http://kariera.mk

Deputetët votojnë për importimin e veturave të vjetra

para 7 muajve - Telegrafi

Kuvendi i Kosovës me 37 vota për, 11 kundër dhe 13 abstenime ka miartuar në parim ndryshimin e Ligjit për Automjetete që kërkohet heqja e kufizimeve për import të veturave më të vjetra se dhjetë vite....

Deputetët votojnë pro importimit të veturave të vjetra

para 7 muajve - Infokusi

Me 37 vota për, 11 kundër dhe 13 abstenime Kuvendi i Kosovës ka miratuar në parim ndryshimin e Ligjit për Automjete që kërkohet heqja e kufizimeve për import të veturave më të vjetra se dhjetë vite. Lidhur...

Deputetët votojnë pro Ligjit, tash vërshojnë veturat e vjetra

para 7 muajve - Insajderi

Kuvendi i Kosovës me 37 vota për, 11 kundër dhe 13 abstenime ka miartuar në parim ndryshimin e Ligjit për Automjetete që kërkohet heqja e kufizimeve për import të veturave më të vjetra se dhjetë vite....

Deputetët votojnë për importimin e veturave të vjetra

para 7 muajve - Sovrani

Kuvendi i Kosovës me 37 vota për, 11 kundër dhe 13 abstenime ka miartuar në parim ndryshimin e Ligjit për Automjetete që kërkohet heqja e kufizimeve për import të veturave më të vjetra se dhjetë vite....

Eko Lëvizja e Gjelbër kërkon të mos votohet ligji për veturat e vjetra

para 7 muajve - Albinfo

Ndërrimi i Ligjit për importimin e veturave më të vjetra se dhjetë vjet, ka nxitur reagim të partisë Eko Lëvizja e Gjelbër. Edhe Partia Eko Lëvizja e Gjelbër, ka reaguar për mundësin e ndërrimit të ligjit  për...

OEA: Deputetët të mos e votojnë lejimin e veturave të vjetra

para 8 muajve - Albinfo

"Një veprim i tillë do të ishte edhe në kundërshtim me iniciativat brenda Bashkimit Evropian për reduktimin e emetimeve të gazrave që lirohen nga automjetet e lehta dhe të rënda” Oda Amerikane ka kërkuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK