http://kariera.mk

Kacin: Jemi të vendosur t’ia ofrojmë shansin Maqedonisë

para 7 muajve - Fakti Ditor

Pas marrjes së ftesës për anëtarësim në NATO, tani nga qytetarët e Maqedonisë varet…. Pas marrjes së ftesës për anëtarësim në NATO, tani nga qytetarët e Maqedonisë varet nëse vendi do të bëhet anëtare...

Kacin: Jemi të vendosur t'ia ofrojmë shansin Maqedonisë

para 7 muajve - MRT

Pas marrjes së ftesës për anëtarësim në NATO, tani nga qytetarët e Maqedonisë varet.... Pas marrjes së ftesës për anëtarësim në NATO, tani nga qytetarët e Maqedonisë varet nëse vendi do të bëhet anëtare...

Kacin: Greqia nuk do të bllokojë nëse Maqedonia i përmbush kushtet

para 7 muajve - Portalb

Ambasadori i Sllovenisë në NATO, Jellko Kacin në Bruksel porositi se nga qytetarët e Maqedonisë varet nëse vendi do të bëhet anëtare e Aleancës. “Vendimi në Greqi veçmë është miratuar, kushtet janë në...

Kacin: Greqia nuk do ta bllokojë Maqedoninë nëse ajo përmbush kushtet

para 7 muajve - Telegrafi

Ambasadori i Sllovenisë në NATO, Jelko Kacin në Bruksel thekson se vetëm nga qytetarët e Maqedonisë varet se vendi a do të bëhet anëtare e Aleancës, përcjell Telegrafi Maqedoni. “Vendimi në Greqi vetëm...

Kacin: Nga qytetarët e Maqedonisë varet anëtërsimi në NATO

para 7 muajve - Zhurnal

Kacin: Nga qytetarët e Maqedonisë varet anëtërsimi në NATO "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

KACIN: MAQEDONIA DUHET TË PËRMBUSH KUSHTET

para 7 muajve - TV21

Jelko Kacin Ambasadori i Sllovenisë në NATO, thekson se “Vendimi në Greqi është marr, kushtet janë në anën tuaj, por sa t’i përmbusheni kushtet presim sinjal pozitiv nga Athina, por të mos kishim marr...

Bullgaria e përshëndet vendimin NATO-s për fillimin e bisedimeve me Maqedoninë

para 7 muajve - MRT

Ministria e jashtme e Bullgarisë përmes një kumtese e përshëndet vendimin e samitit të NATO-s... Ministria e jashtme e Bullgarisë përmes një kumtese e përshëndet vendimin e samitit të NATO-s për fillim...

Bullgaria përshëndet Shkupin për marrjen e ftesës për në NATO

para 7 muajve - Ina

E përshëndesim vendimin nga samiti i NATOs- për fillim të bisedimeve me Republikën e Maqedonisë për inkuadrim në Aleancë – hap vendimtar drejt përkatësisë së saj euroatlantike, ceket në kumtesën e MPJ-së...

MPJ e Bullgarisë e përshëndeti ftesën e NATO-s për Maqedoninë

para 7 muajve - Portalb

E përshëndesim vendimin nga samiti i NATO-s për fillim të bisedimeve me Republikën e Maqedonisë për inkuadrim në Aleancë – hap vendimtar drejt përkatësisë së saj euroatlantike, ceket në kumtesën e MPJ-së...

MPJ e Bullgarisë e përshëndeti ftesën e NATO-s për Maqedoninë

para 7 muajve - Zhurnal

MPJ e Bullgarisë e përshëndeti ftesën e NATO-s për Maqedoninë E përshëndesim vendimin nga samiti i NATOs- për fillim të bisedimeve me Republikën e Maqedonisë për inkuadrim në Aleancë - hap vendimtar drejt...

Bullgaria përshëndet ftesën e NATO-s për Maqedoninë

para 7 muajve - Telegrafi

Ministria e Punëve të Jashtme e Bullgarisë përmes një njoftimi përshëndet vendimin e Samitit të NATO-s për fillimin e bisedimeve me Maqedoninë për anëtarësim në Aleancë. “Përshëndesim përkushtimin e Qeverisë...

Minisria e Jashtme Bullgare përshëndeti ftesën e NATO-së për Maqedoninë

para 7 muajve - Medial

E përshëndesim vendimin nga samiti i NATOs- për fillim të bisedimeve me Republikën e Maqedonisë për inkuadrim në Aleancë – hap vendimtar drejt përkatësisë së saj euroatlantike, ceket në kumtesën e MPJ-së...

BULLGARIA PËRSHËNDET VENDIMIN E SAMITIT TË NATO-S PËR FILLIMIN E BISEDIMEVE ME MAQEDONINË

para 7 muajve - TV21

Bullgaria përmes një njoftimi të ministrisë së Jashtme përshëndet vendimin e Samitit të NATO-s për fillimin e bisedimeve me Maqedoninë. “Përshëndesim përkushtimin e Qeverisë së Shkupit që të vazhdojë me...

MPJ e Bullgarisë e përshëndeti ftesën e NATO-s për Maqedoninë

para 7 muajve - Shenja

E përshëndesim vendimin nga samiti i NATOs- për fillim të bisedimeve me Republikën e Maqedonisë për inkuadrim në Aleancë – hap vendimtar drejt përkatësisë së saj euroatlantike, ceket në kumtesën e MPJ-së...

MPJ e Bullgarisë e përshëndeti ftesën e NATO-s për Maqedoninë

para 7 muajve - Tetova Sot

E përshëndesim vendimin nga samiti i NATOs- për fillim të bisedimeve me Republikën e Maqedonisë për inkuadrim në Aleancë – hap vendimtar drejt përkatësisë së saj euroatlantike, ceket në kumtesën e MPJ-së...

Bullgaria përshëndet ftesën e NATO-s për Maqedoninë

para 7 muajve - Sovrani

Ministria e Punëve të Jashtme e Bullgarisë përmes një njoftimi përshëndet vendimin e Samitit të NATO-s për fillimin e bisedimeve me Maqedoninë për anëtarësim në Aleancë. “Përshëndesim përkushtimin e Qeverisë...

Varësia nga telefonat ndikon në sjelljet e këqija të fëmijëve

para 8 muajve - Zhurnal

Varësia nga telefonat ndikon në sjelljet e këqija të fëmijëve "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK