http://kariera.mk

Apostolova: Komunitetet ta ruajnë trashëgiminë kulturore

para 7 muajve - Klan Kosova

Zyra e BE-së në Kosovë ka përuruar një projekt në Prizren që ka për qëllim ruajtjen e trashëgimisë kulturore, njofton Klan Kosova. Nëpërmjet dialogut ndërmjet komuniteteve, synohet mbrojtja trashëgimisë...

Apostolova flet për trashëgiminë kulturore të Kosovës

para 7 muajve - RTV 21

Lansohet projketi “Dialogu ndërmjet komuniteteve përmes mbrojtjes përfshirëse të trashëgimisë kulturore” Zyra e Bashkimit Evropian në Kosovë dhe Programi i Kombeve të Bashkuara për Zhvillim lansuan sonte...

Apostolova: Kosova është e pasur me trashëgimi kulturore

para 7 muajve - Albeu

Zyra e Bashkimit Evropian në Kosovë dhe Programi i Kombeve të Bashkuara për Zhvillim, lansuan sonte në Prizren projektin e financuar nga BE-ja “Dialogu ndërmjet komuniteteve përmes mbrojtjes përfshirëse...

Apostolova: Kosova është e pasur me trashëgimi kulturore

para 7 muajve - RTV 21

“Dialogu ndërmjet komuniteteve përmes mbrojtjes përfshirëse të trashëgimisë kulturore” Zyra e Bashkimit Evropian në Kosovë dhe Programi i Kombeve të Bashkuara për Zhvillim lansuan sonte në Prizren projektin...

Apostolova: Kosova është e pasur me trashëgimi kulturore

para 7 muajve - Gazeta Express

​ Zyra e Bashkimit Evropian në Kosovë dhe Programi i Kombeve të Bashkuara për Zhvillim, lansuan sonte në Prizren projektin e financuar nga BE-ja “Dialogu ndërmjet komuniteteve përmes mbrojtjes përfshirëse...

Apostolova: Kosova është e pasur me trashëgimi kulturore

para 7 muajve - Telegrafi

Zyra e Bashkimit Evropian në Kosovë dhe Programi i Kombeve të Bashkuara për Zhvillim lansuan sonte në Prizren projektin e financuar nga BE “Dialogu ndërmjet komuniteteve përmes mbrojtjes përfshirëse të...

Apostolova: Kosova është e pasur me trashëgimi kulturore

para 7 muajve - Koha.net

Zyra e Bashkimit Evropian në Kosovë dhe Programi i Kombeve të Bashkuara për Zhvillim, lansuan sonte në Prizren projektin e financuar nga BE-ja “Dialogu ndërmjet komuniteteve përmes mbrojtjes përfshirëse...

Apostolova: Kosova është e pasur me trashëgimi kulturore

para 7 muajve - Tetova Sot

Zyra e Bashkimit Evropian në Kosovë dhe Programi i Kombeve të Bashkuara për Zhvillim, lansuan sonte në Prizren projektin e financuar nga BE-ja “Dialogu ndërmjet komuniteteve përmes mbrojtjes përfshirëse...

Apostolova: Kosova është e pasur me trashëgimi kulturore

para 7 muajve - Infokusi

Zyra e Bashkimit Evropian në Kosovë dhe Programi i Kombeve të Bashkuara për Zhvillim lansuan sonte në Prizren projektin e financuar nga BE “Dialogu ndërmjet komuniteteve përmes mbrojtjes përfshirëse të...

Apostolova: Kosova është e pasur me trashëgimi kulturore

para 7 muajve - Sovrani

Zyra e Bashkimit Evropian në Kosovë dhe Programi i Kombeve të Bashkuara për Zhvillim, lansuan sonte në Prizren projektin e financuar nga BE-ja “Dialogu ndërmjet komuniteteve përmes mbrojtjes përfshirëse...

Apostolova: Kosova është e pasur me trashëgimi kulturore

para 7 muajve - KosovaPress

Me këtë rast, shefja e Zyrës së BE-së në Kosovë, Nataliya Apostolova, tha se projekti do të fillojë së shpejti dhe do të ketë aktivitete të shumta për të dëshmuar vlerat e trashëgimisë evropiane. Ajo theksoi...

Apostolova: Me fondet e IPA-s do të ndihmojmë ndërtimin e sallës së koncerteve në Kosovë

para 7 muajve - Ekonomia Online

Shefja e Zyrës së BE-së, Natalyia Apostolova, ka bërë të ditur se Bashkimi Europian po shikon mundësinë e ndërtimit të një salle të koncerteve kulturore në Kosovë, e cila do të mundësohet nga IPA. “ Viti...

Apostolova: Me fondet e IPA do të ndihmojmë ndërtimin e sallës së koncerteve në Kosovë

para 7 muajve - Ekonomia Online

Shefja e Zyrës së BE’së, Natalyia Apostolova, ka bërë të ditur se Bashkimi Europian po shikon mundësinë e ndërtimit të një salle të koncerteve kulturore në Kosovë, e cila do të mundësohet nga IPA. “ Viti...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK