http://kariera.mk

Kanosi me armë gjahu 50-vjeçarin, arrestohet i moshuari në Fier

para 11 muajve - BalkanWeb

FIER- Policia e Fierit ka arrestuar një 69-vjecar, pasi ka kanosur me armë gjahu një 50-vjecar në fshatin Darzezë. Në pranga ka përfunduar I.G., banues në fshatin Hoxharë, ndërsa u bllokua edhe arma e...

E rëndë në Fier, i moshuari i drejton çiften 50-vjeçarit

para 11 muajve - Albeu

Një burrë i moshuar i ka vënë armën në fytyrë ditën e djeshme një 50 vjeç ari. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Darëzezë dhe shtetasi 69 vjeç ar me inicialet I.G ka përfunduar në pranga. Njoftimi i policisë:...

I moshuari shqiptar i drejton në fytyrë çiften 50 vjeçarit, policia e arreston

para 11 muajve - Gazeta Express

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në fshatin Darëzezë, ku një burrë i moshuar ka kanosur me armë gjahu një 50 vjeçar. Shtetasi 69 vjeçar me inicialet I.G ka përfunduar në pranga pasi i ka...

I moshuari shqiptar i drejton në fytyrë çiften 50 vjeçarit, policia e arreston

para 11 muajve - Tetova Sot

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në fshatin Darëzezë, ku një burrë i moshuar ka kanosur me armë gjahu një 50 vjeçar. Shtetasi 69 vjeçar me inicialet I.G ka përfunduar në pranga pasi i ka...

Arrestohet ‘gjahtari’ nga Fieri, kanosi me armë 50-vjeçarin

para 11 muajve - Java News

Policia e Fierit ka arrestuar një 69-vjecar, pasi ka kanosur me armë gjahu një 50-vjecar në fshatin Darzezë. Në pranga ka përfunduar I.G., banues në fshatin Hoxharë, ndërsa u bllokua edhe arma e gjahut...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK