http://kariera.mk

WhatsApp etiketon mesazhet e përcjellura nga përdorues të tjerë

më 7.2018 - Zhurnal

WhatsApp etiketon mesazhet e përcjellura nga përdorues të tjerë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Risia e re, WhatsApp etiketon mesazhet e marra nga përdorues të tjerë

më 7.2018 - BalkanWeb

WhatsApp do të etiketojë mesazhet e përcjellura, një lëvizje e cila synon të adresojë problemet e keqinformimit në platformë. Në një postim në blog Whatsapp prezantoi etiketën e re e cila tregon kur një...

WhatsApp etiketon mesazhet e përcjellura nga përdorues të tjerë

më 7.2018 - Lajmi.net

WhatsApp do të etiketojë mesazhet e përcjellura, një lëvizje e cila synon të adresojë problemet e keqinformimit në platformë. Në një postim në blog Whatsapp prezantoi etiketën e re e cila tregon kur një...

WhatsApp etiketon mesazhet e përcjellura nga përdorues të tjerë

më 7.2018 - Tetova Sot

WhatsApp do të etiketojë mesazhet e përcjellura, një lëvizje e cila synon të adresojë problemet e keqinformimit në platformë. Në një postim në blog Whatsapp prezantoi etiketën e re e cila tregon kur një...

WhatsApp etiketon mesazhet e përcjellura nga përdorues të tjerë

më 7.2018 - Klan Kosova

WhatsApp do të etiketojë mesazhet e përcjellura, një lëvizje e cila synon të adresojë problemet e keqinformimit në platformë. Në një postim në blog Whatsapp prezantoi etiketën e re e cila tregon kur një...

Ky është gjeniu që shpiku WhatsApp, i lindur në vendin komunist ai e mësoi vetë kompjuterin

më 7.2018 - Zhurnal

Ky është gjeniu që shpiku WhatsApp, i lindur në vendin komunist ai e mësoi vetë kompjuterin "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK