http://kariera.mk

Vettingu, Prokurorit Troci i gjejnë probleme me pronat

para 4 muajve - Gazeta Shqip

Këtë të premte ishte radha e prokurorit Ramadan Troci për të dalë para Komisionit të Pavarur të Kualifikimit, në Pallatin e Kongreseve, për sa kohë ai është në listën prioritare të vettingut. Zoti Troci...

Prokurori që arrestoi Fullanin në telashe, nuk justifikon pasurinë

para 4 muajve - Vizion Plus

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka zhvilluar këtë të premte seancën dëgjimore me prokurorin Ramadan Troci. Prokurori Troci nuk mori pjesë në seancë, ndërkohë që gjatë verifikimit KPK identifikoi disa...

I vuri prangat Fullanit, vetting për Ramadan Trocin

para 4 muajve - Gazeta Express

Prokurori Ramadan Troci doli përballë Komisionit të Pavarur të Kualifikimit (KPK) paraditen e së premtes. Troci është kandidat për në Këshillin e Lartë të Prokurorisë (KLP). Aktualisht është prokuror në...

Prokurori që hetoi Fullanin, në “sitën” e vetting-ut

para 4 muajve - Medial

Prokurori Ramadan Troci doli përballë Komisionit të Pavarur të Kualifikimit (KPK) paraditen e së premtes. Troci është kandidat për në Këshillin e Lartë të Prokurorisë (KLP). Aktualisht është prokuror në...

Prokurori i arrestimeve VIP në sitën e vettingut, ja çfarë thotë KPK për pasurinë e tij

para 4 muajve - Sot News

Ka nisur seanca dëgjimore në KPK për prokurorin e Prokurorisë së Përgjithshme Ramadan Troci. Troci është i paranishëm në seancë i shoqëruar nga avokati i tij Ardian Leka. KPK bën e dije se ILDKPI ka sjellë...

Prokurori i ‘peshqve të mëdhenj’ kalon në sitën e vettingut

para 4 muajve - Java News

Prokurori Ramadan Troci doli përballë Komisionit të Pavarur të Kualifikimit (KPK) paraditen e së premtes. Troci është kandidat për në Këshillin e Lartë të Prokurorisë (KLP). Aktualisht është prokuror në...

Kalon sot në sitën e vettingut prokurori i arrestimeve VIP, si ndryshoi pasuria e tij

para 4 muajve - Sot News

Prokurori i Prokurorisë së Përgjithshme Ramadan Troci do të dalë sot para Komisionit të Pavarur të Kualifikimit për t’iu nënshtruar Vettingut. Trupa gjykuese e KPK do të jetë Pamela Qirko, Genta Tafa dhe...

Firmosi arrestimin e Fullanit dhe Gjikës, si është rritur pasuria e prokuror Trocit

para 4 muajve - Albeu

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit i rikthehet listës prioritare të vetingut me prokurorin Ramadan Troci , i cili del sot para Vetingut. Si ka ndryshuar pasuria e tij nga viti 2003 deri në fund të vitit...

Skeda e pasurisë së deklaruar e Arta Vorpsit, kandidate për Gjykatën Kushtetuese

para 5 muajve - Gazeta Tema

Arta Vorpsi është këshilltare ligjore në Gjykatën Kushtetuese prej më shumë se një dekade dhe një nga kandidatët për anëtarë të kësaj gjykate. Ajo do të përballet të premten me Komisionin e Pavarur të...

Vettingu/ Arta Vorpsi kandidon për në Gjykatën Kushtetuese, skeda e pasurisë dhe ‘flamuri i kuq’

para 5 muajve - Java News

Arta Vorpsi është këshilltare ligjore në Gjykatën Kushtetuese prej më shumë se një dekade dhe një nga kandidatët për anëtarë të kësaj gjykate. Ajo do të përballet të premten me Komisionin e Pavarur të...

Skeda e pasurisë së deklaruar prokurori në Prokurorinë e Përgjithshme Ramadan Troci: Ja si e rriti me 28 herë pasurinë marramendëse

para 5 muajve - Gazeta Tema

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit i është rikthyer listës prioritare të vetingut me thirrjen në seancë dëgjimore të prokurorit të Prokurorisë së Përgjithshme, Ramadan Troci të premten. Troci është kandidat...

Skeda/ Prokurori i ‘peshqve të mëdhenj’, si e rriti me 28 herë pasurinë Ramadan Troçi

para 5 muajve - Java News

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit i është rikthyer listës prioritare të vetingut me thirrjen në seancë dëgjimore të prokurorit të Prokurorisë së Përgjithshme, Ramadan Troci të premten. Troci është kandidat...

Zbulohet kur do dalë para Vetting-ut prokurori që firmosi arrestimin e Fullanit dhe Gjikës

para 5 muajve - Sot News

Prokurori i Prokurorisë së Përgjithshme, Ramadan Troci, do të jetë ditën e premte në seancë dëgjimore në Komisionin e Pavarur të Kualifikimit, në kuadër të rivlerësimit kalimtar. Toci, i cili ka qenë edhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK