http://kariera.mk

Artan Hoxha: Gjyqtarët paguanin deri në 300 mijë euro për t’u emëruar në krye të drejtësisë

më 7.2018 - Mapo

Dy ditë më parë Komisioni i Pavarur i Kualifikimit mori në shqytrim rastin e gjyqtarit të Gjykatës së Lartë Admir Thanza. Pas verifikimit të formularit të vetëdeklarimit, Thanza rezultoi se kishte fshehur...

Artan Hoxha: Gjyqtarët paguanin deri në 300 mijë euro, për t’u emëruar në kupolën e drejtësisë

më 7.2018 - Gazeta Tema

Dy ditë më parë Komisioni i Pavarur i Kualifikimit mori në shqytrim rastin e gjyqtarit të Gjykatës së Lartë Admir Thanza. Pas verifikimit të formularit të vetëdeklarimit, Thanza rezultoi se kishte fshehur...

Gazetari Artan Hoxha: Gjyqtarët paguanin deri në 300 mijë euro, për t’u emëruar

më 7.2018 - Lexo

Dy ditë më parë Komisioni i Pavarur i Kualifikimit mori në shqytrim rastin e gjyqtarit të Gjykatës së Lartë Admir Thanza. Pas verifikimit të formularit të vetëdeklarimit, Thanza rezultoi se kishte fshehur...

“Gjyqtarët paguanin nga 300 mijë euro për emërimin”

më 7.2018 - Java News

Dy ditë më parë Komisioni i Pavarur i Kualifikimit mori në shqytrim rastin e gjyqtarit të Gjykatës së Lartë Admir Thanza. Pas verifikimit të formularit të vetëdeklarimit, Thanza rezultoi se kishte fshehur...

Artan Hoxha: Thanza i papërfillshëm, ja çfarë çudirash do sjellë Vettingu

më 7.2018 - Mapo

Admir Thanza, Gjyqtari i Gjykatës së Lartë doli ditën e djeshme përballë Komisionit të Pavarur të Kualifikimit. Pasi u bë rishikimi i formularit të vetëdeklarimit, gjyqtari Thanza rezultoi se kishte qenë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK