http://kariera.mk

Policia arrestoi autorin e ngjarjes në Selenicë, ja çfarë i sekuestroi

para 4 muajve - Sot News

Policia në kohë të shkurtër ka mundur të arrestojë autorin e ngjarjes së rëndë që ndodhi në fshatin Kotë në Njësinë Administrative Kotë. Sipas Policisë autori i arrestuar është shtetasi A.D. i cili ka...

Ngjarja e rëndë në Selenicë, dalin pamjet nga vendi ku u vra kreu i Njësisë Administrative

para 4 muajve - Sot News

Sot është vrarë me armë gjahu, kryetari i Njësisë Administrative të fshatit Kotë në Selenicë, Fatmir Hodo. Autori është identifikuar si Admir Delaj, rreth 43 vjeç, nga fshati Gumenicë dhe është prangosur...

Vritet kreu i njësisë administrative në Kotë të Selenicës

para 4 muajve - Gazeta Shqip

Një person është vrarë me armë zjarri pasditen e kësaj të premteje. Viktimë ka mbetur shtetasi Fatmir Hodo, administratori i njësisë administrative Kotë në Selenicë. 63-vjeçari raportohet se është vrarë...

Si ndodhi vrasja në Vlorë, autori dhe kreu i njësisë administrative po pinin kafe bashkë

para 4 muajve - Albeu

Kryetari i Njësisë Aministrativë të fshatit Kotë në Selenicë, Fatmir Hodo është vrarë me armë gjahu ditën e sotme. Autori i Hodos është arrstuar dhe ai është shtetasi me iniciale, A.D, rreth 43 vjeç, nga...

DETAJET: Ngjarje e rëndë në Selenicë, vritet me çifte kreu i njësisë administrative. Kapet autori

para 4 muajve - Gazeta Tema

Viktima Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin Kot të Selenicës. Mësohet se viktima është Fatmir Hodo, kreu i Njësisë Administrative Kote, i zgjedhur në vitin 2015 si përfaqësues...

Po pinte kafe me viktimën, arrestohet autori që qëlloi me çifte Fatmir Hodon

para 4 muajve - Gazeta Express

Policia e Vlorës ka arritur të arrestojë autorin e vrases së kreut të njësisë administrative në fshatin Kotë te Selenicës, Fatmir Hodo. Në pranga është vënë Admir Delaj, 43 vjeç, i cili ka qëlluar me armë...

Ngjarja e rëndë në Selenicë/ Autori dhe viktima po pinin kafe, ja si ndodhi ngjarja

para 4 muajve - Sot News

Detaje të reja kanë dalë lidhur me vrasjen e kreut të njësisë administrative në fshatin Kotë te Selenicës, Fatmir Hodo. Mësohet se autori A.D,. 43 vjeç ka qenë duke pirë kafe në një tavolinë me viktimën...

EMRAT: Ngjarje e rëndë në Selenicë, vritet me çifte kreu i njësisë administrative. Kapet autori

para 4 muajve - Gazeta Tema

Viktima Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin Kot të Selenicës. Mësohet se viktima është Fatmir Hodo, kreu i Njësisë Administrative Kote, i zgjedhur në vitin 2015 si përfaqësues...

Kapet në kohë rekord autori i vrasjes se kreut të njësivë vendore në Vlorë

para 4 muajve - Vizion Plus

Policia e Vlorë ka kapur Brenda një kohe record autorin e vrasjes së kreut të njësisë vendore Kotë në bashkinë e Selenicës. Autori I krimit, shtetasi Admir Delaj u prangos pak minuta pasi vrau në lokal...

Vritet me armë gjahu kryetari i fshatit Kotë të Vlorës

para 4 muajve - Koha.net

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Vlorës, ku një person është vrarë me armë gjahu, njofton abcnews. Viktima, i cili është identifikuar si Fatmir Hodaj, 63 vjeç, ishte kryetari i njësisë administrative...

Vrau kreun e njësisë administrative në Selenicë, arrestohet autori. Ja kush është

para 4 muajve - Sot News

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kot të Selenicës. Mësohet se Hodo është kreu i njësisë administrative në këtë fshat. Policia ka...

Vrasja në Selenicë/ Policia nxjerr detajet e reja

para 4 muajve - Sot News

Një ngjarje e rëndë raportohet nga Selenica ndërsa mësohet se është vrarë shtetasi Fatmir Hodo. Viktima, 64-vjeç, është qëlluar me armë gjahu. Mësohet se Hodo mbante detyrën e kryetarit të njësisë administrative...

Ekzekutohet me armë në lokal kryetari i njësisë vendore në Selenicë

para 4 muajve - Vizion Plus

Ekzekutohet kreu i njësisë vendore Kotë në bashkinë e Selenicës, rrethi i Vlores. Fatmir Hodo është qëlluar me armë nga një 43 vjecar i identifikuar si shtetasi me iniciale Admir Delaj banues ne fshatin...

E FUNDIT/ E rëndë në Selenicë, vritet kreu i njësisë administrative

para 4 muajve - Albeu

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kot të Selenicës. Burimet bëjnë me dije se viktima është 63-vjeçari Fatmir Hodo . Mësohet se Hodo...

Vritet kreu i njësisë administrative në Selenicë

para 4 muajve - Gazeta Express

Vritet me armë zjarri kreu i njësisë administrative në fshatin Kotë, të Selenicës. Fatmir Hodo është qëlluara me çifte. Ngjarja mësohet të ketë ndodhur në një lokal të fshatit Kotë. Autori dyshohet të jetë një djalë i ri. Vijon...

E FUNDIT: Ngjarje e rëndë në Selenicë, vritet kreu i njësisë administrative

para 4 muajve - Gazeta Tema

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kot të Selenicës. Burimet për BalkanWeb bëjnë me dije se viktima është 63-vjeçari Fatmir Hodo. Mësohet...

E rëndë në Vlorë, vritet kreu i Njësisë Administrative

para 4 muajve - Sot News

Një krim i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Selenicë të Vlorës. Burime nga policia thanë se krimi ka ndodhur në fshatin Kotë të zonës së Selenicës. Viktimë ka mbetur Fatmir Hodo, kreu i njësië administrative,...

E rëndë në Vlorë, vritet kreu i Njësisë Administrative

para 4 muajve - Tetova Sot

Vritet me armë zjarri kreu i njësisë administrative në fshatin Kotë, të Selenicës. Fatmir Hodo është qëlluara me çifte. Ngjarja mësohet të ketë ndodhur në një lokal të fshatit Kotë. Policia ka shkuar menjëherë...

Dalin detaje nga vrasja e Kotës, autori dhe viktima po pinin kafe bashkë

para 4 muajve - Java News

Të tjera detaje kanë dalë nga vrasja e Fatmir Hodajt në Selenicë. Sipas dëshmitarëve autori dhe 63-vjeçari kanë pirë kafe dhe kanë biseduar bashkë për rreth 30 minuta. Më pas autori i dyshuar, 43-vjeçari...

E rëndë në Vlorë, vritet kreu i Njësisë Administrative

para 4 muajve - Fakti Ditor

Vritet me armë zjarri kreu i njësisë administrative në fshatin Kotë, të Selenicës. Fatmir Hodo është qëlluara me çifte. Ngjarja mësohet të ketë ndodhur në një lokal të fshatit Kotë. Policia ka shkuar menjëherë...

Tronditet sërish Selenica, vritet administratori i Kotës

para 4 muajve - Java News

Një ngjarje e rëndë raportohet nga Selenica ndërsa mësohet se është vrarë shtetasi Fatmir Hodo. Viktima, 63-vjeç, është qëlluar me armë gjahu. Mësohet se Hodo mbante detyrën e kryetarit të njësisë administrative...

E rëndë në Selenicë, vritet administratori i Kotës

para 4 muajve - Java News

Një ngjarje e rëndë raportohet nga Vlora ndërsa mësohet se është vrarë Fatmir Hodo. Viktima është qëlluar me armë gjahu. Mësohet se Hodo mbante detyrën e kryetarit të njësisë administrative Kotë, në Selenicë....

Shqipëri: Ekzekutohet kreu i njësisë administrative në Selenicë

para 4 muajve - Pa censure

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kot të Selenicës. Viktima është 63-vjeçari Fatmir Hodo. Mësohet se Hodo është kreu i njësisë administrative...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK