se 15 ditë kanë mbetur të ngujuar në shpellë. Ditën e djeshme janë shpëtuar 8 fëmijë kurse sot edhe...

Lajmi i Fundit: Nxirren të gjallë të gjithë futbollistët e ngujuar në shpellë

më 7.2018 - Gazeta Express

Ekipi ndërkombëtar i shpëtimit ka nxjerrë dy nga djemtë e fundit që qëndronin akoma të ngujuar në një shpellë në veri të Tajlandës. Media ndërkombëtare raportojnë se tashmë janë nxjerrë nga shpella edhe...

Djemtë e shpëtuar nga shpella janë “shëndosh e mirë”

më 7.2018 - RTV 21

Ata do të qëndrojnë në spital gjatë shtatë ditëve në vazhdim Tetë djemtë e parë të shpëtuar nga shpella në veri të Tajlandës kanë shëndet të mirë mendor dhe fizik, thonë zyrtarët. Ata shpresojnë se dy...

Merr fund ankthi në Tajlandë, sportistët dhe trajneri nxirren nga shpella

më 7.2018 - Politiko

Merr fund odiseja torturuese e 12 sportistëve të mitur dhe trajnerit të tyre, të cilët kishin mbetur të izoluar në një shpellë në Tajlandë, që prej datës 23 Qershor. Operacioni i shpëtimit, i kryer nga...

Shpëtohen të gjithë të bllokuarit në shpellën në Tajlandë

më 7.2018 - Koha.net

Kanë shpëtuar të gjithë të bllokuarit në një shpellë në Tajlandë. 12 djem dhe trajneri i tyre ishin në këtë shpellë qe dy javë, ndërsa tani të 13-ët janë nxjerrë nga kjo shpellë. Tetë të parët ishin nxjerrë...

Merr fund ankthi në Tajlandë, sportistët dhe trajneri nxirren nga shpella

më 7.2018 - Lajmi.net

Merr fund odiseja torturuese e 12 sportistëve të mitur dhe trajnerit të tyre, të cilët kishin mbetur të izoluar në një shpellë në Tajlandë, që prej datës 23 Qershor. Operacioni i shpëtimit, i kryer nga...

Mbetën të blokuar për 17 ditë, fëmijët dhe trajneri nxirren nga shpella

më 7.2018 - Gazeta Tema

Ka marrë fund odiseja torturuese e 12 sportistëve të mitur dhe trajnerit të tyre, të cilët kishin mbetur të izoluar në një shpellë në Tailandë, që prej datës 23 Qershor. Operacioni i shpëtimit, i kryer...

Tajalandë/ Ngelet brenda në shpellë vetëm trajneri

më 7.2018 - Sot News

Pas 17 ditësh në shpellë, të 12 futbollistët e vegjël e bllokuar në një shpellë në Tajlandë janë shëndoshë e mirë në spital. Që prej orëve të para të mëngjesit rinisën operacionet e shpëtimit për 4 djemtë...

Tajlandë, misioni përfundon me sukses! 12 fëmijët dhe trajneri i tyre nxirren nga shpella shëndoshë e mirë…

më 7.2018 - Blitz

Kanë kaluar dy javë që nga momenti që 12 fëmijët dhe trajneri i tyre mbetën të bllokuar në tunelet e përmbytura në Chiang Ra në veri të Tajlandës. Ama, fatmirësisht çdo gjë ka përfunduar me sukses sot,...

Shpëtohet edhe djaloshi i dhjetë nga shpella në Tajlandë

më 7.2018 - Portalb

Janë nxjerrë edhe dy djem nga kompleksi i shpellave në Tajlandën Veriore, sot në ditën e tretë të operacionit të shpëtimit. I nënti dhe i dhjeti prej djemve të shpëtuar së bashku me zhytësit dolën para...

Të mbijetuarit e shpellës s’do shkojnë në Botëror!

më 7.2018 - Infokusi

Futbollistët e vegjël tajlandez, të cilët u shpëtuan nga shpella ku ishin bllokuar prej mëse 2 javësh, ishin ftuar nga presidenti i FIFA-s që të ndiqnin finalen e Kampionatit Botëror ditën e diel, por...

Drejt fundit operacioni, shpëtohet djali i 11-të nga shpella në Tajlandë

më 7.2018 - InfoShqip

Operacioni i shpëtimit në Tajlandë po shkon drejt fundit. Në ditën e tretë të operacionit janë nxjerrë nga shpella 3 djem, duke e çuar numrin e futbollistëve të shpëtuar në 11-ë. Ky ishte shpëtimi i tretë...

Edhe fëmija i nëntë e i dhjetë nxirren nga shpella e Tajlandës

më 7.2018 - Klan Kosova

Janë nxjerrë nga shpella e Tajlandës edhe fëmija i nëntë dhe i dhjetë pas operacionit të ekipeve të shpëtimit. Në një prononcim për mediat e huaja, zyrtart thanë se të gjithë personat e mbetur në shpellë...

Tajlandë, nxirren nga shpella 11 fëmijë

më 7.2018 - Gazeta Shqip

Është nxjerrë fëmija i 11 i grupit të futbollistëve të mbetur në shpellën e Tham Luang, në Tajlandë. Operacionet e shpëtimit tashmë janë përqendruar tashmë te fëmija i fundit dhe trajneri i tyre. Me përjashtim...

Mrekulli në Tajlandë, shpëtohen deri tani 11 fëmijë

më 7.2018 - Vizion Plus

Operacioni I nxjerrjes së femijeve nga shpella në Tajlandë po rezulton një sukses I vërtete. Në ditët e trete të punës se specialisteve të zhytjes për nxjerrjen jashtë të femijeve të ngujuar brenda në...

Edhe fëmija i nëntë e i dhjetë nxjerren nga shpella e Tajlandës

më 7.2018 - Klan Kosova

Është nxjerrë nga shpella e Tajlandës edhe fëmija i nëntë dhe i dhjetë pas operacionit të ekipeve të shpëtimit. Në një prononcim për mediat e huaja, zyrtart thanë se të gjithë personat e mbetur në shpellë...

Shpëtohet të gjithë fëmijët e bllokuar në shpellë

më 7.2018 - Shenja

Ekipet e shpëtimit kanë nxjerrë tre fëmijët e fundit dhe trajnerin e tyre nga shpella në provincën Chiang Rai në veri të Tajlandës pas bllokimit për më shumë se dy javë, transmeton Anadolu Agency (AA)....

Nxjerrët edhe personi i 10-të nga shpella – të ngujuar mbesin dy djem tjerë dhe trajneri

më 7.2018 - Gazeta Express

Djali i dhjetë me radhë është nxjerrë nga shpella në veri të Tajlandës, ku një ekipi i grupmoshave të reja është ngujuar që 18 ditë. Një pjesëtar i operacionit shpëtues në Tajlandë ka konfirmuar se është...

Të mbijetuarit e shpellës s’do shkojnë në Botëror

më 7.2018 - KosovaPress

“Ata nuk mund të udhëtojnë, duhet të qëndrojnë në spital për disa ditë”, tha një punonjës i Ministrisë së Shëndetësisë në Tajlandë. Me këtë vendim atyre u mbetet ta shohin në televizor këtë ngjarje të...

Nxjerrët djali i nëntë nga shpella në Tajlandë

më 7.2018 - Gazeta Express

Burimet të Guardianit konfirmojë se është nxjerrë nga shpella në Tajlanda djali i nëntë, pas disa ditësh ngujimi i një ekipit të grupmoshave të reja të futbollit. Ekipi internacional i shpëtimit është...

Tajlandë, në shpellë kanë mbetur edhe 4 persona

më 7.2018 - Vizion Plus

Ka dalë dhe fëmijë i nëntë nga shpella e përmbytur në  Tajlandë, ndërsa mbeten ende të bllokuar në brendësi të tokës edhe tre të mitur të tjerë, si dhe trajneri i skuadrës. Ekipet e shpëtimit rinisën sot...

Vazhdon operacioni i shpëtimit për të bllokuarit në një shpellë në Tajlandë

më 7.2018 - Portalb

Një zyrtar tajlandez tha se faza e tretë e operacionit për shpëtimin e katër djemve dhe të trajnerit të tyre të futbollit, të cilët janë bllokuar në një shpellë në Tajlandë, ka nisur. Narongsak Osottanakorn,...

Nxirren pas 17 ditësh të gjithë fëmijët e bllokuar në Tajlandë

më 7.2018 - Lexo

Pas 17 ditësh në shpellë, të 12 futbollistët e vegjël e bllokuar në një shpellë në Tajlandë janë shëndoshë e mirë në spital. Që prej orëve të para të mëngjesit rinisën operacionet e shpëtimit për 4 djemtë...

17 ditë operacion, nxirren nga shpella të gjithë fëmijët tajlandezë

më 7.2018 - Java News

Pas 17 ditësh në shpellë, të 12 futbollistët e vegjël e bllokuar në një shpellë në Tajlandë janë shëndoshë e mirë në spital. Që prej orëve të para të mëngjesit rinisën operacionet e shpëtimit për 4 djemtë...

Vazhdon operacioni i shpëtimit për të bllokuarit në një shpellë në Tajlandë

më 7.2018 - Telegrafi

Një zyrtar tajlandez tha se faza e tretë e operacionit për shpëtimin e katër djemve dhe të trajnerit të tyre të futbollit, të cilët janë bllokuar në një shpellë në Tajlandë, ka nisur. Narongsak Osottanakorn,...

Të gjithë 12 fëmijët dhe trajneri i tyre janë shpëtuar nga shpella në Tajlandë

më 7.2018 - Republika

Ekipet e shpëtimit e nxorën edhe trajnerin nga shpella në Tajlandë. Trajneri dhe 12 fëmijët ishin bllokuar në shpellë nga data 23 qershor pasi  kanë hyrë në të pas trajnimit. Në shpellë tani për tani ende...

Tajlandë, rifillon misioni për shpëtimin edhe të 4 djemve

më 7.2018 - Alsat-M

Zhytësit janë kthyer sërish në shpellën e përmbytur në Tajlandën veriore për të shpëtuar katër djemtë që ende janë të bllokuar atje dhe trajnerin e tyre të futbollit, në një mision të tretë dhe të fundit,...

Operacioni final, “djemtë e shpellës” do të nxirren të gjithë sot

më 7.2018 - Gazeta Shqip

Në Tajlandë ka rifilluar operacioni i shpëtimit për nxjerrjen e katër futbollistëve të vegjël të mbetur në shpellën Tham Luang me trajnerin e tyre prej më shumë se dy javësh. Me përjashtim të ndonjë të...

Tajlandë, shpëtohen nga shpella 3 fëmijët e fundit dhe trajneri

më 7.2018 - Gazeta e re

Me shpëtimin e tre fëmijëve të fundit të ngelur në shpellë dhe trajnerit të tyre ka marrë fund operacioni që zhvillohet nga dita e diel për nxjerrjen e tyre. Ekipet e shpëtimit kanë nxjerrë tre fëmijët...

Të gjithë djemtë dhe trajneri u nxorën nga shpella

më 7.2018 - Insajderi

Të gjithë dymbëdhjetë djem dhe trajneri 25 vjeç janë nxjerrë me barela dhe iu është dhënë ndihma e parë në ambulancën e improvizuar në hyrje të shpellës. Faza e tretë e operacionit të shpëtimit të djemve...

Tetë fëmijët e shpëtuar nga shpella e Tajlandës kanë shëndet të mirë

më 7.2018 - Klan Kosova

Tetë djemtë e parë të shpëtuar nga një shpellë në Tajlandën veriore janë në shëndet të mirë mendor dhe fizik, sipas një zyrtari të qeverisë. Djemtë, të cilët u evakuan gjatë dy ditëve të kaluara, i janë...

Rinis operacioni në Tajlandë, pritet të nxirren 4 fëmijët dhe trajneri. Djemtë jashtë në gjendje të mirë

më 7.2018 - BalkanWeb

Në Tajlanë kanë rinisur operacionet e shpëtimit për 4 futbollistët e vegjël dhe trajnerin e tyre të mbetur në shpellën e Tham Luang. Nëse nuk ka gjëra të paparashikuara, thanë drejtuesit e operacionit...

Rinis operacioni për të nxjerrë fëmijët nga shpella, 8 veta u nxorën një ditë më parë

më 7.2018 - Gazeta Express

Një zyrtar tajlandez tha se faza e tretë e operacionit për shpëtimin e katër djemve dhe të trajnerit të tyre të futbollit, të cilët janë bllokuar në një shpellë në Tajlandë, ka nisur. Narongsak Osottanakorn,...

Rinis operacioni për të nxjerrë femijët nga shpella, 8 veta u nxorën një ditë më parë

më 7.2018 - Ina

Një zyrtar tajlandez tha se faza e tretë e operacionit për shpëtimin e katër djemve dhe të trajnerit të tyre të futbollit, të cilët janë bllokuar në një shpellë në Tajlandë, ka nisur. Narongsak Osottanakorn,...

Vazhdon operacioni i shpëtimit edhe të 5 të bllokuarve në një shpellë në Tajlandë

më 7.2018 - Koha.net

Një zyrtar tajlandez tha se faza e tretë e operacionit për shpëtimin e katër djemve dhe të trajnerit të tyre të futbollit, të cilët ende janë bllokuar në një shpellë në Tajlandë, ka nisur. Narongsak Osottanakorn,...

Vazhdon operacioni i shpëtimit për të bllokuarit në një shpellë në Tajlandë

më 7.2018 - Portalb

Një zyrtar tajlandez tha se faza e tretë e operacionit për shpëtimin e katër djemve dhe të trajnerit të tyre të futbollit, të cilët janë bllokuar në një shpellë në Tajlandë, ka nisur. Narongsak Osottanakorn,...

FOTOT: Vijon operacioni i shpëtimit në Tajlandë, pritet të nxirren nga shpella 4 fëmijët dhe trajneri

më 7.2018 - Gazeta Tema

Ka rinisur sërisht ditën e sotme operacioni i shpëtimit të katër djemve dhe të trajnerit të tyre të futbollit, të cilët kanë mbetur të bllokuar prej dy javësh në një shpellë në Tajlandë. Një zyrtar tajlandez...

Përfundon me sukses operacioni i shpëtimit në Tajlandë

më 7.2018 - Ekonomia Online

Merr fund odiseja torturuese e 12 sportistëve të mitur dhe trajnerit të tyre, të cilët kishin mbetur të izoluar në një shpellë në Tajlandë, që prej datës 23 qershor. Operacioni i shpëtimit, i kryer nga...

Lajmi i Fundit: Nxirren të gjallë të gjithë futbollistët e ngujuar në shpellë

më 7.2018 - Gazeta Monitor

Ekipi ndërkombëtar i shpëtimit ka nxjerrë dy nga djemtë e fundit që qëndronin akoma të ngujuar në një shpellë në veri të Tajlandës. Bashkë me ta u nxor edhe trajneri duke përfunduar kështu ankthi që zgjati...

Lajmi i Fundit: Nxirren të gjallë të gjithë futbollistët e ngujuar në shpellë

më 7.2018 - Bota Press

Ekipi ndërkombëtar i shpëtimit ka nxjerrë dy nga djemtë e fundit që qëndronin akoma të ngujuar në një shpellë në veri të Tajlandës. Media ndërkombëtare raportojnë se tashmë janë nxjerrë nga shpella edhe...

Merr fund ankthi në Tajlandë, sportistët dhe trajneri nxirren nga shpella

më 7.2018 - Sovrani

Merr fund odiseja torturuese e 12 sportistëve të mitur dhe trajnerit të tyre, të cilët kishin mbetur të izoluar në një shpellë në Tajlandë, që prej datës 23 Qershor. Operacioni i shpëtimit, i kryer nga...

Vazhdon operacioni i shpëtimit për të bllokuarit në një shpellë në Tajlandë

më 7.2018 - Lajmi.net

Një zyrtar tajlandez tha se faza e tretë e operacionit për shpëtimin e katër djemve dhe të trajnerit të tyre të futbollit, të cilët janë bllokuar në një shpellë në Tajlandë, ka nisur. Narongsak Osottanakorn,...

11 djemtë e shpëtuar nga shpella janë “shëndosh e mirë”

më 7.2018 - Gazeta e re

Tetë djemtë e parë të shpëtuar nga shpella në veri të Tajlandës kanë shëndet të mirë mendor dhe fizik, thonë zyrtarët. Ata shpresojnë se dy të tjerët do të tërhiqen të martën. Djemtë që janë nxjerrë nga...

11 djemtë e shpëtuar nga shpella janë "shëndosh e mirë"

më 7.2018 - KosovaPress

Ata shpresojnë se dy të tjerët do të tërhiqen të martën. Djemtë që janë nxjerrë nga shpella në dy ditët e kaluara, kanë bërë analizat e rrezeve X dhe gjakut, dhe dy prej tyre janë trajtuar me pneumoni....

Vazhdon operacioni i shpëtimit për të bllokuarit në një shpellë në Tajlandë

më 7.2018 - Evropa e Lirë

Një zyrtar tajlandez tha se faza e tretë e operacionit për shpëtimin e katër djemve dhe të trajnerit të tyre të futbollit, të cilët janë bllokuar në një shpellë në Tajlandë, ka nisur. Narongsak Osottanakorn,...

Nxjerrët edhe personi i 10-të nga shpella – të ngujuar mbesin dy djem tjerë dhe trajneri

më 7.2018 - Sovrani

Djali i dhjetë me radhë është nxjerrë nga shpella në veri të Tajlandës, ku një ekipi i grupmoshave të reja është ngujuar që 18 ditë. Një pjesëtar i operacionit shpëtues në Tajlandë ka konfirmuar se është...

Rinis operacioni për të nxjerrë djemtë nga shpella në Tajlandë, 8 veta u nxorën një ditë më parë

më 7.2018 - Lexo

Një zyrtar tajlandez tha se ka filluar faza e tretë e operacionit për shpëtimin e katër djemve dhe të trajnerit të tyre të futbollit, të cilët janë bllokuar në një shpellë në Tajlandë. Narongsak Osottanakorn,...

Shpëtohet fëmija i nëntë nga shpella e Tajlandës

më 7.2018 - Gazeta Monitor

Para pak çastesh është shpëtuar fëmija i nëntë, nga 12 fëmijët dhe trajneri i tyre i futbollit që mbetën të ngujuar në një shpellë në Tajlandën Veriore. Ditën e djeshme u shpëtuan 8 fëmijë, kurse fëmija...

Rifillon operacioni në Tajlandë për të shpëtuar 4 djemtë dhe trajnerin e tyre të futbollit

më 7.2018 - Java News

Zhytësit janë kthyer sërish në shpellën e përmbytur në Tajlandën veriore për të shpëtuar katër djemtë që ende janë të bllokuar atje dhe trajnerin e tyre të futbollit, në një mision të tretë dhe të fundit,...

Vazhdon operacioni i shpëtimit për të bllokuarit në një shpellë në Tajlandë

më 7.2018 - Sovrani

Një zyrtar tajlandez tha se faza e tretë e operacionit për shpëtimin e katër djemve dhe të trajnerit të tyre të futbollit, të cilët janë bllokuar në një shpellë në Tajlandë, ka nisur. Narongsak Osottanakorn,...

Misioni final… rifillon operacioni në Tajlandë

më 7.2018 - KosovaPress

19 zhytës hynë në shpellë që në mëngjes dhe do të përshkojnë tunelet për të nxjerrë jashtë edhe pesë anëtarët e mbetur të ekipit të futbollit Wild Boar, por edhe katër ekspertët që kanë qëndruar me ta...

Pamje të rralla nga Tajlanda: ja si po shpëtohen fëmijët e mbetur në shpellë

më 7.2018 - Te Sheshi

Një video me pamje unike është publikuar së fundmi ku tregohet se si zhytësit në Tajlandë po nxjerrin fëmijët e mbetur në shpellë. Në fakt, ajo që autoritetet i frikësoheshin, ka ndodhur. Gjatë natës ka...

Vazhdon operacioni i shpëtimit për të bllokuarit në një shpellë në Tajlandë

më 7.2018 - Ekonomia Online

Një zyrtar tajlandez tha se faza e tretë e operacionit për shpëtimin e katër djemve dhe të trajnerit të tyre të futbollit, të cilët janë bllokuar në një shpellë në Tajlandë, ka nisur. Narongsak Osottanakorn,...

Fëmijët e shpellës në Tajlandë, letra për prindërit: Jemi të fortë

më 7.2018 - Gazeta Tema

Dymbëdhjetë djem të bllokuar në një shpellë në Tajlandë dërguan letra për prindërit e tyre për herë të parë në dy javë, raporton BBC. “Mos u shqetësoni, ne jemi të fortë”, shkroi një nga djemtë në mesazhin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK