http://kariera.mk

MUNGON MENDIMI KRITIK DHE LIRIA E MEDIAVE ZHBOGAR: KA PASUR CA NDRYSHIME, DUHET EDHE SHUMË PUNË

më 9.2018 - TV21

https://www.youtube.com/watch?v=-fy41ZPU8lQ&feature=youtu.be Ambasadori i Bashkimit Evropian në Maqedoni Samuel Zhbogar thotë se në vendin tonë janë bërë shumë punë por ka edhe shumë për të bërë në aspekt...

Të rinjtë janë fokus qendror i përpjekjeve për përhapjen e njohurive elementare për media

më 9.2018 - Portalb

Në projektet e Bashkimit Evropian, të cilat kanë të bëjnë në zgjerimin e mendimit krimit dhe njohurive elementare për media, përpjekjet kryesore janë në drejtuara te të rinjtë dhe  mënyrës në të cilën...

Ndikimi politik në media, Zhbogar: Ka më shumë mendim kritik, punoni ende

më 9.2018 - MRT

Ambasadori i BE-së Samuel Zhbogar vlerëson se aktualisht vërehet çtensionim i situatës në media... Ambasadori i BE-së Samuel Zhbogar vlerëson se aktualisht vërehet çtensionim i situatës në media, tashmë...

Zhbogar: Shenja pozitive në përmirësimin e situatës në media

më 9.2018 - Alsat-M

Ambasadori i BE-së Samuel Zhbogar vlerëson se ka shenja pozitive në përmirësimin e situatës në media. Në një debat për edukimin mediatik që u mbajt në Qendrën Loja në Tetovë, Zhbogar tha se është ulur...

Eruoambasadori Zhbogar dhe ministri Ademi në debat, “Si të informohemi dhe si të jemi të informuar” në Tetovë

më 9.2018 - Tetova Sot

Euroambasadori Samuel Zbogar së bashku me ministrin e Arsimit dhe Shkencës Arbër Ademi morën pjesë në debatin e sotëm me titull “Si të informohemi dhe si të jemi të informuar”, që u mbajt në Tetovë. Sipas...

Zhbogar: Largohuni nga lajmet e rrejshme!

më 9.2018 - Shenja

Sipas euroambasadorit Samuel Zhbogar vërehen shenja pozitive në përmirësimin e situatës në media. Zhbogar së bashku me ministrin e Arsimit dhe Shkencës Arbër Ademi kanë marrë pjesë në debatin me temë “Si...

Zhbogar: Largohumi nga lajmet e rrejshme!

më 9.2018 - Shenja

Sipas euroambasadorit Samuel Zhbogar vërehen shenja pozitive në përmirësimin e situatës në media. Zhbogar së bashku me ministrin e Arsimit dhe Shkencës Arbër Ademi kanë marrë pjesë në debatin me temë “Si...

Zhbogar: Shenja pozitive në përmirësimin e situatës në media

më 9.2018 - Tetova Sot

Ambasadori i BE-së Samuel Zhbogar vlerëson se ka shenja pozitive në përmirësimin e situatës në media. Në një debat për edukimin mediatik që u mbajt në Qendrën Loja në Tetovë, Zhbogar tha se është ulur...

Zhbogar: Shenja pozitive në përmirësimin e situatës në media

më 9.2018 - Tetova Sot

Ambasadori i BE-së Samuel Zhbogar vlerëson se ka shenja pozitive në përmirësimin e situatës në media. Në një debat për edukimin mediatik që u mbajt në Qendrën Loja në Tetovë, Zhbogar tha se është ulur...

Zhbogar: Shenja pozitive në përmirësimin e situatës tek mediat

më 9.2018 - Pa censure

Ambasadori i BE-së Samuel Zhbogar vlerëson se ka shenja pozitive në përmirësimin e situatës në media. Në një debat për edukimin mediatik që u mbajt në Qendrën Loja në Tetovë, Zhbogar tha se është ulur...

Zhbogar: Shenja pozitive në përmirësimin e situatës në media

më 9.2018 - Fakti Ditor

Ambasadori i BE-së Samuel Zhbogar vlerëson se ka shenja pozitive në përmirësimin e situatës në media. Në një debat për edukimin mediatik që u mbajt në Qendrën Loja në Tetovë, Zhbogar tha se është ulur...

Zhbogar: Shenja pozitive në përmirësimin e situatës në media

më 9.2018 - AlbPortali

Ambasadori i BE-së Samuel Zhbogar vlerëson se ka shenja pozitive në përmirësimin e situatës në media. Në një debat për edukimin mediatik që u mbajt në Qendrën Loja në Tetovë, Zhbogar tha se është ulur...

Ademi takoi ambasadoren e Mbretërisë së Bashkuar, Rejçel Galovej

më 9.2018 - Iliria News

Ministri i Arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi, sot ka zhvilluar takim pune me ambasadoren e Mbretërisë së Bashkuar nē Republikën e Maqedonisë, Rejçel Galovej. Gjatë takimit, të dy bashkëbiseduesit kanë...

Ademi takoi ambasadoren e Mbretërisë së Bashkuar, Rejçel Galovej

më 9.2018 - Medial

Ministri i Arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi, sot ka zhvilluar takim pune me ambasadoren e Mbretërisë së Bashkuar nē Republikën e Maqedonisë,  Rejçel Galovej. Gjatë takimit, të dy bashkëbiseduesit kanë...

Ministri Ademi u takua me ambasadoren e Mbretërisë së Bashkuar, Galouej

më 9.2018 - Tetova Sot

Ministri i Arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi, sot ka zhvilluar takim pune me ambasadoren e Mbretërisë së Bashkuar në Republikën e Maqedonisë, Rejçel Galouej në të cilin e informoi ambasadoren për  angazhimet...

Ademi takoi ambasadoren e Mbretërisë së Bashkuar, Rejçel Galovej

më 9.2018 - Pa censure

Ministri i Arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi, sot ka zhvilluar takim pune me ambasadoren e Mbretërisë së Bashkuar nē Republikën e Maqedonisë,  Rejçel Galovej. Gjatë takimit, të dy bashkëbiseduesit kanë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK