http://kariera.mk

Spasovski viziton 550 kandidatët për policë

para 9 muajve - Medial

Ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasovski sot e vizitoi Qendrën për trajnim në Idrizovë ku nga shtatori realizohet trajnimi njëvjeçar teretik dhe praktik i 550 kandidatëve të rinj për nëpunës policorë...

Spasovski: Po zbatohen reforma të gjera në MPB

para 9 muajve - Telegrafi

Ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasovski sot e vizitoi Qendrën për trajnim në Idrizovë ku nga shtatori realizohet trajnimi njëvjeçar teretik dhe praktik i 550 kandidatëve të rinj për nëpunës policorë...

SPASOVSKI VIZITON 550 KANDIDATËT PËR POLICË NË QENDRËN PËR TRAJNIM

para 9 muajve - TV21

Ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasovski sot e vizitoi Qendrën për trajnim në Idrizovë ku nga shtatori realizohet trajnimi njëvjeçar teretik dhe praktik i 550 kandidatëve të rinj për nëpunës policorë...

Spasovski viziton 550 kandidatët për policë në Qendrën për trajnim

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 9 nëntor – Ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasovski sot e vizitoi Qendrën për trajnim në Idrizovë ku nga shtatori realizohet trajnimi njëvjeçar teretik dhe praktik i 550 kandidatëve të rinj...

Spasovski viziton 550 kandidatët për policë në Qendrën për trajnim

para 9 muajve - Tetova Sot

Ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasovski sot e vizitoi Qendrën për trajnim në Idrizovë ku nga shtatori realizohet trajnimi njëvjeçar teretik dhe praktik i 550 kandidatëve të rinj për nëpunës policorë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK