http://kariera.mk

Janë vjedhur 169 llap-top kompjuterë në një shkollë fillore në Çair

para 11 muajve - Telegrafi

Nga shkolla fillore në Çair janë vjedhur llap-top kompjuterë, mbushës dhe mausë të kompjuterëve ku është shkaktuar dëm material prej 576.000 denarëve. Vjedhje është paraqitur dje në Stacionin Policior...

Janë vjedhur disa laptop kompjuterë dhe pajisje nga një shkollë fillore në Çair

para 11 muajve - Zhurnal

Janë vjedhur disa laptop kompjuterë dhe pajisje nga një shkollë fillore në Çair "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

Vidhen 169 laptopë nga një shkollë fillore në Çair

para 11 muajve - Medial

Nga një shkollë fillore në Çair janë vjedhur disa laptop kompjuterë, mbushës dhe maus për kompjuterë me ç’rast është shkaktuar dëm material prej 576 mijë denarëve. Vjedhja është paraqitur dje në stacionin...

Vjedhje e rëndë në një shkollë fillore në Çair, vidhen 169 laptopë

para 11 muajve - Shenja

Në Stacionin Policor në Bit Pazar është denoncuar se në shkollën fillore e locuar në rrugën Kosta Abrasheviq, është bërë një vjedhje e rëndë. Nga policia informojnë se nga shkolla janë vjedhur 169 laptop...

Ganiu inspekton punimet për rregullimin e trotuareve në Komunën e Çairit

para 11 muajve - Zhurnal

Ganiu inspekton punimet për rregullimin e trotuareve në Komunën e Çairit "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK