http://kariera.mk

40-vjeçarja nga Durrësi denoncon në polici ish-gruan e bashkëshortit: Më dhunon

më 7.2018 - BalkanWeb

DURRES- Një 40-vjeçare nga Durrësit ka kërkuar urdhër mbrojtje në polici, pasi ish-bashkëshortja e burrit të saj e ka dhunuar. Burime zyrtare bënë me dije se shtetasja me inicialet R.M., ka kallëzuar shtetasen...

“Më more burrin”, 40-vjeçarja nga Durrësi padi ish-gruas së bashkëshortit: Ajo më dhunon barbarisht

më 7.2018 - Gazeta Tema

“Më dhunon fizikisht dhe psikologjikisht ish-gruaja e bashkëshortit” Ky ka qenë denoncimi i regjistruar në Policinë e Durrësit ku një 40 vjeçare ka kërkuar urdhër-mbrojtje. Referuar komunikatës zyrtare,...

40 vjeçarja kërkon urdhër mbrojtje, dhunohet nga ish-gruaja e burrit

më 7.2018 - Vizion Plus

Një grua nga Durrësi ka kërkuar urdhër mbrojtje në Polici, pasi dhunohej nga ish-bashkëshortja e burrit. Sipas policisë mësohet se shtetësja R.M., 40 vjeç, ka kallëzuar ish bashkëshorten e burrit shtetasja...

Skandal në Durrës, ish-gruaja e burrit rreh 40-vjeçaren

më 7.2018 - Mapo

Një grua banuese në Durrës ka kërkuar urdhër mbrojtje ne Polici pasi e kishte gjetur belaja me ish nusen e burrit te saj, e cila e dhunonte psikologjikisht dhe fizikisht. Sipas njoftimit te policise, më...

E rrihte ish-gruaja, merret në mbrojtje 55-vjeçari durrsak

më 7.2018 - Java News

Një 55-vjeçar nga Durrësi dhunohej sistematiksiht nga ish-gruaja e tij. Bëhet fjalë ëpr shtetasin me inicialet M.Q., 55-vjeç për të cilin ëhstë lëshuar urdhër i menjëhershëm mbrojttjeje. Ky shtetas ka...

40 vjeçarja nga Durrësi dhunohej nga ish-bashkëshortja e burrit

më 7.2018 - Lexo

Një 40-vjeçare nga Durrësi ka kërkuar ndihmë në polici pasi e dhunon fizikisht dhe psikologjikisht ish-bashkëshortja e burrit. Shtetasja me inicialet R.M., është pajisur me urdhër mbrojtjejeje pasi është...

Durrsakja në hall me ish-bashkëshorten e burrit, e ndalon në rrugë dhe…

më 7.2018 - Java News

Një 40-vjeçare nga Durrësi ka kërkuar ndihmë në polici pasi e dhunon fizikisht dhe psikologjikisht ish-bashkëshortja e burrit. Shtetasja me inicialet R.M., është pajisur me urdhër mbrojtjejeje pasi është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK