http://kariera.mk

Puigdemont mund të përballet me ekstradim në Spanjë

para 9 muajve - Portalb

Ish-presidenti i Katalonjës, Carles Puigdemont, që jeton në ekzil, mund të ekstradohet në Spanjë, ka vendosur një gjykatë në Gjermani. Puigdemont ka ikur drejt Belgjikës, disa ditë pas dështimit të deklarimit...

Puigdemont mund të përballet me ekstradim në Spanjë

para 9 muajve - Klan Kosova

Ish-presidenti i Katalonjës, Carles Puigdemont, që jeton në ekzil, mund të ekstradohet në Spanjë, ka vendosur një gjykatë në Gjermani. Puigdemont ka ikur drejt Belgjikës, disa ditë pas dështimit të deklarimit...

Puigdemont mund të përballet me ekstradim në Spanjë

para 9 muajve - Medial

Ish-presidenti i Katalonjës, Carles Puigdemont, që jeton në ekzil, mund të ekstradohet në Spanjë, ka vendosur një gjykatë në Gjermani. Puigdemont ka ikur drejt Belgjikës, disa ditë pas dështimit të deklarimit...

Puigdemont mund të përballet me ekstradim në Spanjë

para 9 muajve - Lajmi.net

Ish-presidenti i Katalonjës, Carles Puigdemont, që jeton në ekzil, mund të ekstradohet në Spanjë, ka vendosur një gjykatë në Gjermani. Puigdemont ka ikur drejt Belgjikës, disa ditë pas dështimit të deklarimit...

Ish- Presidenti i Katalonisë mund të përballet me ekstradim në Spanjë

para 9 muajve - Kallxo

Ish-presidenti i Katalonjës, Carles Puigdemont, që jeton në ekzil, mund të ekstradohet në Spanjë, ka vendosur një gjykatë në Gjermani. Puigdemont ka ikur drejt Belgjikës, disa ditë pas dështimit të deklarimit...

Puigdemont mund të përballet me ekstradim në Spanjë

para 9 muajve - Evropa e Lirë

Ish-presidenti i Katalonjës, Carles Puigdemont, që jeton në ekzil, mund të ekstradohet në Spanjë, ka vendosur një gjykatë në Gjermani. Puigdemont ka ikur drejt Belgjikës, disa ditë pas dështimit të deklarimit...

Puigdemont mund të përballet me ekstradim në Spanjë

para 9 muajve - Gazeta Express

Ish-presidenti i Katalonjës, Carles Puigdemont, që jeton në ekzil, mund të ekstradohet në Spanjë, ka vendosur një gjykatë në Gjermani. Puigdemont ka ikur drejt Belgjikës, disa ditë pas dështimit të deklarimit...

Puigdemont mund të përballet me ekstradim në Spanjë

para 9 muajve - Koha.net

Ish-presidenti i Katalonjës, Carles Puigdemont, që jeton në ekzil, mund të ekstradohet në Spanjë, ka vendosur një gjykatë në Gjermani. Puigdemont ka ikur drejt Belgjikës, disa ditë pas dështimit të deklarimit...

Gjykata gjermane miraton ekstradimin ish udhëheqësit të Katalonjës në Spanjë

para 9 muajve - BalkanWeb

Gjykata gjermane ka miratuar ekstradimin në Spanjë të ish-udhëheqësit separatist të Katalonjës, Carles Puigdemont, transmeton Anadolu Agency (AA). Në njoftimin e publikuar në faqen zyrtare të Gjykatës...

Ish- Presidenti i Katalonisë mund të përballet me ekstradim në Spanjë

para 9 muajve - Albinfo

Ish- Presidenti katalunas, Carles Puigdemont, ka mundësi të ekstradohet në Spanjë. Ai akuzohet për kqepërdorim të fondeve publike. Ish-presidenti i Katalonjës, Carles Puigdemont, që jeton në ekzil, mund...

Puigdemont mund të përballet me ekstradim në Spanjë

para 9 muajve - Tetova Sot

Ish-presidenti i Katalonjës, Carles Puigdemont, që jeton në ekzil, mund të ekstradohet në Spanjë, ka vendosur një gjykatë në Gjermani. Puigdemont ka ikur drejt Belgjikës, disa ditë pas dështimit të deklarimit...

Gjermania “rrëzon” rebelimin, por lë të hapur ekstradimin e Puigdemont

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Gjykata gjermane që ka në dorëzim çështjen e ish-presidentin katalan Karles Puigdemont, ka bërë me dije se do ta ekstradonte atë në Spanjë vetëm për akuzën e keqpërdorimit të fondeve publike, dhe jo atë...

E mbani mend Puigdemont? Do të ekstradohet drejt Spanjës!

para 9 muajve - Java News

Gjykata gjermane ka miratuar ekstradimin në Spanjë të ish-udhëheqësit separatist të Katalonjës, Carles Puigdemont, transmeton Anadolu Agency (AA). Në njoftimin e publikuar në faqen zyrtare të Gjykatës...

Gjermania miraton ekstradimin e Carles Puigdemont në Spanjë

para 9 muajve - Lexo

Gjykata gjermane ka miratuar ekstradimin në Spanjë të ish-udhëheqësit separatist të Katalonjës, Carles Puigdemont. Në njoftimin e publikuar në faqen zyrtare të Gjykatës rajonale në Schleswig-Holstein theksohet...

Gjykata gjermane miraton ekstradimin e Puigdemontit

para 9 muajve - Telegrafi

Gjykata rajonale në Schleswig-Holstein të Gjermanisë, sot ka miratuar ekstradimin në Spanjë të ish-udhëheqësit të Katalonjës, Carles Puigdemont. Në njoftimin e publikuar në faqen zyrtare të Gjykatës, theksohet...

Gjykata gjermane mund të ekstradojë ish-udhëheqësin katalunas

para 9 muajve - Gazeta Express

Një gjykatë gjermane vendosi të enjten se një kërkesë për ekstradimin e ish kreut katalunas Carles Puigdemont me akuzën e keqpërdorimit të fondeve publike ishte e lejueshme, por refuzoi një kërkesë për...

Gjykata gjermane miraton ekstradimin e Puigdemontit

para 9 muajve - Sovrani

Gjykata rajonale në Schleswig-Holstein të Gjermanisë, sot ka miratuar ekstradimin në Spanjë të ish-udhëheqësit të Katalonjës, Carles Puigdemont. Në njoftimin e publikuar në faqen zyrtare të Gjykatës, theksohet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK