http://kariera.mk

Terrorizmi, Basha në SHBA : Të kemi qëndrim unik në NATO

para 7 muajve - Gazeta Shqip

Teksa gjysma e qeverisë prej mëse një jave gjendet jashtë vendit, si pasojë e pjesëmarrjes në dy samite të rëndësishme si ai i Ballkanit Perëndimor në londër dhe NATO-s në Bruksel, një axhendë thuajse...

Video/ Sfidat e NATO-s, Basha flet në SHBA për terrorizmin dhe korrupsionin

para 7 muajve - Mapo

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, ndodhet në Uashingon, ku ka marrë pjesë në një tryezë në institutin ‘Hudson’. Në këtë takim janë diskutuar sfidat kryesore të NATO-s dhe të pranishëm kanë qenë anëtarë të Kongresit...

Basha leksione NATO-s: Ju tregoj se çfarë roli duhet të luani, si duhet të ndërhyni në Teheran dhe si të organizoheni

para 7 muajve - Gazeta Tema

Kryedemokrati Lulzim Basha ka qenë i ftuar në Institutin Hudson ku ka përcjellë në distancë një sërë këshillash për NATO-n. Në një panel me disa ekspertë, Basha tregon se çfarë roli duhet të luajë NATO,...

Basha në Washingon: Terrorizmi kërcënim për demokracinë, të kemi qëndrim unik në NATO

para 7 muajve - BalkanWeb

SHBA – Kreu i PD, Lulzim Basha ndodhet në Washingon, ku ka marrë pjesë në eventin e institutit Hudson. Në këtë takim janë diskutuar sfidat kryesore të NATO-s dhe të pranishëm kanë qenë anëtarë të Kongresit...

VIDEO/ Basha në Uashington: Të rriten shpenzimet për NATO-n

para 7 muajve - Lexo

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ndodhet në Uashington, ku po merr pjesë në një event të organizuar nga Instituti Hudson. Basha ka qenë pjesë e një paneli me eurodeputetët Danjean dhe White...

Basha: Ballkani i rrezikuar nga krimi i organizuar dhe kapja e shtetit

para 7 muajve - AlbPress

Shpërndaj Tags ballkan basha Hudson SHBA Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, ka mbajtur një diskutim gjatë një sesioni të organizuar nga Instituti Hudson, në Uashington, ku ka theksuar se terrorizmi dhe korrupsioni...

VIDEO / Basha në Uashington: Të rriten shpenzimet për NATO-n!

para 7 muajve - Java News

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ndodhet në Uashington, ku po merr pjesë në një event të organizuar nga Instituti Hudson. Basha ka qenë pjesë e një paneli me eurodeputetët Danjean dhe White...

LIVE/ Basha në Uashington, diskutim për sfidat e NATO-s

para 7 muajve - AlbPress

Shpërndaj Tags basha Hudson SHBA Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, po merr pjesë në eventin e institutit Hudson në Uashingon, një nga më të njohur në botë për politikat publike dhe të sigurisë. Basha është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK