http://kariera.mk

Dokumentet, një lajm i mirë për shqiptarët jashtë vendit

para 6 muajve - NOA

Certifikatat e lindjes apo familjare për shqiptarët jashtë vendit nuk do të ofrohen vetëm në Itali po dhe në 12 shtete të tjera të botës. Lajmi bëhet i ditur nga ministria e Jashtme ku thotë se shtohen...

Lajm i mirë për shqiptarët, ja 12 shtetet ku mund të marrin certifikatë

para 6 muajve - Gazeta Tema

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme e Shqipërisë në vijim të zbatimit me sukses të lëshimit të Certifikatave të Lindjes ose Familjare për shtetasit shqiptarë në Itali, njofton se ky shërbim është...

Lajm i mirë/ Ja 12 shtetet ku shqiptarët mund të marrin certifikatë

para 6 muajve - Lexo

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme e Shqipërisë në vijim të zbatimit me sukses të lëshimit të Certifikatave të Lindjes ose Familjare për shtetasit shqiptarë në Itali, njofton se ky shërbim është...

Lajm i mirë për shqiptarët jashtë vendit, ja 12 shtetet ku mund të marrin certifikatë

para 6 muajve - Mapo

Ministria për Europën dhe Punët e Jashtme ka dhënë një lajm të mirë për gjithë shqiptarët jashtë vendit. Lajmi ka të bëjë me mundësinë që kanë tani shqiptarët që ndodhen përtej kufijve për të marrë një...

Lajm i mirë për shqiptarët larg atdheut, ja 12 shtetet ku mund të marrin certifikatë

para 6 muajve - Gazeta Express

Ministria për Europën dhe Punët e Jashtme ka dhënë një lajm të mirë për gjithë shqiptarët jashtë vendit. Lajmi ka të bëjë me mundësinë që kanë tashmë shqiptarët që ndodhen përtej kufijve për të marrë një...

Ju duhet çertifikatë? Tashmë sherbimi për shqiptarët jashtë vendit ofrohet në 12 shtete

para 6 muajve - Java News

Ministria për Europën dhe Punët e Jashtme ka dhënë një lajm të mirë për gjithë shqiptarët jashtë vendit. Lajmi ka të bëjë me mundësinë që kanë tani shqiptarët që ndodhen përtej kufijve për të marrë një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK