http://kariera.mk

BE: Rritja ekonomike e Shqipërisë, 4.1%

para 5 muajve - Portalb

Komisioni Europain tha të enjten se rriti parashikimin për rritjen ekonomike të Shqipërisë gjatë këtij viti në 4.1% nga 3.6% që pritej në maj, transmeton Top Channel. Rritja ekonomike mendohet të jetë...

BE: Rritja ekonomike e Shqipërisë, 4.1%

para 5 muajve - Medial

Komisioni Europain tha të enjten se rriti parashikimin për rritjen ekonomike të Shqipërisë gjatë këtij viti në 4.1% nga 3.6% që pritej në maj. Rritja ekonomike mendohet të jetë e qëndrueshme, e nxitur...

BE: Rritja ekonomike e Shqipërisë, 4.1%

para 5 muajve - Lajmi.net

Komisioni Europain tha të enjten se rriti parashikimin për rritjen ekonomike të Shqipërisë gjatë këtij viti në 4.1% nga 3.6% që pritej në maj. Rritja ekonomike mendohet të jetë e qëndrueshme, e nxitur...

Parashikimi i Komisionit Evropian: Rritja ekonomike e Shqipërisë, 4.1%!

para 5 muajve - Java News

Komisioni Europain tha të enjten se rriti parashikimin për rritjen ekonomike të Shqipërisë gjatë këtij viti në 4.1% nga 3.6% që pritej në maj. Rritja ekonomike mendohet të jetë e qëndrueshme, e nxitur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK