http://kariera.mk

E transferoi në Pukë, kush është prokurorja që paditi Arta Markun

para 7 muajve - Albeu

Prokurorja e Krimeve të Rënda , Sonila Muhametaj mesohet se ka paditur kryeprokuroren e përkohshme Arta Marku. Padia e Sonila Muhametaj , thuhet të jetë ngritur mbi faktin e tranferimit të saj nga Krimet...

Paditet në gjykatë Arta Marku, prokurorja s’është dakord me transferimin në Pukë

para 7 muajve - Gazeta Tema

Prokurorja e krimeve të rënda Sonila Muhametaj padit kryeprokuroren e përkohshme Arta Marku Ajo e ka depozituar padinë në Gjykatën Administrative dhe kërkon shfuqizim të urdherit të Markut, me anë të të...

Paditet kryeprokurorja e përkohshme

para 7 muajve - Klan Kosova

Prokurorja e krimeve të rënda Sonila Muhametaj padit kryeprokuroren e përkohshme Arta Marku Ajo e ka depozituar padinë në Gjykatën Administrative dhe kërkon shfuqizim të urdherit të Markut, me anë të të...

Paditet kryeprokurorja e përkohshme

para 7 muajve - Lajmi.net

Prokurorja e krimeve të rënda Sonila Muhametaj padit kryeprokuroren e përkohshme Arta Marku Ajo e ka depozituar padinë në Gjykatën Administrative dhe kërkon shfuqizim të urdherit të Markut, me anë të të...

Paditet kryeprokurorja Arta Marku

para 7 muajve - Gazeta Shqip

Prokurorja e krimeve të rënda Sonila Muhametaj padit kryeprokuroren e përkohshme Arta Marku Ajo e ka depozituar padinë në Gjykatën Administrative dhe kërkon shfuqizim të urdherit të Markut, me anë të të...

Pas konfliktit fizik tek Krimet e Rënda, paditet në gjykatë Arta Marku

para 7 muajve - Sot News

Ndaj kryeprokurores së përkohshme, Arta Marku, është depozituar në Gjykatën Administrative një padi nga Sonila Muhametaj, prokurore e Krimeve të Rënda. Në padinë e Muhametajt kërkohet që të shfuqizohet...

Paditet në gjykatë Arta Marku

para 7 muajve - Gazeta Express

Ditën e sotme Prokurorja e krimeve të rënda Sonila Muhametaj paditi kryeprokuroren e Përgjithshme të Përkohshme Arta Marku Muhametaj ka depozituar padinë në Gjykatën Administrative dhe kërkon shfuqizim...

Nga Krimet e Rënda e çoi në Pukë, paditet kryeprokurorja e përkohshme

para 7 muajve - Java News

Prokurorja e krimeve të rënda Sonila Muhametaj padit kryeprokuroren e përkohshme Arta Marku Ajo e ka depozituar padinë në Gjykatën Administrative dhe kërkon shfuqizim të urdherit të Markut, me anë të të...

E transferoi në Pukë: Paditet kryeprokurorja e përkoshme

para 7 muajve - 24 ore

Prokurorja e krimeve të rënda Sonila Muhametaj padit kryeprokuroren e përkohshme Arta Marku. Ajo e ka depozituar padinë në Gjykatën Administrative dhe kërkon shfuqizim të urdherit të Markut, me anë të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK