http://kariera.mk

Trafik kokaine nga Holanda në Greqi, pranga shqiptarëve

para 5 muajve - Gazeta Express

Një organizatë që merrej me trafikun e kokainës nga Evropa Perëndimore në drejtim të Greqisë është shkatërruar nga policie helene. Katër anëtarë të grupit janë arrestuar, dy prej të cilëve shqiptarë, përkatësisht...

Shkatërrohet banda e drogës në Itali, dalin fytyrat e shqiptarëve që u kapën (FOTO LAJM)

para 5 muajve - Albeu

Policia italiane ka prangosur sot 5 shqiptarë e 1 italiane me akuzën e trafikut të lëndëve narkotike. Sipas mediave lokale, operacioni i koduar “Brothers” ka shkatërruar aktivitetin kriminal të bandws...

Itali, goditet banda shqiptare e trafikut të drogës (FOTO-EMRAT)

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Pesë shtetas shqiptarë dhe një bashkëpunëtore e tyre janë arrestua ditën e sotme gjatë një aksioni të policisë italiane në kuadër të luftës kundër trafikut të drogës. Sipas mediave lokale , operacioni...

Itali, policia habitet kur sheh se ku e fshihte kokainën banda shqiptare

para 5 muajve - Gazeta Express

“Operacioni Brothers” ka vënë në pranga këtë të enjte 5 shqiptarë dhe bashkëpunëtoren e tyre në trafikun e drogës. Në orët e para të mëngjesit, policia italiane ka shkuar në qytezën e vogël të Anagnit...

Arrestimi i 5 shqiptarëve në Itali, zbulohet identiteti i tyre

para 5 muajve - Lajmi.net

Mediat italiane kanë bërë publike edhe emrat e 5 shqiptarëve dhe italianes. Pesë shqiptarë dhe një shtetase italiane janë arrestuar mëngjesin e sotëm pas një operacioni kundër trafikimit të drogës. Policia...

Si e shpërndanin kokainën 5 shqiptarët e arrestuar në Itali? Kjo ishte shpikje e veçantë

para 5 muajve - Sot News

Pesë shtetas shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë italiane, gjatë një operacioni mëngjesin e sotëm.  Pas disa informacioneve të marra në rrugë operative, karabinierët kanë ndërmarrë operacionin e...

EMRAT/ Shpikje e veçantë, si e shpërndanin kokainën 5 shqiptarët e arrestuar në Itali

para 5 muajve - Albeu

Pesë shtetas shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë italiane , gjatë një operacioni mëngjesin e sotëm. Pas disa informacioneve të marra në rrugë operative, karabinierët kanë ndërmarrë operacionin e...

Mund ta keni parë në Tiranë, ky është italiani mashtrues i arrestuar dje (FOTO LAJM)

para 5 muajve - Albeu

Personi që shihni në foto është 47-vjeçari italian Pasquale Scalise, i cili u arrestua pak ditë më parë në Tiranë për mashtrim . Fotoja e italianit me dy emra që fshihej në Shqipëri është publikuar nga...

Del fotoja/ Kush është italiani mashtrues me dy emra që fshihej në Tiranë?

para 5 muajve - Sot News

Personi që shihni në foto është 47-vjeçari italian Pasquale Scalise, i cili u arrestua pak ditë më parë në Tiranë për mashtrim. Fotoja e italianit me dy emra që fshihej në Shqipëri është publikuar nga...

Kush është italiani mashtrues që fshihej në Tiranë

para 5 muajve - 24 ore

Personi që shihni në foto është 47-vjeçari italian Pasquale Scalise, i cili u arrestua pak ditë më parë në Tiranë për mashtrim. Fotoja e italianit me dy emra që fshihej në Shqipëri është publikuar nga...

Drejtonte laboratorin e kokainës, pranga shqiptarit në Itali

para 5 muajve - Java News

Ditën e sotme policia italiane ka arrestuar një shqiptar, pasi akuzohet për trafik droge. Arrestimi u bë në sajë të operacionit “Officina criminale” të nisur në janar, në sajë të cilit u arrestuan 5 persona....

Policia italiane prangos "menaxherin" shqiptar të rafinerisë së drogës

para 5 muajve - Gazeta Express

Një tjetër person ka përfunduar në prangat e karabinierëve, pas një operacioni të nisur në muajin janar ku u arrestuar pesë persona. Edhe i arrestuari i ditës së sotme akuzohet për trafik droge. Në pranga...

Arrestohet menaxheri shqiptar i rafinerisë së kokainës në Itali (Detaje)

para 5 muajve - Sot News

Një tjetër person ka përfunduar në prangat e karabinierëve, pas një operacioni të nisur në muajin janar ku u arrestuar pesë persona. Edhe i arrestuari i ditës së sotme akuzohet për trafik droge.Në pranga...

Bie në pranga menaxheri shqiptar, prodhonte kokainë të pastër

para 5 muajve - Java News

Një shqiptar është arrestuar nga policia italiane, pas hetimeve të gjata për një grup trafikantësh droge. Arrestimi i tij vjen pak muaj pas prangosjes së tre personave të tjerë, anëtarë të së njëjtës bandë,...

Itali/ Shkatërrohet banda italo-shqiptare, kapen me drogë dhe 100 mijë euro

para 5 muajve - Java News

Pas hetimeve intensive, policia italiane ka arrestuar një grup trafikantësh i përbërë nga 30 persona, përfshirë edhe shqiptarë. Hetimet kishin nisur që nëntorin e kaluar, ndërsa trafikantë janë hetuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK