http://kariera.mk

Samsung paraqet Galaxy A9 (2018), i pari me 4 lente kamerash

para 8 muajve - Ina

Samsung zbuloi sot versionin Galaxy A9 për vitin 2018, i pari smartfon në botë që ka kamera me katër lente. Telefoni supozohet të jetë i nivelit mesatar, por megjithatë, ai vjen me ekran 6.3 inch, amoled,...

Samsung prezanton smartfonin e parë në botë me 4 lente kamerash

para 8 muajve - Koha.net

Samsung zbuloi sot versionin Galaxy A9 për vitin 2018, i pari smartfon në botë që ka kamera me katër lente. Telefoni supozohet të jetë i nivelit mesatar, por megjithatë, ai vjen me ekran 6.3 inch, amoled,...

Samsung A9 thuhet se ka katër kamera në anën e pasme

para 8 muajve - Lajmi.net

Telefoni i ri i smartfonëve të mesëm nga Samsung thuhet të ketë një total prej katër kamerash, siç tregon një rrjedhje e re fotografish. Nga telefoni i mençur Samsung A9 , është shfaqur një screenshot,...

Samsung prezanton smartfonin e parë në botë me 4 lente kamerash

para 8 muajve - Ekonomia Online

Samsung zbuloi sot versionin Galaxy A9 për vitin 2018, i pari smartfon në botë që ka kamera me katër lente. Telefoni supozohet të jetë i nivelit mesatar, por megjithatë, ai vjen me ekran 6.3 inch, amoled,...

Samsung A9 thuhet se ka katër kamera në anën e pasme

para 8 muajve - AlbPortali

Nga telefoni i mençur Samsung A9 , është shfaqur një screenshot, duke sugjeruar se smartphone mund të ketë katër kamera në anën e pasme, transmeton lajmi.net. Loading... FYI pic.twitter.com/nuN4GppW5C...

Samsung paraqet Galaxy A9 (2018), i pari me 4 lente kamerash

para 8 muajve - Zeri

Samsung zbuloi sot versionin Galaxy A9 për vitin 2018, i pari smartfon në botë që ka kamera me katër lente. Telefoni supozohet të jetë i nivelit mesatar, por megjithatë, ai vjen me ekran 6.3 inch, amoled,...

Samsung lanson telefonin e parë me katër kamera, Galaxy A9

para 8 muajve - Lajmi.net

Samsung sapo ka lansuar telefonin e fundit të rangut mesatar – Galaxy A9, dhe kjo është ajo që gjigandi i teknologjisë së Koresë së Jugut thotë se është bërë me “gjeneratën e Instagram” në mendje. Dallimi...

Samsung lanson telefonin e parë me katër kamera, Galaxy A9

para 8 muajve - Tetova Sot

Samsung sapo ka lansuar telefonin e fundit të rangut mesatar – Galaxy A9, dhe kjo është ajo që gjigandi i teknologjisë së Koresë së Jugut thotë se është bërë me “gjeneratën e Instagram” në mendje. Dallimi...

Samsung lanson telefonin e parë me katër kamera, Galaxy A9

para 8 muajve - AlbPortali

Dallimi kryesor midis kësaj, dhe pajisjeve të tjera me çmim të njëjtë, është se vjen me instalimin e parë në botë prej katër kamerave. Kjo mund të duket si një mashtrim, dhe në një farë mënyre ndoshta...

Samsung Galaxy A9 është telefoni i parë me katër kamera i kompanisë

para 8 muajve - Medial

Telefoni më i fundit i Samsung, Galaxy A9, është i pari në botë me katër kamera të pasme. Kompania tha ditën e Enjte se telefoni do të vijë në dy variante: 128GB dhe 512GB memorie. Gjatë prezantimi shefi...

Samsung i lë të gjithë me gojë hapur, zbulon “Galaxy A9”, telefonin me katër kamera

para 8 muajve - Blitz

Teknologjia vazhdimisht sjell prurje të reja që synojnë të jenë sa më të veçanta. Mesa duket, kompania Samsung duhet të marrë çmimin për idenë më unike. Ai ka sjellë një telefon të ri me 4 kamera! Sipas...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK