http://kariera.mk

MPPS po vepron për rastin me fëmijën dyvjeçar

para 6 muajve - Zhurnal

MPPS po vepron për rastin me fëmijën dyvjeçar "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të...

Milani i interesuar në Promesin

para 6 muajve - Zhurnal

Milani i interesuar në Promesin "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar...

Ndryshohet regjimi kohor i komunikacionit në rrugën Kërçovë-Ohër

para 6 muajve - Zhurnal

Ndryshohet regjimi kohor i komunikacionit në rrugën Kërçovë-Ohër "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

VMRO-DPMNE: Me Zaevin Maqedonia nuk mund të merr raport pozitiv nga GRECO

para 6 muajve - Zhurnal

VMRO-DPMNE: Me Zaevin Maqedonia nuk mund të merr raport pozitiv nga GRECO "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Borisov paralajmëron Zaevin: Kujdes çfarë po flet, nesër ne do të votojmë për anëtarësimin tuaj

para 6 muajve - Zhurnal

Borisov paralajmëron Zaevin: Kujdes çfarë po flet, nesër ne do të votojmë për anëtarësimin tuaj "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk,...

Gjendja e sigurisë e qetë, Maqedonia pa kërcënime terroriste

para 6 muajve - Zhurnal

Gjendja e sigurisë e qetë, Maqedonia pa kërcënime terroriste "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Marrëveshja e Ohrit, Luma: Zbatimi lë për të dëshiruar

para 6 muajve - Zhurnal

Marrëveshja e Ohrit, Luma: Zbatimi lë për të dëshiruar "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Ndryshime në ligjin për sigurim shëndetësor, thjeshtësim i procedurave shëndetësore

para 6 muajve - Zhurnal

Ndryshime në ligjin për sigurim shëndetësor, thjeshtësim i procedurave shëndetësore "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të...

Pritjet e gjata për pasaporta, MPB shton kapacitetet

para 6 muajve - Zhurnal

Pritjet e gjata për pasaporta, MPB shton kapacitetet "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Pilotët e Ryanair prap në protestë, anulohen qindra fluturime

para 6 muajve - Zhurnal

Pilotët e Ryanair prap në protestë, anulohen qindra fluturime "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Jahjaga e Kusari-Lila kërkojnë drejtësi për vrasjet në Gjakovë

para 6 muajve - Zhurnal

Jahjaga e Kusari-Lila kërkojnë drejtësi për vrasjet në Gjakovë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

36 amerikanë betohen për punë vullnetare në Kosovë

para 6 muajve - Zhurnal

36 amerikanë betohen për punë vullnetare në Kosovë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Daçiq: Kundërshtimet hipokrite ndaj ndarjes së Kosovës

para 6 muajve - Zhurnal

Daçiq: Kundërshtimet hipokrite ndaj ndarjes së Kosovës "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Gjashtë të arrestuar për rrahje të mjekut dhe teknikut në Suharekë

para 6 muajve - Zhurnal

Gjashtë të arrestuar për rrahje të mjekut dhe teknikut në Suharekë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Real Madridi ka marrëveshje me Alcantaran?

para 6 muajve - Zhurnal

Real Madridi ka marrëveshje me Alcantaran? "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

PD: Prokuroria nuk heton 129 zyrtarët e paditur nga KLSH

para 6 muajve - Zhurnal

PD: Prokuroria nuk heton 129 zyrtarët e paditur nga KLSH "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Basha me një mesazh në përkujtim të 30 vjetorit te vrasjes së poetit Havzi Nela

para 6 muajve - Zhurnal

Basha me një mesazh në përkujtim të 30 vjetorit te vrasjes së poetit Havzi Nela "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

United kishte refuzuar ta transferojë vitin e kaluar për 17 milionë euro Maguiren

para 6 muajve - Zhurnal

United kishte refuzuar ta transferojë vitin e kaluar për 17 milionë euro Maguiren "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

Vendosen shtylla betoni në trotuaret në Strugë

para 6 muajve - Zhurnal

Vendosen shtylla betoni në trotuaret në Strugë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

SASA do të ndajë bursa për studentë të studimeve minierë, gjeologji dhe mjedis jetësor të UGD Shtip

para 6 muajve - Zhurnal

SASA do të ndajë bursa për studentë të studimeve minierë, gjeologji dhe mjedis jetësor të UGD Shtip "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk,...

Vajza e Remzies rregullohet e vishet me fustan për ditëlindje, po duket si ‘nuse’

para 6 muajve - Zhurnal

Vajza e Remzies rregullohet e vishet me fustan për ditëlindje, po duket si ‘nuse’ "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

Arrestohet Afrim Ukshini, i dënuar në rastin “Sopoti”

para 6 muajve - Zhurnal

Arrestohet Afrim Ukshini, i dënuar në rastin “Sopoti” Policia sot ne vendkalimin kufitar Tabanovc ka arrestuar Afrim Ukshini i dënuar në rastin e Sopotit. Ukshini ishte në arrati dhe ishte dënuar në mungesë....

Shtatëmbëdhjetë vite nga Marrëveshja Kornizë e Ohrit

para 6 muajve - Zhurnal

Shtatëmbëdhjetë vite nga Marrëveshja Kornizë e Ohrit "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Dhëndri hero, la nusen në ditën e dasmës për të shpëtuar një adoleshent nga mbytja

para 6 muajve - Zhurnal

Dhëndri hero, la nusen në ditën e dasmës për të shpëtuar një adoleshent nga mbytja "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

FOTO

para 6 muajve - Zhurnal

« FOTO » Babai i vrasësit të Almirit të vogël, krah për krah me kryetarin e Kumanovës?! "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do...

Shikoni sa tërheqëse është bërë Albiona, vajza e Nusret Muqiqit

para 6 muajve - Zhurnal

Shikoni sa tërheqëse është bërë Albiona, vajza e Nusret Muqiqit "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Sa do të kushtojnë vijat e bardha nëpër rrugët e Maqedonisë?

para 6 muajve - Zhurnal

Sa do të kushtojnë vijat e bardha nëpër rrugët e Maqedonisë? "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Milloshoski: Lufta brenda LSDM-së bëhet përmes MPB-së

para 6 muajve - Zhurnal

Milloshoski: Lufta brenda LSDM-së bëhet përmes MPB-së "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Një djalë lëndohet rëndë pas rënies nga rimorkio i traktorit

para 6 muajve - Zhurnal

Një djalë lëndohet rëndë pas rënies nga rimorkio i traktorit "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Imami ngjall reagime për komentet e tij për burkan

para 6 muajve - Zhurnal

Imami ngjall reagime për komentet e tij për burkan "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Policia arreston shtatë aktivistë të Vetëvendosjes

para 6 muajve - Zhurnal

Policia arreston shtatë aktivistë të Vetëvendosjes "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Muslimanët e Kinës protestë kundër prishjes së xhamisë

para 6 muajve - Zhurnal

Muslimanët e Kinës protestë kundër prishjes së xhamisë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Prespa përplot, nevojiten kapacitete akomoduese

para 6 muajve - Zhurnal

Prespa përplot, nevojiten kapacitete akomoduese "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Një person vdes nga sulmi kardiak në Prishtinë

para 6 muajve - Zhurnal

Një person vdes nga sulmi kardiak në Prishtinë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Zbardhet skema, ja si u qëllua me breshëri 53-vjeçari në Shkodër

para 6 muajve - Zhurnal

Zbardhet skema, ja si u qëllua me breshëri 53-vjeçari në Shkodër "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Amerika, Majkos: Je i rrezikuar nga shërbimet iraniane

para 6 muajve - Zhurnal

Amerika, Majkos: Je i rrezikuar nga shërbimet iraniane "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Baza e NATO-s tensionon rusët, Moska: SHBA po vë në zbatim planin për Shqipërinë e Madhe

para 6 muajve - Zhurnal

Baza e NATO-s tensionon rusët, Moska: SHBA po vë në zbatim planin për Shqipërinë e Madhe "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do...

Tifozët e Atleticos të zemëruar me Courtoisin, kërkojnë që të hiqet plaka me emrin e portierit në bulevardin e famës në Wanda Metropolitano

para 6 muajve - Zhurnal

Tifozët e Atleticos të zemëruar me Courtoisin, kërkojnë që të hiqet plaka me emrin e portierit në bulevardin e famës në Wanda Metropolitano "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë...

Unitedi ofroi 111 milionë euro për Varanen, por Reali nuk lejoi largimin e tij

para 6 muajve - Zhurnal

Unitedi ofroi 111 milionë euro për Varanen, por Reali nuk lejoi largimin e tij "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

Milani gati ta shes Suson këtë verë

para 6 muajve - Zhurnal

Milani gati ta shes Suson këtë verë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë...

Komuna Qendër do të rrisë kapacitetet në qerdhet komunale

para 6 muajve - Zhurnal

Komuna Qendër do të rrisë kapacitetet në qerdhet komunale "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Prokuroria hap lëndë për tenderët në Ministrinë e Shëndetësisë

para 6 muajve - Zhurnal

Prokuroria hap lëndë për tenderët në Ministrinë e Shëndetësisë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Në katër aksident në Shkup lëndohen katër persona

para 6 muajve - Zhurnal

Në katër aksident në Shkup lëndohen katër persona "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Matoshi: Nëse shqiptarët nuk bëhen bashkëpronarë të Maqedonisë, ata do të integrohen nën ombrellën e Kosovës ose Shqipërisë

para 6 muajve - Zhurnal

Matoshi: Nëse shqiptarët nuk bëhen bashkëpronarë të Maqedonisë, ata do të integrohen nën ombrellën e Kosovës ose Shqipërisë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur...

LSDM: Mickoski dhe VMRO-DPMNE të prononcohen për referendumin

para 6 muajve - Zhurnal

LSDM: Mickoski dhe VMRO-DPMNE të prononcohen për referendumin "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Insektet në Matkë, ja çfarë thonë nga Qyteti i Shkupit

para 6 muajve - Zhurnal

Insektet në Matkë, ja çfarë thonë nga Qyteti i Shkupit "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Miloti me nusën në dasmë, bukuroshja mahnit me fustanin

para 6 muajve - Zhurnal

Miloti me nusën në dasmë, bukuroshja mahnit me fustanin "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Jessica Alba duket mbresëlënëse në New York me fustanin ngjyrë rozë

para 6 muajve - Zhurnal

Jessica Alba duket mbresëlënëse në New York me fustanin ngjyrë rozë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Agjencia për punësim: Mungojnë punëtorë profesionistë dhe zejtarë

para 6 muajve - Zhurnal

Agjencia për punësim: Mungojnë punëtorë profesionistë dhe zejtarë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Big Mama publikon foto duke e puthur dashninë e saj

para 6 muajve - Zhurnal

Big Mama publikon foto duke e puthur dashninë e saj (Foto) "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Xhihadistët e penduar nga Maqedonia: ISIS lëvizje e rrejshme, pamë persona që digjeshin në kafaze

para 6 muajve - Zhurnal

Xhihadistët e penduar nga Maqedonia: ISIS lëvizje e rrejshme, pamë persona që digjeshin në kafaze "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk,...

Shkupi “vlon” nga mushkonjat, qytetarët ankohen se nuk spërkatet sa duhet

para 6 muajve - Zhurnal

Shkupi “vlon” nga mushkonjat, qytetarët ankohen se nuk spërkatet sa duhet "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

I pagoi bursën për një vit, studentja më nuk do të flas me “Baden” e “Ezelit”

para 6 muajve - Zhurnal

I pagoi bursën për një vit, studentja më nuk do të flas me “Baden” e “Ezelit” "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

Luana thekson belin e hollë dhe gjoksin gjigant

para 6 muajve - Zhurnal

Luana thekson belin e hollë dhe gjoksin gjigant (FOTO) "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Tre zjarre mbrëmë në Kumanovë

para 6 muajve - Zhurnal

Tre zjarre mbrëmë në Kumanovë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar...

“Maqedonia e vetme është këtu” porositën grekët në Selanik

para 6 muajve - Zhurnal

“Maqedonia e vetme është këtu” porositën grekët në Selanik "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Mbrëmje e muzikës kamertale në "Vera e Ohrit" me ansamblin "Ignjac Fuks"

para 6 muajve - Zhurnal

Mbrëmje e muzikës kamertale në "Vera e Ohrit" me ansamblin "Ignjac Fuks" "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Aborti mbetet ilegal në Argjentinë

para 6 muajve - Zhurnal

Aborti mbetet ilegal në Argjentinë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë...

Ishulli indonezian përballet me një tjetër tërmet të fuqishëm

para 6 muajve - Zhurnal

Ishulli indonezian përballet me një tjetër tërmet të fuqishëm "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Sulmet izraelite në Gaza vrasin tre persona

para 6 muajve - Zhurnal

Sulmet izraelite në Gaza vrasin tre persona "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të...

Opozita e Shqipërisë akuzoi se çdo ditë 45 bizneseve u vihet çelësi

para 6 muajve - Zhurnal

Opozita e Shqipërisë akuzoi se çdo ditë 45 bizneseve u vihet çelësi "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Rezultati nga anketa për referendumin shkakton dozë optimizmi

para 6 muajve - Zhurnal

Rezultati nga anketa për referendumin shkakton dozë optimizmi "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Gjenerali Skaparoti për vizitë në Maqedoni

para 6 muajve - Zhurnal

Gjenerali Skaparoti për vizitë në Maqedoni "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

Në Tabanoc për dalje nga Maqedonia pritet deri në gjysmë ore

para 6 muajve - Zhurnal

Në Tabanoc për dalje nga Maqedonia pritet deri në gjysmë ore "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Festivali i parë i artit ndriçues në Shkup

para 6 muajve - Zhurnal

Festivali i parë i artit ndriçues në Shkup "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

Adelina Berisha del nga frizerka, kaq bukur është rregulluar ajo

para 6 muajve - Zhurnal

Adelina Berisha del nga frizerka, kaq bukur është rregulluar ajo "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Tre artistë shqiptarë në Festivalin "Vera e Ohrit"

para 6 muajve - Zhurnal

Tre artistë shqiptarë në Festivalin "Vera e Ohrit" "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Dr. Roboti: a mund ta marrin përsipër kompjuterët mjekësinë?

para 6 muajve - Zhurnal

Dr. Roboti: a mund ta marrin përsipër kompjuterët mjekësinë? "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK