http://kariera.mk

Mesi: Për rrugën Velipojë-Shëngjin 10 milionë euro investim

para 7 muajve - Koha.net

Gjatë zhvillimit të disa takimeve në Shkodër në kuadër të zhvillimit të turizmit si dhe promovimit të projektit SmileAlbania zëvendëskryeministrja Senida Mesi u shpreh se siguria në plazhe do të vazhdojë...

Mesi: 10 milion euro investim për rrugën Velipojë-Shëngjin

para 7 muajve - Mapo

Gjatë zhvillimit të disa takimeve në Shkodër në kuadër të zhvillimit të turizmit si dhe promovimit të projektit SmileAlbania ZëvendësKryeministrja Senida Mesi u shpreh se siguria në plazhe do të vazhdojë...

Mesi: 10 milionë euro investim për rrugën Velipojë- Shëngjin

para 7 muajve - NOA

Zëvendëskryeministrja e Shqipërisë Senida Mesi ishte dje në Shkodër në disa takime, ku ndër të tjera mori pjesë në mbledhjen e të Komitetit Rajonal të Zhvillimit të Turizmit. Ajo u ndal në një investim...

Halle pushimesh!

para 7 muajve - Gazeta Tema

Nga Ardit Rada Shirat e Qershorit dhe Kampionati Botëror i Futbollit kanë bërë që sezoni turistik të mbërrijë me vonëse në Shqipëri. U deshën disa të shtëna për të kuptuar se diku në Jug, të rinjtë janë...

Plazhi i Velipojës pa asnjë standard sigurie, 2 mijë pushues rrezikojnë jetën

para 8 muajve - Gazeta Express

Ky është plazhi i Velipojës. Në 14 kilometra ku qarkullojnë afro 2 mijë pushues, nuk të sheh syri asnjë piketë në det të cilat përcaktojnë kufirin e lejuar për t’u larë, por edhe limitin e afrimit për...

A ka siguri në plazhin e Velipojës?

para 8 muajve - Gazeta Express

Ky është plazhi i Velipojës. Në 14 kilometra ku qarkullojnë afro 2 mijë pushues, nuk të sheh syri asnjë piketë në det të cilat përcaktojnë kufirin e lejuar për t’u larë, por edhe limitin e afrimit për...

A ka siguri në plazhin e Velipojës?

para 8 muajve - Lajmi.net

Ky është plazhi i Velipojës. Në 14 kilometra ku qarkullojnë afro 2 mijë pushues, nuk të sheh syri asnjë piketë në det të cilat përcaktojnë kufirin e lejuar për t’u larë, por edhe limitin e afrimit për...

Halle pushimesh!

para 8 muajve - Java News

Nga Ardit Rada Shirat e Qershorit dhe Kampionati Botëror i Futbollit kanë bërë që sezoni turistik të mbërrijë me vonëse në Shqipëri. U deshën disa të shtëna për të kuptuar se diku në Jug, të rinjtë janë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK