http://kariera.mk

BeH, 82 vite burgim ish-ushtarëve serbë për krime lufte

para 7 muajve - Shenja

Gjykata në Bosnjë dhe Hercegovinë ka shqiptuar dënim total prej 82 vitesh për pesë ish-ushtarë serbë për krime lufte të kryera ndaj civilëve bosnjakë dhe kroatë gjatë luftës në këtë vend (1992-1995), raporton...

82 vjet burg për ish-ushtarët serbë për krime lufte në Bosnjë

para 7 muajve - Albinfo

Një dënim prej 82 vjetëve u është shqiptuar ish-ushtarëve serbë të cilët kanë kryer krime lufte në Bosnjë dhe Herceovinë. Gjykata në Bosnjë dhe Hercegovinë ka shqiptuar dënim total prej 82 vitesh për pesë...

BeH, 82 vite burgim ish-ushtarëve serbë për krime lufte

para 7 muajve - Portalb

Gjykata në Bosnjë dhe Hercegovinë ka shqiptuar dënim total prej 82 vitesh për pesë ish-ushtarë serbë për krime lufte të kryera ndaj civilëve bosnjakë dhe kroatë gjatë luftës në këtë vend (1992-1995), raporton...

BeH, 82 vite burgim ish-ushtarëve serbë për krime lufte

para 7 muajve - Gazeta e re

Dragan Marjanoviç, Sasha Gavranoviç, Vitomir Deviç dhe Zoran Shljuk morën nga 17 vite burgim, ndërsa Dragomir Kezunoviç u dënua me 14 vite për krime të kryera ndaj popullatës boshnjake dhe kroate në qytezën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK