http://kariera.mk

Policia e Kumanovës arreston dy persona nga Likova, janë dënuar me 15 vite burg

para 7 muajve - Ina

Policia e Kumanovës dje ka arrestuar personat S.M. (45) dhe S.M. (66), të dy nga fshati Runicë – komuna e Likovës, të dënuar me gjithsej 15 vite burg. Për 45 vjeçarin S.M. është shpallur fletarrest ndërkombëtar...

Policia e Kumanovës arreston dy persona nga Likova, janë dënuar me 15 vite burg

para 7 muajve - Iliria News

Policia e Kumanovës dje ka arrestuar personat S.M. (45) dhe S.M. (66), të dy nga fshati Runicë – komuna e Likovës, të dënuar me gjithsej 15 vite burg. Për 45 vjeçarin S.M. është shpallur fletarrest ndërkombëtar...

Policia e Kumanovës arreston dy persona nga Likova, janë dënuar me 15 vite burg

para 7 muajve - Antpress

Policia e Kumanovës dje ka arrestuar personat S.M. (45) dhe S.M. (66), të dy nga fshati Runicë – komuna e Likovës, të dënuar me gjithsej 15 vite burg. Për 45 vjeçarin S.M. është shpallur fletarrest ndërkombëtar...

Policia e Kumanovës arreston dy persona nga Likova, janë dënuar me 15 vite burg

para 7 muajve - Ina

Policia e Kumanovës dje ka arrestuar personat S.M. (45) dhe S.M. (66), të dy nga fshati Runicë – komuna e Likovës, të dënuar me gjithsej 15 vite burg. Për 45 vjeçarin S.M. është shpallur fletarrest ndërkombëtar...

Policia e Kumanovës arreston dy persona nga Likova, janë dënuar me 15 vite burg

para 7 muajve - Nezavisen

Policia e Kumanovës dje ka arrestuar personat S.M. (45) dhe S.M. (66), të dy nga fshati Runicë – komuna e Likovës, të dënuar me gjithsej 15 vite burg. Për 45 vjeçarin S.M. është shpallur fletarrest ndërkombëtar...

Policia e Kumanovës arreston dy persona nga Likova, janë dënuar me 15 vite burg

para 7 muajve - Antpress

Policia e Kumanovës dje ka arrestuar personat S.M. (45) dhe S.M. (66), të dy nga fshati Runicë – komuna e Likovës, të dënuar me gjithsej 15 vite burg. Për 45 vjeçarin S.M. është shpallur fletarrest ndërkombëtar...

Arrestohen dy persona nga Likova, akuzohen për shumë vepra penale

para 7 muajve - Telegrafi

Policia zyrtare nga SPB Kumanovë dje ka arrestuar personat me iniciale S.M. (45) dhe S.M. (66), që të dy nga fshati Runicë, komuna e Likovës. Për S.M. është shpallur ndjekje ndërkombëtare për mbajtjen...

Likovë, arrestohen dy persona me fletarrest ndërkombëtar

para 7 muajve - TV21

Nga SPB-ja në Kumanovë njoftojnë se dje, nga liria janë privuar personat S.M(45) dhe S.M(66) nga fshati Runicë, Komuna e Likovës. Për të dy ka pasur të lëshuar fletarrest ndërkombëtar. Për S.M(45) fletarresti...

Policia e Kumanovës arreston dy persona nga Likova, janë dënuar me 15 vite burg

para 7 muajve - Tetova Sot

Policia e Kumanovës dje ka arrestuar personat S.M. (45) dhe S.M. (66), të dy nga fshati Runicë – komuna e Likovës, të dënuar me gjithsej 15 vite burg. Për 45 vjeçarin S.M. është shpallur fletarrest ndërkombëtar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK