http://kariera.mk

Ferrari me shitje rekord të veturave më 2018

para 5 muajve - Koha.net

Ferrari kohët e fundit ka nënvizuar ekskluzivitetin e tij në fitime, kështu që numri i makinave të shitura dhe fitimet e kompanisë rriten vit pas viti. Megjithëse gati dy muaj kanë mbetur deri në fund...

Ferrari me shitje rekord të veturave më 2018

para 4 muajve - Medial

Ferrari kohët e fundit ka nënvizuar ekskluzivitetin e tij në fitime, kështu që numri i makinave të shitura dhe fitimet e kompanisë rriten vit pas viti. Megjithëse gati dy muaj kanë mbetur deri në fund...

Ferrari si kurrë deri më tash, rriten rekordet

para 5 muajve - Tetova Sot

Ferrari kohët e fundit ka nënvizuar ekskluzivitetin e tij në fitime, kështu që numri i makinave të shitura dhe fitimet e kompanisë rriten vit pas viti. Megjithëse gati dy muaj kanë mbetur deri në fund...

Ferrari thyen rekordet e shitjes

para 5 muajve - RTV 21

Numri i makinave të shitura po rritet vit pas viti Ferrari kohët e fundit ka nënvizuar ekskluzivitetin e tij në fitime, kështu që numri i makinave të shitura dhe fitimet e kompanisë rriten vit pas viti....

Thyen rekorde të shitjes sepse është Ferrari, miq

para 5 muajve - Periskopi

Ferrari kohët e fundit ka nënvizuar ekskluzivitetin e tij në fitime, kështu që numri i makinave të shitura dhe fitimet e kompanisë rriten vit pas viti. Megjithëse gati dy muaj kanë mbetur deri në fund...

Ferrari si kurrë deri më tash, rriten rekordet

para 5 muajve - KosovaPress

Megjithëse gati dy muaj kanë mbetur deri në fund të vitit kalendarik, prodhuesi italian i makinave supersport tashmë është i kënaqur me shitje, transmeton KosovaPress. Rezultatet e mëparshme të shitjeve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK