http://kariera.mk

Vullnet Paçuku: Arrestimi i Afrim Ukshinit është absurd

para 6 muajve - Telegrafi

Vullnet Paçuku, i cili është avokat i Afrim Ukshinit, që sot u arrestua në kalimin kufitar në Tabanoc, për TV21 thotë se është i zhgënjyer me këtë arrestim. Paçuku thotë se është absurde dhe papërgjegjësi...

ARRESTIMI I AFRIM UKSHINIT, AVOKATI: ËSHTË JASHTËLIGJOR DHE I PA BAZË

para 6 muajve - TV21

Vullnet Paçuku avokati i të arrestuarit të sotshëm në vendkalimin kufitar në Tabanoc, Afrim Ukshinit ka reaguar ashpër duke thënë se arrestimi në fjalë është jashtëligjor dhe i pa bazë. Sepse siç shtoi...

Paçuku: Arrestimi i Afrim Ukshinit është absurd

para 6 muajve - Tetova Sot

Vullnet Paçuku, i cili është avokat i Afrim Ukshinit, që sot u arrestua në kalimin kufitar në Tabanoc, për TV21 thotë se është i zhgënjyer me këtë arrestim. Paçuku thotë se është absurde dhe papërgjegjësi...

Arrestohet Afrim Ukshini, ish i akuzuar për Sopotin

para 6 muajve - Shenja

Policia kufitare në Tabanoc ka arrestuar Afrim Ukshinin, ish të akuzuarin në rastin e Sopotit i cili  deri kohë më parë ishte arratisur në Kosovë. Lajmin për televizionin tonë e kumtuan familjarë të Ukshinit.Ukshini...

ARRESTOHET AFRIM UKSHINI, I DËNUAR NË RASTIN SOPOTI

para 6 muajve - TV21

Në vendkalimin kufitar sot në Tabanoc është arrestuar edhe i dënuari në mungesë për rastin e “Sopoti”, Afrim Ukshini. Ky rast është nga viti 2003, kur dy ushtarë polakë dhe një shtetas i Maqedonisë humbën...

Arrestohet Afrim Ukshini, i dënuar në rastin Sopoti

para 6 muajve - Telegrafi

Është arrestuar Afrim Ukshini, i cili ka qenë i dënuar në rastin e Sopotit. Ukshini ishte në arrati dhe ishte dënuar në mungesë. Policia sot e ka arrestuar ne vendkalimin kufitar Tabanovc dhe pritet të...

Arrestohet Afrim Ukshini, i dënuar në rastin “Sopoti”

para 6 muajve - Medial

Arrestohet Afrim Ukshini i dënuar në rastin e Sopotit. Ukshini ishte në arrati dhe ishte dënuar në mungesë. Policia sot e ka arrestuar ne vendkalimin kufitar Tabanovc dhe pas pak minutave pritet të dërgohet në stacionin policor në

Është arrestuar Afrim Ukshini, i dënuar në rastin “Sopoti”

para 6 muajve - Portalb

Arrestohet Afrim Ukshini i dënuar në rastin e Sopotit. Ukshini ishte në arrati dhe ishte dënuar në mungesë. Policia sot e ka arrestuar ne vendkalimin kufitar Tabanovc dhe pas pak minutave pritet të dërgohet...

Arrestohet Afrim Ukshini, i dënuar në rastin Sopoti

para 6 muajve - Tetova Sot

Është arrestuar Afrim Ukshini, i cili ka qenë i dënuar në rastin e Sopotit. Ukshini ishte në arrati dhe ishte dënuar në mungesë. Policia sot e ka arrestuar ne vendkalimin kufitar Tabanovc dhe pritet të...

Afrim Ukshini, ish i akuzuar në rastin Sopoti është arrestuar në Tabanoc

para 6 muajve - Medial

Afrim Ukshini, ish i akuzuar në rastin Sopoti është arrestuar në Tabanovc. Lajmin e bëjnë të ditur familjarë të tij që e denoncuan rastin në TV SHENJA. Sipas informatave të para,, Ukshini u cili ishte...

Arrestohet Afrim Ukshini, i dënuar në rastin “Sopoti”

para 6 muajve - Ina

Arrestohet Afrim Ukshini i dënuar në rastin e Sopotit. Ukshini ishte në arrati dhe ishte dënuar në mungesë. Policia sot e ka arrestuar ne vendkalimin kufitar Tabanovc dhe pas pak minuta pritet te dërgohet...

Arrestohet Afrim Ukshini, i dënuar në rastin “Sopoti”

para 6 muajve - Alsat-M

Arrestohet Afrim Ukshini i dënuar në rastin e Sopotit. Ukshini ishte në arrati dhe ishte dënuar në mungesë. Policia sot e ka arrestuar ne vendkalimin kufitar Tabanovc dhe pas pak minuta pritet te dërgohet...

Arrestohet Afrim Ukshini, i dënuar në rastin Sopoti

para 6 muajve - Republika

Është arrestuar Afrim Ukshini, i cili ka qenë i dënuar në rastin e Sopotit. Ukshini ishte në arrati dhe ishte dënuar në mungesë. Policia sot e ka arrestuar ne vendkalimin kufitar Tabanovc dhe pritet të...

Arrestohet Afrim Ukshini, i dënuar në rastin Sopoti

para 6 muajve - Nezavisen

Është arrestuar Afrim Ukshini, i cili ka qenë i dënuar në rastin e Sopotit. Ukshini ishte në arrati dhe ishte dënuar në mungesë. Policia sot e ka arrestuar ne vendkalimin kufitar Tabanovc dhe pritet të...

Afrim Ukshini, ish i akuzuar në rastin Sopoti është arrestuar në Tabanovc

para 6 muajve - Shenja

Afrim Ukshini, ish i akuzuar në rastin Sopoti është arrestuar në Tabanovc. Lajmin e bëjnë të ditur familjarë të tij që e denoncuan rastin në TV SHENJA. Sipas informatave të para,, Ukshini u cili ishte...

Arrestohet Afrim Ukshini, i dënuar në rastin “Sopoti”

para 6 muajve - Fol

Arrestohet Afrim Ukshini i dënuar në rastin e Sopotit. Ukshini ishte në arrati dhe ishte dënuar në mungesë. Policia sot e ka arrestuar ne vendkalimin kufitar Tabanovc dhe pas pak minuta pritet te dërgohet...

Afrim Ukshini, ish i akuzuar në rastin Sopoti është arrestuar në Tabanoc

para 6 muajve - Fakti Ditor

Afrim Ukshini, ish i akuzuar në rastin Sopoti është arrestuar në Tabanovc. Lajmin e bëjnë të ditur familjarë të tij që e denoncuan rastin në TV SHENJA. Sipas informatave të para,, Ukshini u cili ishte...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK