http://kariera.mk

Samiti i NATO-s, Meta përshëndet ftesën për anëtarësimin e Maqedonisë

para 7 muajve - Klan Kosova

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka përshëndetur ftesën që NATO i ka drejtuar Maqedonisë për hyrjen e saj në Aleancën e Atlantikut të Veriut, si një katalizator i mëtejshëm i sigurisë në rajonin e Ballkanit...

Meta: Përshëndes ftesën e NATO-s drejtuar Maqedonisë

para 7 muajve - Medial

Në një reagim në rrjetin social Twitter, presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta ka përshëndetur vendimet e Samitit të NATO-s, të mbajtur në Bruksel. Samiti, sipas asaj që shkruan Meta, përforcoi...

Meta: Përshëndes ftesën e NATO-s drejtuar Maqedonisë

para 7 muajve - Alsat-M

Në një reagim në rrjetin social Twitter, presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta ka përshëndetur vendimet e Samitit të NATO-s, të mbajtur në Bruksel. Samiti, sipas asaj që shkruan Meta, përforcoi...

Tirana zyrtare: E përshëndesim fitimin e ftesës për anëtarësim të Maqedonisë Veriore

para 7 muajve - Telegrafi

Kryetari i Shqipërisë, Ilir Meta i uroi Maqedonisë fitimin e ftesës për fillim të bisedimeve për anëtarësim në NATO. Më pastaj, Meta ftesën e vlerëson si katalizator i mëtutjeshëm për sigrui në rajon dhe...

Meta: Përshëndes ftesën e NATO-s drejtuar Maqedonisë së Veriut!

para 7 muajve - Ina

Në një reagim në rrjetin social Twitter, presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta ka përshëndetur vendimet e Samitit të NATO-s, të mbajtur në Bruksel. Samiti, sipas asaj që shkruan Meta, përforcoi...

Meta: Përshëndes ftesën e NATO-s drejtuar Maqedonisë

para 7 muajve - Portalb

Në një reagim në rrjetin social Twitter, presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta ka përshëndetur vendimet e Samitit të NATO-s, të mbajtur në Bruksel, transmeton Top Channel. Samiti, sipas asaj...

Meta: Përshëndes ftesën e NATO-s drejtuar Maqedonisë

para 7 muajve - Tetova Sot

Në një reagim në rrjetin social Twitter, presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta ka përshëndetur vendimet e Samitit të NATO-s, të mbajtur në Bruksel. Samiti, sipas asaj që shkruan Meta, përforcoi...

Presidenti i Shqipërisë i’a ndërron emrin Maqedonisë që tani

para 7 muajve - InfoShqip

Në një reagim në rrjetin social Twitter, presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta ka përshëndetur vendimet e Samitit të NATO-s, të mbajtur në Bruksel. Samiti, sipas asaj që shkruan Meta, përforcoi...

Mediu: Shqipëria nuk ka pasur qëndrimin e duhur pas anëtarësimit në NATO

para 7 muajve - BalkanWeb

TIRANE- I ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në News24, kreu i Partisë Republikane dhe ish ministri i Mbrojtjes, Fatmir Mediu ka komentuar samitin e NATO-s në Bruksel si dhe kërkesën e presidentit amerikan që...

Presidenti shqiptar përshëndet ftesën e NATO-s për Maqedoninë

para 7 muajve - Gazeta Express

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta,përmes një postimi në rrjetin social Twitter, ka përshëndetur vendimet e Samitit të NATO-s, të mbajtur në Bruksel, transmeton Top Channel. Samiti, siç shkruan...

Takimi me Donald Trump, Mediu zbulon kërkesën e presidentit amerikan

para 7 muajve - Mapo

I ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në News24, kreu i Partisë Republikane dhe ish ministri i Mbrojtjes, Fatmir Mediu ka komentuar samitin e NATO-s në Bruksel si dhe kërkesën e presidentit amerikan që vendet...

Samiti i NATO-s, Meta përshëndet ftesën për anëtarësimin e Maqedonisë

para 7 muajve - Gazeta Express

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka përshëndetur ftesën që NATO i ka drejtuar Maqedonisë për hyrjen e saj në Aleancën e Atlantikut të Veriut, si një katalizator i mëtejshëm i sigurisë në rajonin e Ballkanit...

Samiti i NATO-s, Meta përshëndet ftesën për anëtarësim të Maqedonisë së Veriut

para 7 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Presidenti Ilir Meta deklaroi se Samiti i NATO-s në Bruksel përforcoi lidhjen përmes vendimeve edhe më angazhuese për të gjithë. Përmes një postimi në ‘Twitter’ kreu i shtetit përshëndeti ftesën...

Meta: Ftesa e NATO për Maqedoninë Veriore siguri dhe stabilitet

para 7 muajve - Vizion Plus

Presidenti Ilir Meta përshëndet ftesën e NATO-s për anëtarësimin e Maqedonisë Veriore në këtë union. Përmes një statusi në Twitter Meta shkruan se Samiti I NATO-s përforcoi lidhjet jetike transballkanike....

Samiti i NATO-s, Meta përshëndet ftesën për anëtarësim të Maqedonisë së Veriut

para 7 muajve - Mapo

Presidenti Ilir Meta deklaroi se Samiti i NATO-s në Bruksel përforcoi lidhjen përmes vendimeve edhe më angazhuese për të gjithë. Përmes një postimi në ‘Twitter’ kreu i shtetit përshëndeti ftesën për anëtarësim...

Rama në Bruksel, shikoni si shtrëngon duart me presidentin Trump

para 7 muajve - Sot News

Kryeministri Edi Rama sapo ka publikuar “FOTON E DITËS” me Presidentin e SHBA Donald Trump. Të dy liderët shfaqen duke shtrënguar duart në samitin e NATO-s në Bruksel. Ditën e djeshme Rama tha nga Brukseli...

Kontributi i Shqipërisë në NATO vlerësohet shumë pozitivisht

para 7 muajve - Koha.net

Tiranë, 11 korrik - Ndërsa merr pjesë në samitin e NATO-s që mbahet në Bruksel, kryeministri Edi Rama thotë se vendi është vlerësuar shumë pozitivisht për kontributin e dhënë, transmeton ATSH. “Shqipëria...

Samiti i NATO-s, Rama: Vlerësim pozitiv për Shqipërinë

para 7 muajve - Medial

Kryeministri i Shqipërisë,  Edi Rama bëri me dije me anë të një postimi në Facebook se “Shqipëria vlerësohet shumë pozitivisht për kontributin e saj në programin e NATO-s”. Gjithashtu, sipas kreut të qeverisë,...

Samiti i NATO-s, Rama: Vlerësim pozitiv për Shqipërinë

para 7 muajve - Alsat-M

Kryeministri i Shqipërisë,  Edi Rama bëri me dije me anë të një postimi në Facebook se “Shqipëria vlerësohet shumë pozitivisht për kontributin e saj në programin e NATO-s”. Gjithashtu, sipas kreut të qeverisë,...

Samiti i NATO-s, Rama: Vlerësim pozitiv për Shqipërinë

para 7 muajve - Portalb

Kryeministri Edi Rama bëri me dije me anë të një postimi në Facebook se “Shqipëria vlerësohet shumë pozitivisht për kontributin e saj në programin e NATO-s”, transmeton Top Channel. Gjithashtu, sipas kreut...

Samiti i NATO-s, Rama: Vlerësim pozitiv për Shqipërinë

para 7 muajve - Klan Kosova

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama bëri me dije me anë të një postimi në Facebook se “Shqipëria vlerësohet shumë pozitivisht për kontributin e saj në programin e NATO-s”. Gjithashtu, sipas kreut të qeverisë,...

Samiti i NATO-s, Rama: Shqipëria vlerësohet pozitivisht për kontributin e saj

para 7 muajve - BalkanWeb

BRUKSEL – Kreu i qeverisë Edi Rama po merr pjesë në samitin e NATO-s që po zhvillohet në Bruksel, ku është takuar edhe me sekretarin e përgjithshëm të aleancës, Jens Stoltenberg. Rama thotë se  Shqipëria...

Samiti i NATO-s, Rama: Vlerësim pozitiv për Shqipërinë

para 7 muajve - Lajmi.net

Kryeministri Edi Rama bëri me dije me anë të një postimi në Facebook se “Shqipëria vlerësohet shumë pozitivisht për kontributin e saj në programin e NATO-s”. Gjithashtu, sipas kreut të qeverisë, vendi...

RAMA: VLERËSIM POZITIV PËR SHQIPËRINË NË SAMITIN E NATO-S.

para 7 muajve - TV21

Kryeministri Edi Rama bëri me dije me anë të një postimi në Facebook se Shqipëria vlerësohet shumë pozitivisht për kontributin e saj në programin e NATO-s . Gjithashtu ai shkroi “Duke vlerësuar lart marrëveshjen...

Rama në krah të “armikut të vjetër”, merr pjesë në Samitin e NATO-s

para 7 muajve - Gazeta Express

Dikur “armiq” por sot shihen në krah e njëri- tjetrin. Kryeministri Edi Rama ka vijuar vizitat e tij në Samitin e NATO-s në Bruksel, atje ku është takuar dhe me kreun e Aleancës Stoltenberg. Ajo që ka...

Rama nxjerr pamjet e Samitit të Brukselit, ja vlerësimi për Shqipërinë

para 7 muajve - Mapo

Samiti i NATO-s në Bruksel ka vlerëzuar pozitivisht rolin dhe kontributin e Shqipërisë si pjesë e Aleancës së Veriut. Lajmin e jep kryeministri Edi Rama, i cili shkruan se vendi ynë mbështet gjithashtu...

Samiti i NATO-s, Rama: Shqipëria vlerësohet pozitivisht për kontributin

para 7 muajve - NOA

NATO ka vlerësuar Shqipërinë për kontributin e saj në aleancë. Kështu shkruan Kryeministri Rama në facebook, i cili ndodhet në Bruksel në samitin e NATO-s. Gjatë qëndrimit atje, kreu i qeverisë ka pasur...

Samiti i NATO-s, Rama: Kontributi i Shqipërisë vlerësohet pozitivisht

para 7 muajve - Gazeta Shqip

Në Bruksel është duke u zhvilluar sot një nga samitet më të tensionuara të NATO-s, ku liderët kryesorë si Trump dhe Merkel po “përplasin brirët” lidhur me shpenzimet e aleancës dhe ëështje të tjera të...

Rama në Bruksel: Shqipëria nota pozitive

para 7 muajve - Vizion Plus

Kryeministri Edi Rama pjesë në samitin e NATO-s që po zhvillohet në Bruksel, përmes një statusi në rrjetin social Facebook, theksoi se Shqipëria është vlerësuar pozitivisht. Gjatë qëndrimit të tij në Bruksel...

Dikur donte ta shkarkonte nga kreu i SHISH, sot e pret në NATO

para 7 muajve - Mapo

Kryeministri Edi Rama, ministrja e Mbrojtjes,Olta Xhaçka dhe ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati kanë shkuar në Bruksel për të marrë pjesë në samitin e NATO-s. Ky samit pritet të jetë i rëndësishëm pasi...

Samiti i NATO-s, Rama: Vlerësim pozitiv për Shqipërinë

para 7 muajve - 24 ore

Kryeministri Edi Rama bëri me dije me anë të një postimi në Facebook se “Shqipëria vlerësohet shumë pozitivisht për kontributin e saj në programin e NATO-s”. Gjithashtu, sipas kreut të qeverisë, vendi...

Samiti i NATO-s, Rama: Vlerësim pozitiv për Shqipërinë

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, bëri me dije me anë të një postimi në Facebook se “Shqipëria vlerësohet shumë pozitivisht për kontributin e saj në programin e NATO-s”. Gjithashtu, sipas Ramës, Shqipëria...

Rama në Bruksel: Shqipëria vlerësohet shumë pozitivisht për kontributin e saj në NATO

para 7 muajve - Lexo

Samiti i NATO-s në Bruksel ka vlerëzuar pozitivisht rolin dhe kontributin e Shqipërisë si pjesë e Aleancës së Veriut. Lajmin e jep kryeministri Edi Rama, i cili shkruan se vendi ynë mbështet gjithashtu...

Samiti, Rama: Shqipëria u vlerësuar pozitivisht, Maqedonia të pranohet në NATO

para 7 muajve - Java News

Samiti i NATO-s në Bruksel ka vlerëzuar pozitivisht rolin dhe kontributin e Shqipërisë si pjesë e Aleancës së Veriut. Lajmin e jep kryeministri Edi Rama, i cili shkruan se vendi ynë mbështet gjithashtu...

Rama flet për Samitin e Brukselit: NATO vlerësoi Shqipërinë, mbështesim afrimin e Maqedonisë

para 7 muajve - Java News

Samiti i NATO-s në Bruksel ka vlerëzuar pozitivisht rolin dhe kontributin e Shqipërisë si pjesë e Aleancës së Veriut. Lajmin e jep kryeministri Edi Rama, i cili shkruan se vendi ynë mbështet gjithashtu...

Samiti/ Rama: NATO vlerësoi kontributet e Shqipërisë, mbështesim afrimin e Maqedonisë

para 7 muajve - Java News

Samiti i NATO-s në Bruksel ka vlerëzuar pozitivisht rolin dhe kontributin e Shqipërisë si pjesë e Aleancës së Veriut. Lajmin e jep kryeministri Edi Rama, i cili shkruan se vendi ynë mbështet gjithashtu...

Rama nxjerr pamjet e Samitit të Brukselit, ja vlerësimi për Shqipërinë

para 7 muajve - Java News

Samiti i NATO-s në Bruksel ka vlerëzuar pozitivisht rolin dhe kontributin e Shqipërisë si pjesë e Aleancës së Veriut. Lajmin e jep kryeministri Edi Rama, i cili shkruan se vendi ynë mbështet gjithashtu...

Rama në Bruksel: Shqipëria mbështet futjen e Maqedonisë në NATO

para 7 muajve - Lexo

Samiti i NATO-s në Bruksel ka vlerëzuar pozitivisht rolin dhe kontributin e Shqipërisë si pjesë e Aleancës së Veriut. Lajmin e jep kryeministri Edi Rama, i cili shkruan se vendi ynë mbështet gjithashtu...

Rama për Samitin e Brukselit: Të nisin procedurat për anëtarësimin e Maqedonisë në NATO

para 7 muajve - Java News

Samiti i NATO-s në Bruksel ka vlerëzuar pozitivisht rolin dhe kontributin e Shqipërisë si pjesë e Aleancës së Veriut. Lajmin e jep kryeministri Edi Rama, i cili shkruan se vendi ynë mbështet gjithashtu...

Rama në krah të “armikut të vjetër”, merr pjesë në Samitin e NATO-s

para 7 muajve - Sovrani

Dikur “armiq” por sot shihen në krah e njëri- tjetrin. Kryeministri Edi Rama ka vijuar vizitat e tij në Samitin e NATO-s në Bruksel, atje ku është takuar dhe me kreun e Aleancës Stoltenberg. Ajo që ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK