http://kariera.mk

USAID vazhdon ta përkrah zhvillimin e ATK-së

para 9 muajve - Telegrafi

Drejtori i Përgjithshëm i ATK-së së bashku me menaxhmentin e lartë, ka pritur në takim përfaqësues nga USAID misioni në Kosovë, Markham Isom dhe Blerim Bilibani. Qëllimi i takimit ishte diskutimi për vizionin...

USAID do të vazhdojë të përkrah ATK-në

para 9 muajve - Koha.net

Drejtori i Përgjithshëm i ATK-së së bashku me menaxhmentin e lartë, sot ka pritur në takim përfaqësues nga USAID misioni në Kosovë, Markham Isom dhe Blerim Bilibani. Qëllimi i takimit ishte diskutimi për...

USAID vazhdon ta përkrah zhvillimin e ATK-së

para 9 muajve - RTV 21

Drejtori Imeri, përfaqësuesit nga USAID i njoftoj me Planin e Veprimit për Reformë për periudhën 2019–2021 Drejtori i Përgjithshëm i ATK-së së bashku me menaxhmentin e lartë, sot ka pritur në takim përfaqësues...

USAID vazhdon ta përkrahë zhvillimin e ATK-së

para 9 muajve - Ekonomia Online

Drejtori i Përgjithshëm i ATK-së së bashku me menaxhmentin e lartë, sot ka pritur në takim përfaqësues nga USAID misioni në Kosovë, z. Markham Isom dhe z. Blerim Bilibani. Qëllimi i takimit ishte diskutimi...

USAID do të vazhdojë të përkrah ATK-në

para 9 muajve - KosovaPress

Qëllimi i takimit ishte diskutimi për vizionin e Administratës Tatimore të Kosovës për të ardhmen, sukseset, sfidat dhe kapacitet për zhvillim. Drejtori Imeri, përfaqësuesit nga USAID i njoftoj me Planin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK