http://kariera.mk

Rama inspekton punimet e aksit Shkodër-Murriqan

para 4 muajve - Gazeta Shqip

Kryeministri Edi Rama inspektoi përfundimin  e punimeve tw aksit Shkodër-Murriqan, një segment ky sipas tij, mjaft i rëndësishëm, sidomos gjatë sezonin turistik. Nga një rrugë në degradim vetëm 4 muaj...

Tjetër pamje për rrugën Shkodër - Murriqan

para 4 muajve - Gazeta Express

Aksi Shkodër-Murriqan, një segment i rëndësishëm rrugor, sidomos gjatë sezonin turistik, prezanton sot një tjetër model të programit kombëtar për rindërtimin dhe mirëmbajtjen e infrastrukturës rrugore....

Rama inspektoi punimet e aksit Shkodër-Murriqan

para 4 muajve - Gazeta Shqip

Kryeministri Edi Rama inspektoi përfundimin  e punimeve tw aksit Shkodër-Murriqan, një segment ky sipas tij, mjaft i rëndësishëm, sidomos gjatë sezonin turistik. Nga një rrugë në degradim vetëm 4 muaj...

“Hidh pluhur sipër edhe ik”, Rama flet për projektin e rëndësishëm

para 4 muajve - Sot News

Kryeministri Edi Rama ka inspektuar punimet në rrugën Shkodër-Muriqan. Sipas Ramës ky është një segment i rëndësishëm rrugor me fluks të lartë qarkullimi sidomos gjatë sezonin turistik. Kryeministri bën...

“Hidh pluhur sipër edhe ikë”, Rama flet për projektin e rëndësishëm

para 4 muajve - Sot News

Kryeministri Edi Rama ka inspektuar punimet në rrugën Shkodër-Muriqan. Sipas Ramës ky është një segment i rëndësishëm rrugor me fluks të lartë qarkullimi sidomos gjatë sezonin turistik. Kryeministri bën...

Aksi Shkodër-Muriqan, model suksesi i programit të mirëmbajtjes së rrugëve

para 4 muajve - 24 ore

Aksi Shkodër-Murriqan, një segment i rëndësishëm rrugor, sidomos gjatë sezonin turistik, përfaqëson sot një tjetër model suksesi të programit kombëtar për rindërtimin dhe mirëmbajtjen e infrastrukturës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK