http://kariera.mk

Veseli i bindur që Kosova merr këtë javë sinjalin pozitiv për liberalizim të vizave

para 7 muajve - Telegrafi

Kryeparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli, është shprehur i bindur se deri në fund të vitit shtetasit e Kosovës do të lëvizin pa viza drejt BE-së. Veseli ka thënë se vendimi se rekomandimi pozitiv për këtë...

Veseli: Presim që javën tjetër të jepet rekomandimi pozitiv për vizat

para 7 muajve - BalkanWeb

Kryeparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli është shprehur i bindur se deri në fund të vitit shtetasit e Kosovës do të lëvizin pa viza drejt BE-së. Veseli ka thënë se vendimi se rekomandimi pozitiv për këtë...

Veseli i bindur që Kosova merr këtë javë sinjalin pozitiv për liberalizim të vizave

para 7 muajve - Koha.net

Kryeparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli, është shprehur i bindur se deri në fund të vitit shtetasit e Kosovës do të lëvizin pa viza drejt BE-së. Veseli ka thënë se vendimi se rekomandimi pozitiv për këtë...

Veseli: Presim që javën tjetër të jepet rekomandimi pozitiv për vizat

para 7 muajve - Lajmi.net

Kryeparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli, është shprehur i bindur se deri në fund të vitit shtetasit e Kosovës do të lëvizin pa viza drejt BE’së. Veseli ka thënë se vendimi se rekomandimi pozitiv për këtë...

Veseli: Presim që javën tjetër të jepet rekomandimi pozitiv për vizat

para 7 muajve - Medial

Kryeparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli, është shprehur i bindur se deri në fund të vitit shtetasit e Kosovës do të lëvizin pa viza drejt BE’së. Veseli ka thënë se vendimi se rekomandimi pozitiv për këtë...

Veseli jep lajmin e madh, javën tjetër pritet të jepet rekomandimi pozitiv për vizat

para 7 muajve - OraInfo

Kryeparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli, është shprehur i bindur se deri në fund të vitit shtetasit e Kosovës do të lëvizin pa viza drejt BE’së. Veseli ka thënë se vendimi se rekomandimi pozitiv për këtë...

Veseli: Presim që javën tjetër të jepet rekomandimi pozitiv për vizat

para 7 muajve - Gazeta Express

Kryeparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli, është shprehur i bindur se deri në fund të vitit shtetasit e Kosovës do të lëvizin pa viza drejt BE’së. Veseli ka thënë se vendimi se rekomandimi pozitiv për këtë...

Veseli: Presim që javën tjetër të jepet rekomandimi pozitiv për vizat

para 7 muajve - Tetova Sot

Kryeparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli, është shprehur i bindur se deri në fund të vitit shtetasit e Kosovës do të lëvizin pa viza drejt BE’së. Veseli ka thënë se vendimi se rekomandimi pozitiv për këtë...

Veseli: Presim që javën tjetër të jepet rekomandimi pozitiv për vizat

para 7 muajve - Infokusi

Kryeparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli, është shprehur i bindur se deri në fund të vitit shtetasit e Kosovës do të lëvizin pa viza drejt BE’së. Veseli ka thënë se vendimi se rekomandimi pozitiv për këtë...

Premtimi i radhës për vizat vie nga Veseli: Javën tjetër presim rekomandimin pozitiv

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Kryeparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli, është shprehur i bindur se deri në fund të vitit shtetasit e Kosovës do të lëvizin pa viza drejt BE-së. Veseli ka thënë se vendimi se rekomandimi pozitiv për këtë...

Veseli: Javën tjetër jepet rekomandimi për vizat

para 7 muajve - KosovaPress

Në një intervistë për RTK, Veseli ka thënë se rekomandimi pozitiv për viza nga Komisioni Evropian pritet të jepet javën e ardhshme. “Pritjet e qytetarëve tanë janë që shumë shpejt të kemi rekomandim pozitiv...

Veseli: Presim që javën tjetër të jepet rekomandimi pozitiv për vizat

para 7 muajve - KosovaPress

Në një intervistë për RTK, Veseli ka thënë se rekomandimi pozitiv për viza nga Komisioni Evropian pritet të jepet javën e ardhshme. “Pritjet e qytetarëve tanë janë që shumë shpejt të kemi rekomandim pozitiv...

Premtimi i radhës për vizat vie nga Veseli: Javën tjetër presim rekomandimin pozitiv

para 7 muajve - Periskopi

Kryeparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli, është shprehur i bindur se deri në fund të vitit shtetasit e Kosovës do të lëvizin pa viza drejt BE-së. Veseli ka thënë se vendimi se rekomandimi pozitiv për këtë...

Kryeparlamentari Veseli jep lajmin e madh për vizat

para 7 muajve - Sovrani

Kryeparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli, është shprehur i bindur se deri në fund të vitit shtetasit e Kosovës do të lëvizin pa viza drejt BE’së. Veseli ka thënë se vendimi se rekomandimi pozitiv për këtë...

Veseli: Presim që javën tjetër të jepet rekomandimi pozitiv për vizat

para 7 muajve - Insajderi

Kryeparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli, është shprehur i bindur se deri në fund të vitit shtetasit e Kosovës do të lëvizin pa viza drejt BE-së. Veseli ka thënë se vendimi se rekomandimi pozitiv për këtë...

Hoxha: Rinia jonë, padrejtësisht e privuar nga lëvizja e lirë

para 7 muajve - Klan Kosova

Ministrja e Integrimeve Europiane, Dhurata Hoxha, ka thënë se rinisë kosovare po u pamundësohet të qenit të barabartë me moshatarët e tyre të botës, pasi po u mohohet e drejta e lëvizjes së lirë. Në një...

Rinia e Kosovës, padrejtësisht e privuar nga lëvizja e lirë

para 7 muajve - Infokusi

Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, ka mbajtur sot një ligjëratë me studentët e “Kosovo International Summer Academy”, akademi kjo verore që ka 64 pjesëmarrës nga 31 shtete nga të gjitha kontinentet....

Hoxha mban ligjëratë me studentët e Akademisë verore

para 7 muajve - Ekonomia Online

Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, ka mbajtur sot një ligjëratë me studentët e “Kosovo International Summer Academy”. Kjo Akademi verore, ka 64 pjesëmarrës nga 31 shtete nga të gjitha kontinentet....

Hoxha: Rinia kosovare padrejtësisht e privuar nga lëvizja e lirë

para 7 muajve - Periskopi

Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, ka mbajtur sot një ligjëratë me studentët e “Kosovo International Summer Academy”, akademi kjo verore që ka 64 pjesëmarrës nga 31 shtete nga të gjitha kontinentet....

Vizat, rinia kosovare padrejtësisht e privuar nga lëvizja e lirë

para 7 muajve - KosovaPress

Ajo me këtë rast ka diskutuar për të arriturat dhe sfidat e procesit integrues, vlerën e shtetit dhe shtetësisë dhe përkushtimin e pandalshëm për procesin integrues euro-atlantik. “Rinia jonë, padrejtësisht...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK