http://kariera.mk

Këmbësori i dehur i pret rrugën makinës, plagoset rëndë

para 5 muajve - Gazeta Express

Një 60-vjeçar është aksidentuar mbrëmjen e sotme në një rrugë rurale në Fushë Krujë. Ai ishte këmbësor dhe i ka prerë rrugën një veture. I plagosuri, banues në Ishëm të Durrësit, ka qenë në gjendje të...

Shoferi që shtypi babë e bijë, drejtor në Bashkinë e Korçës

para 5 muajve - Gazeta Express

Njëri nga shoferët që shkaktoi tragjedinë në familjen Hoxha në Korçë ku humbi jetën kryefamiljari Sokoli dhe vajza 6-vjeçare, mban një post drejtues në bashkinë e qytetit juglindor. Petrit Kupe 61 vjeç...

Aksident tragjik në Korçë, humbin jetën babë dhe bijë

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Foto ilustruese Dy të vdekur dhe një i plagosur është bilanci tragjik i një aksidenti automobilistik në Korçë. Ngjarja ka ndodhur në unazën e qytetit, ku janë përplasur dy makina. Sipas burimeve policore,...

Aksident tragjik në Korçë, humbin jetën babë e bijë

para 5 muajve - Lajmi.net

At e bijë kanë humbur jetën në një aksident tragjik që ka ndodhur në unazën e qytetit të Korçës. Dy automjete u përplasën me njëra-tjetrën, kurse njëra prej makinave goditi babain dhe vajzën që po ecnin...

Aksidenti tragjik në Korçë, shoqërohen dy shoferët, njeri me funksion drejtor

para 5 muajve - Vizion Plus

Policia e Korcës ka bërë të ditur emrat e dy drejtuesve të mjeteve të cilët kanë shkaktuar aksidentin e rëndë në këtë qytet mbrëmjen e kësaj të enjte. Njeri nga shoferet që shkaktuar tragjedinë në familjen...

Babë e bijë shqiptarë përplasen për vdekje teksa ecnin në trotuar

para 5 muajve - Zeri

Një aksident i rëndë  ka ndodhur sot në qytetin e Korçës. Nga të dhënat e para mësohet se dy persona kanë humbur jetën. Ata janë babë e bijë.  Sokol Hoxha, 33 vjeç dhe vajza e tij 6 vjeçare P. Hoxha. Në...

Aksident tragjik në Korçë, humbin jetën babë e bijë që ishin duke ecur në trotuar

para 5 muajve - Gazeta Tema

Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës, ku dy persona kanë mbetur të vdekur, ndërsa një i tretë është plagosur. Nga të dhënat e para mësohet se dy automjete janë përplasur...

Aksidenti tragjik në Korçë/ Dalin detaje të frikshme, ja si u përplasën për vdekje babë e bijë në trotuar

para 5 muajve - Sot News

Zbulohen detajet e para nga aksident i rëndë që ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës. Dy persona kanë mbetur të vdekur, ndërsa një i tretë është plagosur. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën,...

Dalin detaje nga aksidenti i rëndë. Babë e bijë humbën jetën…

para 5 muajve - Standard

Zbulohen detajet e para nga aksident i rëndë që ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës. Dy persona kanë mbetur të vdekur, ndërsa një i tretë është plagosur. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën,...

Gjen vdekjen shqiptari 65-vjeçar, ja çfarë i ndodhi…

para 5 muajve - Standard

Një emigrant shqiptar në Itali ka humbur jetën gjatë ditës së djeshme (7 nëntor) për shkak të një aksidenti rrugor. Lajmi raportohet nga mediat lokale, të cilët shkruajnë se viktimë e aksidentit ka mbetur...

Korçë/ Aksident i rëndë, vdesin dy persona…

para 5 muajve - Standard

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur sot në Korçë. Për pasojë, nga të dhënat paraprake mësohet se kanë vdekur dy persona. Në aksident, mësohet se janë përfshirë dy mjete

E FUNDIT/ Aksident tragjik në Korçë, humbin jetën babë e bijë

para 5 muajve - Albeu

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë në Korçë. Nga të dhënat paraprake mësohet se për shkak të këtij aksidenti kanë ndërruar jetën dy persona. Dyshohet se bëhet fjalë për babain...

TRAGJIKE në Korçë, shtypet për vdekje në trotuar babai dhe vajza 6-vjeçare

para 5 muajve - Gazeta Express

​Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës, ku babë e bijë mbetën të vdekur, ndërsa një i tretë është plagosur. Nga të dhënat e para mësohet se dy automjete janë përplasur me...

Ecte buzë rrugës, aksidentohet për vdekje shqiptari në Itali

para 5 muajve - Tetova Sot

Një emigrant shqiptar aksidentohet për vdekje në Itali, Ngjarja ka ndodhur dje. Sipas medieve lokale, mësohet se viktimë e aksidentit ka mbetur një 65-vjeçar me iniciale T. A. Shqiptari që humbi jetën...

Përplasen dy automjete , dy të vdekur

para 5 muajve - RTV 21

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në unazën e qytetit të Korçës, duke lënë pas dy persona të vdekur Paraprakisht dyshohet se një burrë dhe një vajzë kanë ndërruar jetë. Policia lokale bën me dije...

Tmerr në Korçë, makina del në trotuar dhe i merr jetën babë e bijë

para 5 muajve - Vizion Plus

Nje aksident i rëndë automobilistik ka lënë pasoja të tmerrshme në qytetin e Korcës. Sokol Hoxha 33 vjec dhe vajza e tij e vogël 6 vjece P.Hoxha kanë humbur jetën në unazën e qytetit juglindor ndërsa një...

Aksident tragjik në Korçë, 2 të vdekur dhe një i plagosur

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Foto ilustruese Dy të vdekur dhe një i plagosur është bilanci tragjik i një aksidenti automobilistik në Korçë. Ngjarja ka ndodhur para pak momentesh në unazën e qytetit, ndërkohë që policia dhe autoambulanca...

Aksident i rëndë në Korçë, ndërrojnë jetë 2 persona

para 5 muajve - Sot News

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur sot në qytetin e Korçës.Si pasojë e incidentit kanë humbur jetën 2 persona.Paraprakisht dyshohet se një burrë dhe një vajzë kanë ndërruar jetë. Policia lokale...

Vetura përplas për vdekje një shqiptar në Itali

para 5 muajve - Lajmi.net

Një ngjarje e rëndë është raportuar nga mediat italiane, ku një emigrant shqiptar është aksidentuar për vdekje. Sipas mediave lokale, ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme, dhe viktima është një 65-vjeçar...

Shoferi që shtypi babë e bijë, drejtor në Bashkinë e Korçës

para 5 muajve - Tetova Sot

Njëri nga shoferët që shkaktoi tragjedinë në familjen Hoxha në Korçë ku humbi jetën kryefamiljari Sokoli dhe vajza 6-vjeçare, mban një post drejtues në bashkinë e qytetit juglindor. Petrit Kupe 61 vjeç...

Aksident në Itali, humb jetën emigranti 65-vjeçari shqiptar

para 5 muajve - Vizion Plus

Një shqiptar ka humbur jetën në një aksident rrugor të ndodhur në Itali. Sipas mediave italiane ngjarja ka ndodhur në pasditen e së mërkurës, dhe viktima është identifikuar si shtetasi me iniciale T.A.,...

Po ecte buzë rrugës, përplaset për vdekje shqiptari në Itali

para 5 muajve - Sot News

Një emigrant shqiptar në Itali ka humbur jetën gjatë ditës së djeshme për shkak të një aksidenti rrugor. Lajmi raportohet nga mediat lokale, të cilët shkruajnë se viktimë e aksidentit ka mbetur një 65-vjeçar...

Korçë/Aksident i rëndë, humbin jetën një burrë dhe një fëmijë

para 5 muajve - Blitz

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Korçës, ku dy persona kanë humbur jetën pas një përplasjeje mes dy makina. Dy persona, një burrë dhe një fëmijë kanë humbur jetën. Dy viktimat kanë qenë kalimtarë...

TRAGJIKE në Korçë, shtypen për vdekje nga makinat babai dhe vajza 6-vjeçare

para 5 muajve - Tetova Sot

Një aksident tragjik ndodhi në qytetin e Korçës ku humbën jetën babai dhe vajza e tij 6-vjeçe, teksa ecnin në rrugë. Ata u përplasën për vdekje nga një automjet. Në një njoftim paraprak për këtë aksident...

EMRAT/ Aksidenti tragjik në Korçë, humb jetën babai me vajzën mitur

para 5 muajve - Java News

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Korçës, ku dy persona kanë humbur jetën pasi janë përplasur nga një makinë në zonën e unazës së qytetit. Dy këmbësorë, babë e bijë, kanë humbur jetën pasi po...

DETAJET/ Aksident tragjik në Korçë, humbin jetën babë e bijë, po ecnin në trotuar

para 5 muajve - Java News

Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës. Rrethanat në të cilat ka ndodhur ngjarja janë ende të paqarta, ndërsa konfirmohen dy persona të vdekur. Një aksident i rëndë më pasojë...

Aksident i rëndë në Korçë me dy të vdekur, rrethanat ende të paqarta

para 5 muajve - Java News

Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës. Rrethanat në të cilat ka ndodhur ngjarja janë ende të paqarta, ndërsa konfirmohen dy persona të vdekur. Mësohet se aksidenti ka ndodhur...

Aksident tragjik në Korçë, humbin jetën babë dhe bijë

para 5 muajve - Pa censure

Dy të vdekur dhe një i plagosur është bilanci tragjik i një aksidenti automobilistik në Korçë. Ngjarja ka ndodhur në unazën e qytetit, ku janë përplasur dy makina. Sipas burimeve policore, mësohet se viktima...

Tragjike: Babë e bijë përplasen për vdekje teksa ecnin në trotuar

para 5 muajve - Periskopi

Një aksident i rëndë  ka ndodhur sot në qytetin e Korçës. Nga të dhënat e para mësohet se dy persona kanë humbur jetën. Ata janë babë e bijë.  Sokol Hoxha, 33 vjeç dhe vajza e tij 6 vjeçare P. Hoxha. Në...

E FUNDIT/ Aksident tragjik në Korçë, humbin jetën babë e bijë

para 5 muajve - Sovrani

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë në Korçë. Nga të dhënat paraprake mësohet se për shkak të këtij aksidenti kanë ndërruar jetën dy persona. Dyshohet se bëhet fjalë për babain...

Aksident tragjik në Itali, humb jetën emigranti shqiptari

para 5 muajve - Albeu

Mbrëmjen e djeshme një emigrant shqiptar ka humbur jetën , në një aksident të frikshëm. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pranë “Strada Statale 106 Jonica,” Itali , ku shqiptari është përplasur nga një automjet...

Aksident fatal, shqiptari humb jetën tragjikisht

para 5 muajve - Sot News

Një shqiptar ka humbur jetën në një aksident rrugor të ndodhur pasditen e djeshme në Itali, raportuan këtë të enjte mediat lokale. Sipas të njëjtave burime, viktima është T.A., 65 vjeç, me origjinë shqiptare,...

Aksidenti tragjik, humb jetën emigranti shqiptar në Itali

para 5 muajve - Java News

Një emigrant shqiptar ka gjetur vdekjen në Itali, si pasojë e një aksidenti të rëndë. Ngjarja e rëndë ndodhi mbrëmjen e djeshme, e mërkurë, ku viktima është 65-vjeçari shqiptar T.A. Mësohet se i ndjeri...

Aksident në Tiranë/ Makina përplas këmbësorin në zonën e ‘Oxhakut’

para 6 muajve - Sot News

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Oxhakut në Tiranë. Mësohet se një makinë ka përplasur një këmbësor, duke e lënë të plagosur. Tv Klan raporton se sipas informacioneve paraprake, këmbësori...

E rëndë në Tiranë, makina përplas këmbësorin

para 6 muajve - Java News

Një automjet është përfshirë në një aksident pasditen e sotme në zonën e Oxhakut në Tiranë. Mësohet se makina ka përplasur një këmbësor, duke e lënë të plagosur. Sipas informacioneve paraprake, këmbësori...

Vdes një person pas një aksidenti në aksin Fushë Krujë – Milot

para 6 muajve - Klan Kosova

Detaje të reja zbulohen nga aksidenti që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Fushë Krujë – Milot. Një automjet ka përplasur në rrugë një këmbësor, i cili ka ndërruar jetë më vonë. Ai është 70-vjeçari...

Aksident i rëndë në Fushë-Krujë, humb jetën këmbësori

para 6 muajve - Albeu

Një person ëstë përplasur sot në aksin rrugor Fush-Krujë – Laç. Nga kjo përplasje i aksidentuari ka humbur jetën për shkak të plagëve të marra. Viktima është Murat Zani , rreth 70 vjeç. Sipas informacioneve...

Aksident në Fushë-Krujë, makina përplas për vdekje këmbësorin

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në autostradën Fushë Krujë-Milot në afërsi të vendit të quajtur Bushnesh. Një makinë tip “Golf” ka përplasur një këmbësor, i cili po tentonte të kalonte në autostradë....

Aksident në Fushë- Krujë, këmbësori goditet për vdekje nga makina

para 6 muajve - Gazeta Express

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në aksin rrugor Fushë- Krujë- Milot, ku një makinë ka përplasur për vdekjen një këmbësor në moshë. 70 vjeçari Murat Zani ka mbetur i plagosur rëndë për shkak...

Aksident i rëndë në Fushë Krujë/ Detaje të reja: U përplas nga makina, ndërron jetë këmbësori (EMRI)

para 6 muajve - Sot News

Mësohen detaje të reja nga aksidenti që ndodhi pak minuta më parë në aksin rrugor Fushë Krujë – Milot. Një automjet tip ‘Golf’, ka përplasur në rrugë një këmbësor, i cili ka ndërruar jetë më vonë. Ai është...

Makina përplas këmbësorin, humb jetën 70-vjeçari në Fushë-Krujë

para 6 muajve - Vizion Plus

Një 70 vjeçar ka humbur jetën këtë mbrëmje pasi është përplasur nga një automjet tip “Golf” në aksin Fushë Krujë-Milot. Sipas informacioneve bëhet me dije se viktima është Murat Zani, banues në fshatin...

Vdes këmbësori që u godit sonte në aksin rrugor Fushë Krujë – Milot

para 6 muajve - Tetova Sot

Detaje të reja zbulohen nga aksidenti që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Fushë Krujë – Milot. Një automjet ka përplasur në rrugë një këmbësor, i cili ka ndërruar jetë më vonë. Ai është 70-vjeçari...

Aksident në Fushë-Krujë/ Makina vret 70-vjeçarin

para 6 muajve - Java News

Murat Zani, 70 vjec ka humbur jetën pasi u përplas nga një makinë në autostradën Fushë-Krujë-Milot. Një aksident ka ndodhur në autostradën Fushëkrujë-Milot në afërsi të vendit të quajtur Bushnesh. Një...

Aksident në aksin Fushë Krujë – Milot, automjeti përplas këmbësorin, plagoset dhe shoferi

para 6 muajve - Tetova Sot

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Fushë Krujë – Milot. Një automjet ka përplasur në rrugë një këmbësor. Ka qenë një automjet Volkswagen tip “Golf”, që ka përplasur këmbësorin që...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK