http://kariera.mk

Vulin: Maqedonia dhe Serbia nuk kanë qëllime të njëjta

më 7.2018 - Medial

Kryeministri i Maqedonisë Zoran Zaev, tha sot, se pas ftesës për Shkupin që t’i bashkohet NATO-s, të gjithë duhet të ndjekin shembullin e Maqedonisë dhe i bëri thirrje Serbisë e Kosovës të vazhdojnë dialogun...

Vulin i kundërpërgjigjet Zaevit: Nuk ka Kosovë, por vetëm Serbi

më 7.2018 - Vizion Plus

Kryeministri maqedonas, Zoran Zaev, ka thënë se pas ftesës për Shkupin që t’i bashkohet NATO-s, të gjithë duhet të ndjekin shembullin e Maqedonisë. Ai u ka bërë thirrje Serbisë e Kosovës të vazhdojnë dialogun...

Ia përmendin Kosovën, Vulin reagon ashpër: S’ka Kosovë e Serbi, ka vetëm Serbi

më 7.2018 - OraInfo

Kryeministri maqedonas, Zoran Zaev, tha sot, se pas ftesës për Shkupin që t’i bashkohet NATO-s, të gjithë duhet të ndjekin shembullin e Maqedonisë dhe i bëri thirrje Serbisë e Kosovës të vazhdojnë dialogun...

Vulin: Zaev duhet të di se nuk ka Kosovë dhe Serbi, por vetëm Serbi

më 7.2018 - Portalb

Kryeministri i Maqedonisë Zoran Zaev, tha sot, se pas ftesës për Shkupin që t’i bashkohet NATO-s, të gjithë duhet të ndjekin shembullin e Maqedonisë dhe i bëri thirrje Serbisë e Kosovës të vazhdojnë dialogun...

Vulin, Zaevit: S’ka Kosovë e Serbi, ka vetëm Serbi

më 7.2018 - Gazeta Express

Kryeministri maqedonas, Zoran Zaev, tha sot, se pas ftesës për Shkupin që t'i bashkohet NATO-s, të gjithë duhet të ndjekin shembullin e Maqedonisë dhe i bëri thirrje Serbisë e Kosovës të vazhdojnë dialogun...

Serbet distancohen prej Maqedonisë: Nuk kemi qëllime të njejta

më 7.2018 - InfoShqip

Kryeministri i Maqedonisë Zoran Zaev, tha sot, se pas ftesës për Shkupin që t’i bashkohet NATO-s, të gjithë duhet të ndjekin shembullin e Maqedonisë dhe i bëri thirrje Serbisë e Kosovës të vazhdojnë dialogun...

Ministri serb përplaset me kryeministrin maqedonas: Nuk ka Kosovë, por vetëm Serbi

më 7.2018 - BalkanWeb

SERBI-Kryeministri maqedonas, Zoran Zaev tha sot se pas ftesës për Shkupin që t’i bashkohet NATO-s, të gjithë duhet të ndjekin shembullin e Maqedonisë dhe i bëri thirrje Serbisë e Kosovës të vazhdojnë...

Vulin, Zaevit: Nuk ka Kosovë, por vetëm Serbi

më 7.2018 - Telegrafi

Kryeministri maqedonas, Zoran Zaev, tha sot, se pas ftesës për Shkupin që t’i bashkohet NATO-s, të gjithë duhet të ndjekin shembullin e Maqedonisë dhe i bëri thirrje Serbisë e Kosovës të vazhdojnë dialogun...

Vulin jeton me ëndrra, ende e kujton Rezolutën 1244

më 7.2018 - OraInfo

Kryeministri maqedonas, Zoran Zaev, tha sot, se pas ftesës për Shkupin që t’i bashkohet NATO-s, të gjithë duhet të ndjekin shembullin e Maqedonisë dhe i bëri thirrje Serbisë e Kosovës të vazhdojnë dialogun...

E përmendi Kosovën, ministri serb i kundërpërgjigjet Zaevit

më 7.2018 - InfoShqip

Kryeministri maqedonas, Zoran Zaev, tha sot, se pas ftesës për Shkupin që t’i bashkohet NATO-s, të gjithë duhet të ndjekin shembullin e Maqedonisë dhe i bëri thirrje Serbisë e Kosovës të vazhdojnë dialogun...

Vulin – Zaevit: S’ka Kosovë e Serbi, ka vetëm Serbi dhe territor përkohësisht të administruar nga 1244

më 7.2018 - Koha.net

Kryeministri maqedonas, Zoran Zaev, tha sot, se pas ftesës për Shkupin që t'i bashkohet NATO-s, të gjithë duhet të ndjekin shembullin e Maqedonisë dhe i bëri thirrje Serbisë e Kosovës të vazhdojnë dialogun...

Vulin, Zaevit: S’ka Kosovë e Serbi, ka vetëm Serbi

më 7.2018 - Tetova Sot

Kryeministri maqedonas, Zoran Zaev, tha sot, se pas ftesës për Shkupin që t’i bashkohet NATO-s, të gjithë duhet të ndjekin shembullin e Maqedonisë dhe i bëri thirrje Serbisë e Kosovës të vazhdojnë dialogun...

Vulin: Maqedonia dhe Serbia nuk kanë qëllime të njëjta

më 7.2018 - Tetova Sot

Kryeministri i Maqedonisë Zoran Zaev, tha sot, se pas ftesës për Shkupin që t’i bashkohet NATO-s, të gjithë duhet të ndjekin shembullin e Maqedonisë dhe i bëri thirrje Serbisë e Kosovës të vazhdojnë dialogun...

Vulin i reagon Zaevit: S’ka Kosovë e Serbi, po veç Serbi

më 7.2018 - Periskopi

Kryeministri maqedonas, Zoran Zaev, tha sot, se pas ftesës për Shkupin që t’i bashkohet NATO-s, të gjithë duhet të ndjekin shembullin e Maqedonisë dhe i bëri thirrje Serbisë e Kosovës të vazhdojnë dialogun...

Vulin, Zaevit: S’ka Kosovë e Serbi, ka vetëm Serbi

më 7.2018 - Fakti Ditor

Kryeministri maqedonas, Zoran Zaev, tha sot, se pas ftesës për Shkupin që t’i bashkohet NATO-s, të gjithë duhet të ndjekin shembullin e Maqedonisë dhe i bëri thirrje Serbisë e Kosovës të vazhdojnë dialogun...

Vulin: Zaev duhet të di se nuk ka Kosovë, por vetëm Serbi

më 7.2018 - Infokusi

Kryeministri maqedonas, Zoran Zaev, tha sot, se pas ftesës për Shkupin që t’i bashkohet NATO-s, të gjithë duhet të ndjekin shembullin e Maqedonisë dhe i bëri thirrje Serbisë e Kosovës të vazhdojnë dialogun...

Vulin, Zaevit: S’ka Kosovë e Serbi, ka vetëm Serbi

më 7.2018 - Republika

Kryeministri maqedonas, Zoran Zaev, tha sot, se pas ftesës për Shkupin që t’i bashkohet NATO-s, të gjithë duhet të ndjekin shembullin e Maqedonisë dhe i bëri thirrje Serbisë e Kosovës të vazhdojnë dialogun...

Vulin – Zaevit: S’ka Kosovë e Serbi, ka vetëm Serbi

më 7.2018 - Insajderi

Kryeministri maqedonas, Zoran Zaev, tha sot, se pas ftesës për Shkupin që t’i bashkohet NATO-s, të gjithë duhet të ndjekin shembullin e Maqedonisë dhe i bëri thirrje Serbisë e Kosovës të vazhdojnë dialogun...

Vulin-Zaevit: Nuk ka Kosovë, por vetëm Serbi

më 7.2018 - KosovaPress

Deklarata e tij ka shkaktuar reagimin e ministrit të Mbrojtjes së Serbisë, Aleksandar Vulin, i cili ka thënë se Zaev duhet të di se ‘nuk ka Kosovë dhe Serbi, por vetëm Serbi’. "Zaev duhet të di se nuk...

Drashkoviq: Kosovën e humbëm kur kapitulluam në Kumanovë

më 7.2018 - Gazeta Express

Në luftërat e viteve ’90 kemi humbur shtetin në të cilin jetonin të gjithë serbët. Në luftën kundër NATO-s e humbëm Kosovën. Në luftën e re, kjo është e qartë, do ta humbnim edhe Serbinë. Vetëm duke pranuar...

Drashkoviq: Kosovën e humbëm kur kapitulluam në Kumanovë

më 7.2018 - Gazeta Monitor

Në luftërat e viteve ’90 kemi humbur shtetin në të cilin jetonin të gjithë serbët. Në luftën kundër NATO-s e humbëm Kosovën. Në luftën e re, kjo është e qartë, do ta humbnim edhe Serbinë. Vetëm duke pranuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK