http://kariera.mk

Sirianët mbërrijnë në Shqipëri, ja sa persona ka ndaluar policia?

më 7.2018 - Standard

Rreth 15 emigrantë të cilët kanë hyrë në Shqipëri në mënyrë të paligjshme janë ndaluar nga patrulla të policisë kufitare të rajonit të Korçës vetëm në dy ditët e fundit. Emigrantet kanë kaluar kufirin...

Korçë, ndalohen 15 sirianë e irakianë që kërkojnë azil në Shqipëri

më 7.2018 - Klan Kosova

Rreth 15 shtetasë të huaj emigrantë të cilët kanë tentuar të hyjnë në Shqipëri në mënyrë të paligjshme janë ndaluar nga patrulla të Policisë Kufitare të rajonit të Korçës vetëm në dy ditët e fundit. Emigrantët...

Shkelën kufirin, ndalohen në Korçë 15 sirianë e irakianë, por… kërkojnë azil në Shqipëri

më 7.2018 - Mapo

Rreth 15 shtetas të huaj emigrantë, të cilët kanë tentuar të hyjnë në Shqipëri në mënyrë të paligjshme, janë ndaluar nga patrulla të Policisë Kufitare të rajonit të Korçës vetëm në dy ditët e fundit. Emigrantët...

Ndalohen 15 sirianë dhe irakianë në Korçë, dërgohen në qendrën e azilkërkuesve

më 7.2018 - BalkanWeb

KORCE – Rreth 15 emigrantë të cilët kanë hyrë në Shqipëri në mënyrë të paligjshme janë ndaluar nga patrulla të policisë kufitare të rajonit të Korçës vetëm në dy ditët e fundit. Emigrantet kanë kaluar...

Sërish klandestinë nga Lindja e Mesme, 15 sirianë dhe irakianë ndalohen në Korçë

më 7.2018 - Lajmi.net

Rreth 15 emigrantë të cilët kanë hyrë në Shqipëri në mënyrë të paligjshme janë ndaluar nga patrulla të policisë kufitare të rajonit të Korçës vetëm në dy ditët e fundit. Emigrantet kanë kaluar kufirin...

Shqipëria rruga e re e emigrantëve? Kapen në Korçë 15 refugjatë sirianë e irakianë

më 7.2018 - Gazeta Express

Jo më kot Shqipëria është lakuar në median e huaj dhe në qarqet politike të NE-së, si njëri ndër vendet që mund të kthehej në një “parking refugjatësh”, duke patur parasysh dhe numrin në rritje të emigrantëve...

Ndalohen 15 sirianë e irakianë në Korçë, kërkojnë azil në Shqipëri

më 7.2018 - Gazeta Shqip

Korça vijon të  mbetet një portë hyrëse për refugjatët nga Lindja që përdorin Shqipërinë si vend transit për kalimin drejt vendeve të Bashkimit Europian. Në qytetin verilindor janë ndaluar 15 emigrantë,...

2 ditët e fundit policia ndalon 15 emigrantë nga Siria dhe Iraku

më 7.2018 - Lexo

Rreth 15 emigrantë të cilët kanë hyrë në Shqipëri në mënyrë të paligjshme janë ndaluar nga patrulla të policisë kufitare të rajonit të Korçës vetëm në dy ditët e fundit. Emigrantet kanë kaluar kufirin...

Në këmbë drejt kufirit, 15 refugjatë lufte kërkojnë azil në Shqipëri

më 7.2018 - Java News

Ilustruese Rreth 15 emigrantë të cilët kanë hyrë në Shqipëri në mënyrë të paligjshme janë ndaluar nga patrulla të policisë kufitare të rajonit të Korçës vetëm në dy ditët e fundit. Emigrantet kanë kaluar...

Ndalohen 15 sirianë e irakianë që kërkojnë azil në Shqipëri

më 7.2018 - Insajderi

Rreth 15 shtetas të huaj emigrantë të cilët kanë tentuar të hyjnë në Shqipëri në mënyrë të paligjshme janë ndaluar nga patrulla të Policisë Kufitare të rajonit të Korçës vetëm në dy ditët e fundit. Emigrantët...

Po kalonin kufirin, kapen 4 emigrantë të paligjshëm në Korçë

më 7.2018 - Mapo

Policia Kufitare ka kapur 4 emigrantë të paligjshëm në kufirin e gjelbër, 3 shtetas sirianë dhe 1 palestinez. Emigrantët janë kapur në piramidën nr. 3 në kufirin e gjelbër. Ata kanë qenë duke ecur në këmbë,...

Refugjatët, në Korçë ndalohen 3 sirianë dhe 1 palestinez

më 7.2018 - Klan Kosova

Policia kufitare e Korçës ndalon 4 emigrantë të paligjshëm në kufirin e gjelbër. Bëhet fjalë për 3 shtetas sirianë dhe 1 palestinez. Katër shtetasit janë kapur në piramidën nr 3 në kufirin e gjelbër, ndërsa...

Po kalonin kufirin, kapen 4 emigrantë të paligjshëm në Korçë

më 7.2018 - Sot News

Policia Kufitare ka kapur 4 emigrantë të paligjshëm në kufirin e gjelbër, 3 shtetas sirianë dhe 1 palestinez. Emigrantët janë kapur në piramidën nr. 3 në kufirin e gjelbër. Ata kanë qenë duke ecur në këmbë,...

Kapen 3 sirianë dhe 1 palestinez, dërgohen në qendrën e azilit në Tiranë

më 7.2018 - Java News

Shqipëria vijon që të përdoret nga refugjatët si trampolinë për të kaluar në vendet e Europës. Edhe ditën e sotme janë ndaluar nga policia në Korçë katër emigrantë, tre sirianë dhe një palestinez. 4 refugjatët...

Kapen 3 sirianë dhe 3 palestinez, dërgohen në qendrën e azilit në Tiranë

më 7.2018 - Java News

Shqipëria vijon që të përdoret nga refugjatët si trampolinë për të kaluar në vendet e Europës. Edhe ditën e sotme janë ndaluar nga policia në Korçë katër emigrantë, tre sirianë dhe një palestinez. 4 refugjatët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK