http://kariera.mk

Pa energji elektrike nesër disa pjesë të Shkupi

më 7.2018 - Medial

Pa energji elektrike nesër do të mbesin një pjesë e komunave të Studeniçanit, Karposhti, Gjorçe Petrovit dhe Aerodromit, kumtoi Qendra Rajonale për Menaxhim me Kriza duke iu referuar informacionit nga...

Nesër pa rrymë elektrike disa pjesë të Shkupit

më 7.2018 - Portalb

Pa energji elektrike nesër do të mbesin një pjesë e komunave të Studeniçanit, Karposhti, Gjorçe Petrovit dhe Aerodromit, kumtoi Qendra Rajonale për Menaxhim me Kriza duke iu referuar informacionit nga...

Pa energji elektrike nesër disa pjesë të Karposhit, Aerodromit, Gjorçe Petrovit dhe Studeniçanit

më 7.2018 - Zhurnal

Pa energji elektrike nesër disa pjesë të Karposhit, Aerodromit, Gjorçe Petrovit dhe Studeniçanit "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk,...

Nesër shkëputet energjia elektrike në bregdetin e jugut, ja oraret

më 7.2018 - Sot News

Gjatë ditës së nesërme do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona të bregdetit në jug të vendit.Duke nisur nga ora 04:00 deri më 09:00 pa energji elektrike do të mbeten zonat në Himarë,...

NESËR NJË PJESË E RASHÇES, KAPISHTECIT PA ENERGJI ELEKTRIKE

më 7.2018 - TV21

Ndërprerje të energjisë elektrike është paralajmëruar për nesër nga ora 08:30 deri në orën 14:00 për në një pjesë të fshatit Rashçe në Komunën e Sarajit, ndërsa nga ora 09:00 deri në ora 10:00 në rrugën...

Pa energji elektrike nesër disa pjesë të Karposhit, Aerodromit, Gjorçe Petrovit dhe Studeniçanit

më 7.2018 - MRT

Pa energji elektrike nesër do të mbesin një pjesë e komunave të Studeniçanit, Karposhti, Gjorçe Petrovit dhe Aerodromit... Pa energji elektrike nesër do të mbesin një pjesë e komunave të Studeniçanit,...

Pa energji elektrike nesër disa pjesë të Karposhit, Aerodromit, Gjorçe Petrovit dhe Studeniçanit

më 7.2018 - Republika

Pa energji elektrike nesër do të mbesin një pjesë e komunave të Studeniçanit, Karposhti, Gjorçe Petrovit dhe Aerodromit, kumtoi Qendra Rajonale për Menaxhim me Kriza duke iu referuar informacionit nga...

Pa energji elektrike nesër disa pjesë të Shkupit

më 7.2018 - Tetova Sot

Pa energji elektrike nesër do të mbesin një pjesë e komunave të Studeniçanit, Karposhti, Gjorçe Petrovit dhe Aerodromit, kumtoi Qendra Rajonale për Menaxhim me Kriza duke iu referuar informacionit nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK