http://kariera.mk

Po transportonte 97 kg kanabis, arrestohet shoferi i linjës Sarandë-Athinë (Emri+Detaje)

para 5 muajve - Sot News

Një sasi prej 97 kg kanabis u sekuestruan gjatë orëve të para të mëngjesit të së enjtes në Kalpaq të Janinës, në një autobus të linjës Sarandë-Athinë. Sipas burimeve policore, sasia e lëndës narkotike...

97 kg kanabis në autobus, kapet transportuesi pas "vëzhgimit" nga policia

para 5 muajve - Gazeta Express

97 kg kanabis u sekuestruan gjatë orëve të para të mëngjesit të së enjtes në Kalpaq të Janinës, në një autobus të linjës Sarandë-Athinë Droga ishte futur në bagazhet e autobusit, sapo ai ka dalë nga Dogana...

Detaje/ Kapen 40 kg drogë në kufirin greko-shqiptar

para 5 muajve - Sot News

Mbi 40 kg marijuanë dhe mbi 2 kg hashash çokollatë janë kapur në kufirin greko-shqiptar. Policia greke ka ndaluar në Sajadhe një mjet që vinte nga kufiri gjelbër. Brenda në mjet u gjetën dhe sekuestruan...

97 kg kanabis në autobus, kapet transportuesi pas “vëzhgimit” nga policia

para 5 muajve - Tetova Sot

97 kg kanabis u sekuestruan gjatë orëve të para të mëngjesit të së enjtes në Kalpaq të Janinës, në një autobus të linjës Sarandë-Athinë Droga ishte futur në bagazhet e autobusit, sapo ai ka dalë nga Dogana...

Makina e mbushur me drogë nga Shqipëria, prangosen dy persona në Greqi

para 5 muajve - Tetova Sot

Kapen në kufirin greko-shqiptar mbi 40 kg marijuanë dhe mbi 2 kg hashash çokollatë. Sipas medieve greke, mësohet se Policia ka ndaluar në Sajadhe një mjet që vinte nga kufiri gjelbër. Në mjet u gjetën...

Po transportonte 97 kg kanabis, ndalohet shoferi i linjës Sarandë-Athinë

para 5 muajve - Java News

Një sasi prej 97 kg kanabis u sekuestruan gjatë orëve të para të mëngjesit të së enjtes në Kalpaq të Janinës, në një autobus të linjës Sarandë-Athinë. Sipas burimeve policore, sasia e lëndës narkotike...

Po transportonte 97 kg kanabis, ndalohet shoferi i linjës Sarandë-Athinë

para 5 muajve - Sovrani

Një sasi prej 97 kg kanabis u sekuestruan gjatë orëve të para të mëngjesit të së enjtes në Kalpaq të Janinës, në një autobus të linjës Sarandë-Athinë. Sipas burimeve policore, sasia e lëndës narkotike...

Greqi kapet hashash dhe euro në autobusin shqiptar

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Rreth 97 kg 750 gram marijuanë është kapur në dalje të Kakavijës nga policia Greke në një autobus i linjës Sarandë-Athinë. Mediat fqinje raportojnë se përveç lëndës narkotike, e llojit marijuanë është...

Dy çanta me drogë në autobusin Sarandë-Athinë, pranga shoferit shqiptar

para 5 muajve - Vizion Plus

Një 34-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë greke, pasi në autobusin që ai drejtonte është gjetur drogë. Autobusi i linjës Sarandë-Athinë është ndaluar sapo ka kaluar Kakavijën në vendin e quajtur...

Kapen dy çanta plot me drogë në autobusin Sarandë-Athinë

para 5 muajve - Sot News

Dy çanta plot me droge janë kapur në një autobus të linjës Sarandë-Athinë. Mësohet se autobusi është ndaluar nga policia greke sapo ka kaluar Kakavijën në vendin e quajtur Kallpaq. Në pranga ka rënë shoferi...

Sekuestrohen rreth 100 kg drogë në autobusin Sarandë-Athinë

para 5 muajve - Java News

Kapet me drogë autobusi i linjës Sarandë-Athinë. Autobusi është ndaluar nga policia greke sapo ka kaluar Kakavijën në vendin e quajtur Kallpaq. Në pranga ka rënë shoferi shqiptar 34 vjeç. Në bagazhin e...

Droga në Shqipëri

para 5 muajve - Gazeta e re

Përveç mungesës së stabilitetit ekonomik dhe politik, disa nga vendet e Ballkanit konsiderohen edhe si vatra të krimit të organizuar. Shqipëria, është njëra ndër to. Lufta ndaj krimit të organizuar, nuk...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK