http://kariera.mk

Kontributi i Shqipërisë në NATO vlerësohet shumë pozitivisht

më 7.2018 - Koha.net

Tiranë, 11 korrik - Ndërsa merr pjesë në samitin e NATO-s që mbahet në Bruksel, kryeministri Edi Rama thotë se vendi është vlerësuar shumë pozitivisht për kontributin e dhënë, transmeton ATSH. “Shqipëria...

Samiti i NATO-s, Rama: Vlerësim pozitiv për Shqipërinë

më 7.2018 - Medial

Kryeministri i Shqipërisë,  Edi Rama bëri me dije me anë të një postimi në Facebook se “Shqipëria vlerësohet shumë pozitivisht për kontributin e saj në programin e NATO-s”. Gjithashtu, sipas kreut të qeverisë,...

Samiti i NATO-s, Rama: Vlerësim pozitiv për Shqipërinë

më 7.2018 - Alsat-M

Kryeministri i Shqipërisë,  Edi Rama bëri me dije me anë të një postimi në Facebook se “Shqipëria vlerësohet shumë pozitivisht për kontributin e saj në programin e NATO-s”. Gjithashtu, sipas kreut të qeverisë,...

Samiti i NATO-s, Rama: Vlerësim pozitiv për Shqipërinë

më 7.2018 - Portalb

Kryeministri Edi Rama bëri me dije me anë të një postimi në Facebook se “Shqipëria vlerësohet shumë pozitivisht për kontributin e saj në programin e NATO-s”, transmeton Top Channel. Gjithashtu, sipas kreut...

Samiti i NATO-s, Rama: Vlerësim pozitiv për Shqipërinë

më 7.2018 - Zhurnal

Samiti i NATO-s, Rama: Vlerësim pozitiv për Shqipërinë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Samiti i NATO-s, Rama: Vlerësim pozitiv për Shqipërinë

më 7.2018 - Klan Kosova

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama bëri me dije me anë të një postimi në Facebook se “Shqipëria vlerësohet shumë pozitivisht për kontributin e saj në programin e NATO-s”. Gjithashtu, sipas kreut të qeverisë,...

Samiti i NATO-s, Rama: Shqipëria vlerësohet pozitivisht për kontributin e saj

më 7.2018 - BalkanWeb

BRUKSEL – Kreu i qeverisë Edi Rama po merr pjesë në samitin e NATO-s që po zhvillohet në Bruksel, ku është takuar edhe me sekretarin e përgjithshëm të aleancës, Jens Stoltenberg. Rama thotë se  Shqipëria...

Samiti i NATO-s, Rama: Vlerësim pozitiv për Shqipërinë

më 7.2018 - Lajmi.net

Kryeministri Edi Rama bëri me dije me anë të një postimi në Facebook se “Shqipëria vlerësohet shumë pozitivisht për kontributin e saj në programin e NATO-s”. Gjithashtu, sipas kreut të qeverisë, vendi...

RAMA: VLERËSIM POZITIV PËR SHQIPËRINË NË SAMITIN E NATO-S.

më 7.2018 - TV21

Kryeministri Edi Rama bëri me dije me anë të një postimi në Facebook se Shqipëria vlerësohet shumë pozitivisht për kontributin e saj në programin e NATO-s . Gjithashtu ai shkroi “Duke vlerësuar lart marrëveshjen...

Rama në krah të “armikut të vjetër”, merr pjesë në Samitin e NATO-s

më 7.2018 - Gazeta Express

Dikur “armiq” por sot shihen në krah e njëri- tjetrin. Kryeministri Edi Rama ka vijuar vizitat e tij në Samitin e NATO-s në Bruksel, atje ku është takuar dhe me kreun e Aleancës Stoltenberg. Ajo që ka...

Rama nxjerr pamjet e Samitit të Brukselit, ja vlerësimi për Shqipërinë

më 7.2018 - Mapo

Samiti i NATO-s në Bruksel ka vlerëzuar pozitivisht rolin dhe kontributin e Shqipërisë si pjesë e Aleancës së Veriut. Lajmin e jep kryeministri Edi Rama, i cili shkruan se vendi ynë mbështet gjithashtu...

Samiti i NATO-s, Rama: Shqipëria vlerësohet pozitivisht për kontributin

më 7.2018 - NOA

NATO ka vlerësuar Shqipërinë për kontributin e saj në aleancë. Kështu shkruan Kryeministri Rama në facebook, i cili ndodhet në Bruksel në samitin e NATO-s. Gjatë qëndrimit atje, kreu i qeverisë ka pasur...

Samiti i NATO-s, Rama: Kontributi i Shqipërisë vlerësohet pozitivisht

më 7.2018 - Gazeta Shqip

Në Bruksel është duke u zhvilluar sot një nga samitet më të tensionuara të NATO-s, ku liderët kryesorë si Trump dhe Merkel po “përplasin brirët” lidhur me shpenzimet e aleancës dhe ëështje të tjera të...

Rama në Bruksel: Shqipëria nota pozitive

më 7.2018 - Vizion Plus

Kryeministri Edi Rama pjesë në samitin e NATO-s që po zhvillohet në Bruksel, përmes një statusi në rrjetin social Facebook, theksoi se Shqipëria është vlerësuar pozitivisht. Gjatë qëndrimit të tij në Bruksel...

Dikur donte ta shkarkonte nga kreu i SHISH, sot e pret në NATO

më 7.2018 - Mapo

Kryeministri Edi Rama, ministrja e Mbrojtjes,Olta Xhaçka dhe ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati kanë shkuar në Bruksel për të marrë pjesë në samitin e NATO-s. Ky samit pritet të jetë i rëndësishëm pasi...

Samiti i NATO-s, Rama: Vlerësim pozitiv për Shqipërinë

më 7.2018 - 24 ore

Kryeministri Edi Rama bëri me dije me anë të një postimi në Facebook se “Shqipëria vlerësohet shumë pozitivisht për kontributin e saj në programin e NATO-s”. Gjithashtu, sipas kreut të qeverisë, vendi...

Samiti i NATO-s, Rama: Vlerësim pozitiv për Shqipërinë

më 7.2018 - Gazeta Monitor

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, bëri me dije me anë të një postimi në Facebook se “Shqipëria vlerësohet shumë pozitivisht për kontributin e saj në programin e NATO-s”. Gjithashtu, sipas Ramës, Shqipëria...

Rama në Bruksel: Shqipëria vlerësohet shumë pozitivisht për kontributin e saj në NATO

më 7.2018 - Lexo

Samiti i NATO-s në Bruksel ka vlerëzuar pozitivisht rolin dhe kontributin e Shqipërisë si pjesë e Aleancës së Veriut. Lajmin e jep kryeministri Edi Rama, i cili shkruan se vendi ynë mbështet gjithashtu...

Samiti, Rama: Shqipëria u vlerësuar pozitivisht, Maqedonia të pranohet në NATO

më 7.2018 - Java News

Samiti i NATO-s në Bruksel ka vlerëzuar pozitivisht rolin dhe kontributin e Shqipërisë si pjesë e Aleancës së Veriut. Lajmin e jep kryeministri Edi Rama, i cili shkruan se vendi ynë mbështet gjithashtu...

Rama flet për Samitin e Brukselit: NATO vlerësoi Shqipërinë, mbështesim afrimin e Maqedonisë

më 7.2018 - Java News

Samiti i NATO-s në Bruksel ka vlerëzuar pozitivisht rolin dhe kontributin e Shqipërisë si pjesë e Aleancës së Veriut. Lajmin e jep kryeministri Edi Rama, i cili shkruan se vendi ynë mbështet gjithashtu...

Samiti/ Rama: NATO vlerësoi kontributet e Shqipërisë, mbështesim afrimin e Maqedonisë

më 7.2018 - Java News

Samiti i NATO-s në Bruksel ka vlerëzuar pozitivisht rolin dhe kontributin e Shqipërisë si pjesë e Aleancës së Veriut. Lajmin e jep kryeministri Edi Rama, i cili shkruan se vendi ynë mbështet gjithashtu...

Rama nxjerr pamjet e Samitit të Brukselit, ja vlerësimi për Shqipërinë

më 7.2018 - Java News

Samiti i NATO-s në Bruksel ka vlerëzuar pozitivisht rolin dhe kontributin e Shqipërisë si pjesë e Aleancës së Veriut. Lajmin e jep kryeministri Edi Rama, i cili shkruan se vendi ynë mbështet gjithashtu...

Rama në Bruksel: Shqipëria mbështet futjen e Maqedonisë në NATO

më 7.2018 - Lexo

Samiti i NATO-s në Bruksel ka vlerëzuar pozitivisht rolin dhe kontributin e Shqipërisë si pjesë e Aleancës së Veriut. Lajmin e jep kryeministri Edi Rama, i cili shkruan se vendi ynë mbështet gjithashtu...

Rama për Samitin e Brukselit: Të nisin procedurat për anëtarësimin e Maqedonisë në NATO

më 7.2018 - Java News

Samiti i NATO-s në Bruksel ka vlerëzuar pozitivisht rolin dhe kontributin e Shqipërisë si pjesë e Aleancës së Veriut. Lajmin e jep kryeministri Edi Rama, i cili shkruan se vendi ynë mbështet gjithashtu...

Rama në krah të “armikut të vjetër”, merr pjesë në Samitin e NATO-s

më 7.2018 - Sovrani

Dikur “armiq” por sot shihen në krah e njëri- tjetrin. Kryeministri Edi Rama ka vijuar vizitat e tij në Samitin e NATO-s në Bruksel, atje ku është takuar dhe me kreun e Aleancës Stoltenberg. Ajo që ka...

Samiti i NATO-s, një shancë për Ballkanin

më 7.2018 - Lajmi.net

Kosova është e gatshme. Prezenca e NATO-s në Kosovë vetëm e ndihmon këtë proces. Në momentin e parë që fillon zyrtarisht procesi për anëtarësim në NATO, Kosova është e gatshme të kalojë disa hapa në të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK