http://kariera.mk

Kapen me drogë në Igumenicë, ja kush janë shqiptarët e arrestuar

para 7 muajve - Vizion Plus

Policia greke kanë zbardhur emrat e tre shqiptarëve të arrestuar në Igumenicë me sasi të ndryshme droge. Sipas mediave greke bëhet me dije se ato janë, Renols Mitat Meta, 29 vjeç, Jurgen Vladimir Gjonaj,...

Greqi, sekuestrohen 128 kg kanabis, pranga për tre shqiptarë

para 7 muajve - Mapo

Policia greke ka sekuestruar në dy operacione të ndryshme më shumë se 128 kanabis dhe ka vënë në pranga tre shtetas shqiptarë. Të dy operacionet janë realizuar paraditen e të premtes nga forcat e njësisë...

Dalin emrat, kush janë dy shqiptarët që u kapën me 100 kg drogë në Greqi

para 7 muajve - Albeu

Policia greke ka zbuluar emrat e shqiptarëve të arrestuar me droge në Igumenocë më herët gjate kësaj të premteje. Renols Metat Meta, i datëlindjes 1989, lindur në Burrel e banues në Sarandë dhe Jurgen...

Në Igumenicë kapen tre shqiptarë dhë 128 kilogramët e tyre të drogës

para 7 muajve - Gazeta Express

Janë sekuestruar në kufirin mes Shqipërisë e Greqisë në Igumenicë një sasi prej 128 kilogramësh drogë e llojit marijuanë. Policia ka vënë në pranga një shofer me origjinë shqiptare i cili po e transportonte...

3 shqiptarët e pësojnë keq/ Shoferi kishte mbushur makinën me drogë, kurse dy të tjerë…

para 7 muajve - Sot News

Sekuestrohen mbi 128 kg marijuane ne dy operacione te ndryshme te policise greke ne kufirin greko-shqiptar prane Igumenices. Ne aksionin e mengjesit te sotem ne Petusiou, Igumenice, u ndalua nje automjet...

Kush janë shqiptarët e kapur me 100 kg drogë

para 7 muajve - Java News

Zbardhen emrat e shqiptarëve të arrestuar me droge në Igumenicë më herët gjate kësaj të premteje. Renols Metat Meta, i datëlindjes 1989, lindur në Burrel e banues në Sarandë dhe Jurgen Vladimir Gjonaj...

Kush janë shqiptarët e kapur me mbi 120 kg drogë

para 7 muajve - Java News

Zbardhen emrat e shqiptarëve të arrestuar me droge në Igumenicë më herët gjate kësaj të premteje. Renols Metat Meta, i datëlindjes 1989, lindur në Burrel e banues në Sarandë dhe Jurgen Vladimir Gjonaj...

Igumenicë/ Kapen 128 kg marijuanë në kufirin shqiptaro-grek, prangosen 3 shqiptarë

para 7 muajve - Java News

Sekuestrohen mbi 128 kg marijuanë në dy operacione të ndryshme të policisë greke në kufirin greko-shqiptar pranë Igumenicës. Në orët e para të mëngjesit të sotëm, në Petusiou, Igumenice, u ndalua një automjet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK