http://kariera.mk

Gjermania vazhdon kontrollet në kufirin austriak

para 8 muajve - Gazeta Express

Gjermania do t'i vazhdojë edhe për gjashtë muaj kontrollet e përkohshme në kufirin me Austrinë, për shkak të shqetësimeve se kufijtë e jashtëm të BE-së nuk janë mjaftueshëm të mbrojtur, tha Ministria e...

Gjermania vazhdon kontrollet në kufirin austriak edhe për 6 muaj

para 8 muajve - Lajmi.net

Gjermania do t'i vazhdojë edhe për gjashtë muaj kontrollet e përkohshme në kufirin me Austrinë, për shkak të shqetësimeve se kufijtë e jashtëm të BE-së nuk janë mjaftueshëm të mbrojtur, tha Ministria e...

Gjermania vazhdon kontrollet në kufirin austriak edhe për 6 muaj

para 8 muajve - Zeri

Gjermania do t'i vazhdojë edhe për gjashtë muaj kontrollet e përkohshme në kufirin me Austrinë, për shkak të shqetësimeve se kufijtë e jashtëm të BE-së nuk janë mjaftueshëm të mbrojtur, tha Ministria e...

Gjermania vazhdon kontrollet në kufirin austriak edhe për 6 muaj

para 8 muajve - RTV 21

Për shkak të shqetësimeve se kufijtë e jashtëm të BE-së nuk janë mjaftueshëm të mbrojtur Gjermania do t’i vazhdojë edhe për gjashtë muaj kontrollet e përkohshme në kufirin me Austrinë, për shkak të shqetësimeve...

Gjermania vazhdon kontrollet në kufirin austriak edhe për 6 muaj

para 8 muajve - Evropa e Lirë

Gjermania do t'i vazhdojë edhe për gjashtë muaj kontrollet e përkohshme në kufirin me Austrinë, për shkak të shqetësimeve se kufijtë e jashtëm të BE-së nuk janë mjaftueshëm të mbrojtur, tha Ministria e...

Gjermania vazhdon kontrollet në kufi me Austrinë, shkak emigrantët

para 8 muajve - Periskopi

Gjermania do t’i vazhdojë edhe për gjashtë muaj kontrollet e përkohshme në kufirin me Austrinë, për shkak të shqetësimeve se kufijtë e jashtëm të BE-së nuk janë mjaftueshëm të mbrojtur, tha Ministria e...

Gjermania vazhdon kontrollet në kufirin austriak edhe për 6 muaj

para 8 muajve - Ekonomia Online

Gjermania do t’i vazhdojë edhe për gjashtë muaj kontrollet e përkohshme në kufirin me Austrinë, për shkak të shqetësimeve se kufijtë e jashtëm të BE-së nuk janë mjaftueshëm të mbrojtur, tha Ministria e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK