http://kariera.mk

613 kg kokainë në Durrës. Sekuestrohen llogaritë bankare të dy kompanive

më 7.2018 - Gazeta Shqip

Ekstradimi i Arbër Çekaj nga Gjermania nuk është realizuar ende, por çështja e 613 kg kokainë të sekuestruar në portin e Durrësit vijon të mbetet e nxehtë. Në burg qëndrojnë menaxheri dhe shoferi i kompanisë...

613 kg kokainë në Durrës. Dy kompanive ju sekuestrohen mbi 1 miliardë lekë

më 7.2018 - Medial

Ekstradimi i Arbër Çekaj nga Gjermania nuk është realizuar ende, por çështja e 613 kg kokainë të sekuestruar në portin e Durrësit vijon të mbetet e nxehtë. Në burg qëndrojnë menaxheri dhe shoferi i kompanisë...

613 kg kokainë në Durrës. Dy kompanive ju sekuestrohen mbi 1 miliardë lekë

më 7.2018 - Gazeta Shqip

Ekstradimi i Arbër Çekaj nga Gjermania nuk është realizuar ende, por çështja e 613 kg kokainë të sekuestruar në portin e Durrësit vijon të mbetet e nxehtë. Në burg qëndrojnë menaxheri dhe shoferi i kompanisë...

613 kg e kokainës në Durrës, sekuestrohen milionat e kompanive të përfshira

më 7.2018 - Albeu

Kapja e 613 kg kokainë në portin e Durrësit shkaktoi zhurmë jo vetëm për sasinë rekord të drogës, por edhe për përplasjet mes opozitës dhe mazhorancës se kush ishte përgjegjës për këtë sasi droge. Një...

“Forca e Ligjit”/ 613 kg kokainë në Durrës, sekuestrohen llogaritë bankare të dy kompanive. Ja sa është vlera

më 7.2018 - BalkanWeb

Llogaritë bankare të personave nën hetim për 613 kg kokainë të kapur në Durrës janë sekuestruar nga Task Forca Speciale. Sipas burimeve zyrtare, në kuadër të aksioni “Forca e Ligjit” dhe në vijim të hetimeve...

Kokaina e Maminasit, sekuestrohen llogaritë bankare të dy kompanive

më 7.2018 - Gazeta Tema

Policia e Shtetit ka bërë me dije se ka sekuestruar llogari bankare të dyshuara kriminale të grupit të kokainës së kapur në Durrës. Në vijim të hetimeve për asetet me burim kriminal, pas operacionit “Last...

613 kg kokainë në Portin e Durrësit, sekuestrohen milionat e kompanive të përfshira në trafik

më 7.2018 - Gazeta Express

Janë sekuestruar këtë të enjte asetet dhe paratë e dy kompanive të përfshira në trafikun më të madh të drogës, të regjistruar ndonjëherë në portin e Durrësit, sasisë së madhe prej plot 613 kilogramësh...

613 kg kokainë në Durrës, sekuestrohen llogaritë bankare të dy kompanive

më 7.2018 - Vizion Plus

Policia e Shtetit ka sekuestruar llogari bankare të dyshuara kriminale të grupit të kokainës së kapur në Durrës. Sipas policisë pas operacionit “Last Snoë” ku u sekuestruan 613 kg kokainë në Portin e Durrësit...

“Forca e Ligjit”/ 613 kg kokainë në Durrës, sekuestrohen llogaritë bankare të dy kompanive, ja vlera

më 7.2018 - Sot News

Llogaritë bankare të personave nën hetim për 613 kg kokainë të kapur në Durrës janë sekuestruar nga Task Forca Speciale.Sipas burimeve zyrtare, në kuadër të aksioni “Forca e Ligjit” dhe në vijim të hetimeve...

Trafiku i drogës, u sekuestrohen mbi 1 miliard lekë dy kompanive shqiptare

më 7.2018 - Mapo

Sekuestrohen llogari bankare të dyshuara kriminale të grupit të kokainës së kapur në Durrës. 3 kg kokainë në Portin e Durrësit disa muaj më parë, Task Forca Speciale bëri sekuestrimin e llogarive bankare...

613 kg kokainë në Portin e Durrësit, sekuestrohen milionat e kompanive të përfshira në trafik

më 7.2018 - Tetova Sot

Janë sekuestruar këtë të enjte asetet dhe paratë e dy kompanive të përfshira në trafikun më të madh të drogës, të regjistruar ndonjëherë në portin e Durrësit, sasisë së madhe prej plot 613 kilogramësh...

613 kg kokainë në Durrës, Task Forca sekuestron llogaritë bankare të dy kompanive

më 7.2018 - Lexo

Llogaritë bankare të personave nën hetim për 613 kg kokainë të kapur në Durrës janë sekuestruar nga Task Forca Speciale. Sipas burimeve zyrtare, në kuadër të aksioni “Forca e Ligjit” dhe në vijim të hetimeve...

Kokaina e Maminasit, ‘Forca e Ligjit’ godet llogaritë bankare të grupit

më 7.2018 - Java News

Llogaritë bankare të personave nën hetim për 613 kg kokainë të kapur në Durrës janë sekuestruar nga Task Forca Speciale. Sipas burimeve zyrtare, në kuadër të aksioni “Forca e Ligjit” dhe në vijim të hetimeve...

613 kg kokainë në Portin e Durrësit, sekuestrohen milionat e kompanive të përfshira në trafik

më 7.2018 - Sovrani

Janë sekuestruar këtë të enjte asetet dhe paratë e dy kompanive të përfshira në trafikun më të madh të drogës, të regjistruar ndonjëherë në portin e Durrësit, sasisë së madhe prej plot 613 kilogramësh...

Policia sekuestron llogari bankare të 2 kompanive, dyshohen të lidhura me 613 kg kokainë

më 7.2018 - AlbPress

Shpërndaj Tags Durrës llogari policia sekuestro Policia e Shtetit në kuadër të operacionit “Forca e Ligjit” ka sekuestruar llogari bankare të dyshuara kriminale, të kokainës së kapur në Durrës, pak javë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK