http://kariera.mk

Zbulohet fosili 237 milionë vjeçar

para 7 muajve - Gazeta Express

Zbulohet në Argjentinë fosili i një prej gjigandëve të parë të parahistorisë së planetit tonë. Ka jetuar rreth 237 milionë vjet më parë, në periudhën Triasike dhe ishte kushëri i largët i titanosaurve,...

Zbulohet fosili 237 milionë vjeçar

para 7 muajve - Tetova Sot

Zbulohet në Argjentinë fosili i një prej gjigandëve të parë të parahistorisë së planetit tonë. Ka jetuar rreth 237 milionë vjet më parë, në periudhën Triasike dhe ishte kushëri i largët i titanosaurve,...

Zbulohet fosili 237 milionë vjeçar

para 7 muajve - Tetova Sot

Zbulohet në Argjentinë fosili i një prej gjigandëve të parë të parahistorisë së planetit tonë. Ka jetuar rreth 237 milionë vjet më parë, në periudhën Triasike dhe ishte kushëri i largët i titanosaurve,...

ARGJENTINË: ZBULOHET FOSILI 237 MILIONË VJEÇARË

para 7 muajve - TV Art

Zbulohet në Argjentinë fosili i një prej gjigandëve të parë të parahistorisë së planetit tonë. Ka jetuar rreth 237 milionë vjet më parë, në periudhën Triasike dhe ishte kushëri i largët i titanosaurve,...

Zbulohet fosili 237 milionë vjeçar

para 7 muajve - Sovrani

Zbulohet në Argjentinë fosili i një prej gjigandëve të parë të parahistorisë së planetit tonë. Ka jetuar rreth 237 milionë vjet më parë, në periudhën Triasike dhe ishte kushëri i largët i titanosaurve,...

Gjendet fosili 237 milionë vjeçar, i përket "gjigantit" që peshonte 90 tonë

para 7 muajve - NOA

Paleontologët kanë bërë një zbulim të rëndësishëm në Argjentinë ku është gjetur një fosil 237 milionë vjeçar. Bëhet fjalë për një prej kafshëve gjigante të prehistorisë së planetit. Sipas hulumtuesve,...

Zbulohet fosili 237 milionë vjeçarë

para 7 muajve - Koha.net

Zbulohet në Argjentinë fosili i një prej gjigandëve të parë të parahistorisë së planetit tonë. Ka jetuar rreth 237 milionë vjet më parë, në periudhën Triasike dhe ishte kushëri i largët i titanosaurve,...

Zbulohet fosili 237 milionë vjeçar

para 7 muajve - Koha.net

Zbulohet në Argjentinë fosili i një prej gjigandëve të parë të parahistorisë së planetit tonë. Ka jetuar rreth 237 milionë vjet më parë, në periudhën Triasike dhe ishte kushëri i largët i titanosaurve,...

Zbulohet fosili 237 milionë vjet i vjetër

para 7 muajve - Ekonomia Online

Zbulohet në Argjentinë fosili i një prej gjigandëve të parë të parahistorisë së planetit tonë. Ka jetuar rreth 237 milionë vjet më parë, në periudhën Triasike dhe ishte kushëri i largët i titanosaurve,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK