http://kariera.mk

Makina përplas motorin në Fushë-Arrëz, 32-vjeçari transportohet me helikopter në Tiranë (Emri)

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Një 32-vjeçar është aksidentuar paraditen e sotme në Fushë-Arrëz. Teksa po lëvizte me motorin e tij në rrugën e Qafë Malit, shtetasi Artan Marku është përplasur nga një automjet. Si pasojë e goditjes,...

“PIZZA POROSI” SHKATËRRON GRUPIN E KOKAINËS NË TIRANË

para 11 muajve - TV21

Një operacion i policisë së Tiranës, i koduar “Pizza Porosi”, ka shkatërruar një grup që merrej me shpërndarjen e kokainës, duke vënë në pranga tre persona. Operacioni u zhvillua gjatë ditës së djeshme,...

Fushë-Arrëz/ Makina përplas motorin, 32-vjeçari transportohet me helikopter në Tiranë

para 11 muajve - Java News

Një 32-vjeçar është aksidentuar paraditen e sotme në Fushë-Arrëz. Teksa po lëvizte me motorin e tij në rrugën e Qafë Malit, shtetasi Artan Marku është përplasur nga një automjet. Si pasojë e goditjes,...

“Pizza Porosi” kap kokainë në Tiranë, arrestohen 3 persona

para 11 muajve - Klan Kosova

Tre persona janë arrestuar në flagrancë në saj të operacionit “Pizza Porosi” për shpërndarje të lëndëve narkotike të llojit kokainë. Në pranga janë vënë shtetasit Gersi Çeça, 28 vjeç; Renaldo Dalipi, 25...

Paraqiteshin si shpërndarës të picave, por shpërndanin kokain, ja çka ju ndodhi tre personave

para 11 muajve - OraInfo

Policia ka përfunduar operacionin “Pizza Porosi”, ku tre persona, punonjës në një piceri, shfrytëzonin pozicionin si shpërndarës picash me motorrin e picerisë për të shpërndarë kokainë. Në pranga u vunë,...

“Pizza Porosi” shkatërron grupin e kokainës në Tiranë

para 11 muajve - Ina

Një operacion i policisë së Tiranës, i koduar “Pizza Porosi”, ka shkatërruar një grup që merrej me shpërndarjen e kokainës, duke vënë në pranga tre persona. Operacioni u zhvillua gjatë ditës së djeshme,...

Tiranë: Kokaina bartet me motocikletën e picave

para 11 muajve - Kallxo

Një operacion i policisë së Tiranës, i koduar “Pizza Porosi”, ka shkatërruar një grup që merrej me shpërndarjen e kokainë. Tre shtetasit G.Ç, 28 vjeç, R.D, 25 vjeç dhe A.A, 27 vjeç shprëndarjen e kokaines...

Ja pra që në Tiranë droga vjen më shpejt se … pica

para 11 muajve - Mapo

Tre të rinj të cilët akuzohet se shpërndanin kokainë nëpër kryeqytet janë arrestuar nga policia e Tiranës. Ata janë Gersi Çeça, 28 vjeç, Renaldo Dalipi, 25 vjeç dhe Albian Avdo, 27 vjeç, të gjithë banues...

Tre persona të paraqitur si shpërndarës të picave arrestohen për kokainë

para 11 muajve - Lajmi.net

Policia ka përfunduar operacionin “Pizza Porosi”, ku tre persona, punonjës në një piceri, shfrytëzonin pozicionin si shpërndarës picash me motorrin e picerisë për të shpërndarë kokainë. Në pranga u vunë,...

“Të shtrirë përtokë”, si i arrestoi policia tre shpërndarësit e kokainës në Tiranë

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Tre pjesëtarë të një grupi të shpërndarjes së lëndëve narkotike në kryeqytet, janë vënë në pranga ditën e djeshme. Mësohet se tre të arrestuarit Gersi Çeça, 28 vjeç, Renaldo Dalipi, 25 vjeç, dhe...

“Pizza Porosi” arrestohen tre persona për kokainë në Tiranë

para 11 muajve - Telegrafi

Tre persona janë arrestuar në flagrancë në saj të operacionit “Pizza Porosi” për shpërndarje të lëndëve narkotike të llojit kokainë. Në pranga janë vënë shtetasit Gersi Çeça, 28 vjeç; Renaldo Dalipi, 25...

“Pizza Porosi”, kapen shpërndarësit e kokainës në Tiranë

para 11 muajve - Vizion Plus

Policia e Tiranës vuri në pranga tre persona në kuadër të operacionit të koduar  “Pizza Porosi”. Tre shtetasit e kapur në flagrancë shpërndanin lëndë narkotike të llojit Kokainë. Sipas njoftimit të policisë...

“Pizza Porosi” shkatërron grupin e kokainës në Tiranë

para 11 muajve - RTV 21

Arrestohen tre persona Një operacion i policisë së Tiranës, i koduar “Pizza Porosi”, ka shkatërruar një grup që merrej me shpërndarjen e kokainës, duke vënë në pranga tre persona. Operacioni u zhvillua...

“Pizza Porosi” shkatërron grupin kokainës në Tiranë

para 11 muajve - Koha.net

Një operacion i policisë së Tiranës, i koduar “Pizza Porosi”, ka shkatërruar një grup që merrej me shpërndarjen e kokainës, duke vënë në pranga tre persona. Operacioni u zhvillua gjatë ditës së djeshme,...

“Pizza Porosi”, shkatërrohet grupi i kokainës në Tiranë

para 11 muajve - Gazeta Express

“Pizza Porosi” ishte koduar operacioni i policisë së Tiranës që vuri në pranga 3 persona të akuzuar si shpërndarës kokainë. Në cilësinë e provës materiale janë sekuestruar lëndë narkotike, automjet, motor,...

Shpërndanin kokainë me motorin e picave, shkatërrohet banda në Tiranë

para 11 muajve - Albeu

Ditën e djeshme policia e Tiranës ka zhvilluar një operacion policor të koduar "Pizza Porosi". Në pranga kënë rënë 3 shpërndarës picash, aktiviteti i vërtetë i të cilëve ishte shpërndarja e kokainë s....

“Pizza Porosi” shkatërron grupin kokainës në Tiranë, shpërndanin drogë me motorin e punës

para 11 muajve - NOA

Një operacion i policisë së Tiranës, i koduar “Pizza Porosi”, ka shkatërruar një grup që merrej me shpërndarjen e kokainës, duke vënë në pranga tre persona. Operacioni u zhvillua gjatë ditës së djeshme,...

“Të shtrirë përtokë”, si i arrestoi policia tre shpërndarësit e kokainës në Tiranë

para 11 muajve - Medial

Tre pjesëtarë të një grupi të shpërndarjes së lëndëve narkotike në kryeqytet, janë vënë në pranga ditën e djeshme. Mësohet se tre të arrestuarit Gersi Çeça, 28 vjeç, Renaldo Dalipi, 25 vjeç, dhe Albian...

Pamjet e operacionit ‘Pizza Porosi’ në Tiranë, arrestimi i 3 shpërndarësve të kokainës

para 11 muajve - Tetova Sot

Policia e Tiranës zhvilloi dje operacionin policor të koduar “Pizza Porosi” prej të cilit u arrestuan shtetasit: Gersi Çeça, 28 vjeç, Renaldo Dalipi, 25 vjeç dhe Albian Avdo, 27 vjeç, të tre banues në...

Tiranë, shpërndanin kokainë me motorin e picerisë, arrestohen 3 të rinjtë

para 11 muajve - Lexo

Arrestohen në flagrancë tre persona, të cilët në bashkëpunim me njëri-tjetrin shpërndanin lëndë narkotike të llojit Kokainë. Ditën e djeshme policia e Tiranës bëri të mundur arrestimin e: – Gersi Çeça,...

VIDEO+ EMRAT/ Tiranë, ja si i arrestoi policia 3 shpërndarësit e kokainës

para 11 muajve - Java News

Tre pjesëtarë të një grupi të shpërndarjes së lëndëve narkotike në kryeqytet, janë vënë në pranga ditën e djeshme. Mësohet se tre të arrestuarit Gersi Çeça, 28 vjeç, Renaldo Dalipi, 25 vjeç, dhe Albian...

Shpërndanin kokainë me motorin e picerisë, arrestohen tre persona

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Një operacion i policisë së Tiranës, i koduar “Pizza Porosi”, ka shkatërruar një grup që merrej me shpërndarjen e kokainës, duke vënë në pranga tre persona. Operacioni u zhvillua gjatë ditës së djeshme,...

“Pizza Porosi” shkatërron grupin e kokainës në Tiranë

para 11 muajve - Ekonomia Online

Një operacion i policisë së Tiranës, i koduar “Pizza Porosi”, ka shkatërruar një grup që merrej me shpërndarjen e kokainës, duke vënë në pranga tre persona. Operacioni u zhvillua gjatë ditës së djeshme,...

“Pizza Porosi” kap kokainë në Tiranë, arrestohen 3 persona

para 11 muajve - 24 ore

Tre persona janë arrestuar në flagrancë në saj të operacionit “Pizza Porosi” për shpërndarje të lëndëve narkotike të llojit kokainë. Në pranga janë vënë shtetasit Gersi Çeça, 28 vjeç; Renaldo Dalipi, 25...

Shpërndanin kokainë me motorin e picerisë, arrestohen tre persona

para 11 muajve - Bota Press

Një operacion i policisë së Tiranës, i koduar “Pizza Porosi”, ka shkatërruar një grup që merrej me shpërndarjen e kokainës, duke vënë në pranga tre persona. Operacioni u zhvillua gjatë ditës së djeshme,...

‘Pizza Porosi’ shkatërron grupin e kokainës në Tiranë

para 11 muajve - Periskopi

Një operacion i policisë së Tiranës, i koduar “Pizza Porosi”, ka shkatërruar një grup që merrej me shpërndarjen e kokainës, duke vënë në pranga tre persona. Operacioni u zhvillua gjatë ditës së djeshme,...

“Pizza Porosi” shkatërron grupin kokainës

para 11 muajve - Insajderi

Një operacion i policisë së Tiranës, i koduar “Pizza Porosi”, ka shkatërruar një grup që merrej me shpërndarjen e kokainës, duke vënë në pranga tre persona. Operacioni u zhvillua gjatë ditës së djeshme,...

"Pizza Porosi” shkatërron grupin kokainës në Tiranë

para 11 muajve - KosovaPress

Operacioni u zhvillua gjatë ditës së djeshme, e mërkurë, ku gjatë tij u arrestuan Gersi Çeça, 28 vjeç, Renaldo Dalipi, 25 vjeç dhe Albian Avdo, 27 vjeç, banues në Tiranë. Për tre të rinjtë, policia kishte...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK