http://kariera.mk

Në Podujevë arrestohen dy persona për vjedhje

më 11.2018 - Telegrafi

Njësitë policore të stacionit të Podujevës, kanë arrestuar dy persona të dyshuar për disa raste të vjedhjeve të rënda. Rastet kanë ndodhur në fshatrat e komunës së Podujevës, në lokacione dhe periudha...

Në Podujevë arrestohen dy persona për nga tetë vjedhje

më 11.2018 - RTV 21

Njësitë policore të stacionit të Podujevës, kanë arrestuar dy persona të dyshuar për disa raste të vjedhjeve të rënda Rastet kanë ndodhur në fshatrat e komunës së Podujevës, në lokacione dhe periudha të...

Arrestohen dy të dyshuar për disa vjedhje të rënda

më 11.2018 - Klan Kosova

Me datën 8 nëntor, njësitet policore të stacionit të Podujevës, kanë arrestuar dy persona të dyshuar për disa raste të vjedhjeve të rënda. Sipas Policisë, rastet kanë ndodhur në fshatrat e Komunës së Podujevës,...

Arrestohen dy persona në Vushtrri

më 11.2018 - Klan Kosova

Policia e Kosovës në Vushtrri, të premtën në orët e pasditës ka arritur t’i identifikojë dy të dyshuar dhe më pas t’i arrestojë për veprën “ tentim vrasje “ dhe “arratisje e personit të privuar nga liria”....

Arrestohen dy persona në Vushtrri

më 11.2018 - Klan Kosova

Policia e Kosovës në Vushtrri, të premtën në orët e pasditës ka arritur t’i identifikojë dy të dyshuar dhe më pas t’i arrestojë për veprën “ tentim vrasje “ dhe “arratisje e personit të privuar nga liria”....

Arrestohen dy persona në Vushtrri, për veprat penale ‘tentim vrasje’ dhe ‘arratisje e personit të privuar nga liria’

më 11.2018 - Telegrafi

Në orët e mesditës të premtes Policia në Vushtrri ka arritur të identifikojë dhe të arrestojë dy persona të dyshuar për veprat penale ‘tentim vrasje’ dhe ‘arratisje e personit të privuar nga liria’. Kështu...

Arrestohen dy persona në Podujevë, të dyshuar për disa vjedhje të rënda

më 11.2018 - Telegrafi

Policia e Kosovës më datë 08.11.2018 kanë arrestuar dy persona të dyshuar për disa raste të vjedhjeve të rënda. “Rastet kanë ndodhur në fshatrat e Komunës së Podujevës, në lokacione dhe periudha të ndryshme...

Arrestohet në Vushtrri i arratisuri nga burgu i Lipjanit

më 11.2018 - Kallxo

Policia e Kosovës në Vushtrri ka arritur të identifikojë dhe të arrestojë dy persona të dyshuar për veprat penale ‘tentim vrasje’ dhe ‘arratisje e personit të privuar nga liria’. Sipas një komunikate të...

Arrestohen dy persona të përfshirë në 16 vjedhje në rajonin e Podujevës

më 11.2018 - Gazeta Express

Dy persona janë arrestuar nga policia në rajonin e Podujevës të dyshuar për disa raste të vjedhjeve të rënda. Sipas policisë rastet kanë ndodhur në fshatrat e Komunës së Podujevës, në lokacione dhe periudha...

Arrestohen dy persona të përfshirë në 16 vjedhje në rajonin e Podujevës

më 11.2018 - Kallxo

Dy persona janë arrestuar nga policia në rajonin e Podujevës të dyshuar për disa raste të vjedhjeve të rënda. Sipas policisë rastet kanë ndodhur në fshatrat e Komunës së Podujevës, në lokacione dhe periudha...

Arrestohen dy persona në Vushtrri

më 11.2018 - Lajmi.net

Policia e Kosovës në Vushtrri, të premtën në orët e pasditës ka arritur t’i identifikojë dy të dyshuar dhe më pas t’i arrestojë për veprën “ tentim vrasje “ dhe “arratisje e personit të privuar nga liria”....

Arrestohet i dyshuari për tentim vrasje si dhe i arratisuri nga burgu

më 11.2018 - RTV 21

Policia në Vushtrri ka arritur të identifikojë dhe të arrestojë sot dy persona Ata janë të dyshuar për veprat penale ‘tentim vrasje’ dhe ‘arratisje e personit të privuar nga liria’. Arrestimi i të dyshuarve...

Arrestohen një 17 dhe 18 vjeçar, dyshohen për vjedhje të rënda në fshatra të Podujevës

më 11.2018 - Koha.net

Njësitet policore të stacionit të Podujevës, dje kanë arrestuar dy persona të dyshuar për disa raste të vjedhjeve të rënda. Rastet kanë ndodhur në fshatrat e Komunës së Podujevës, në lokacione dhe periudha...

Arrestohen dy persona të dyshuar për vrasje

më 11.2018 - Zeri

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona të dyshuar për veprën penale “tentim vrasje” dhe “arratisje e personit të privuar nga liria. Të dyshuarit ishin në kërkim për një vrasje të ndodhur javë më parë...

Arrestohen dy persona të dyshuar për disa vjedhje të rënda

më 11.2018 - Lajmi.net

Policia ka arrestuar dy persona të dyshuar për vjedhje të rënda. Njësitet policore të stacionit të Podujevës, kanë arrestuar dy persona të dyshuar për disa raste të vjedhjeve të rënda. Rastet kanë ndodhur...

Dy të arrestuar për tentim vrasje në Mitrovicë

më 11.2018 - Koha.net

Dy persona janë arrestuar në Vushtrri nga Policia e Kosovës për tentim vrasje në Mitrovicë. “Arrestimi i të dyshuarve është bërë pas ndalimit dhe kontrollit të detajuar, ku fillimisht tek i dyshuari L....

Në Podujevë arrestohen dy persona për nga tetë vjedhje

më 11.2018 - KosovaPress

Rastet kanë ndodhur në fshatrat e komunës së Podujevës, në lokacione dhe periudha të ndryshme kohore ku kryesisht janë vjedhur gjësende të ndryshme. Puna e hetuesve të stacionit policor të Podujevës, lidhur...

Arrestohen dy persona të dyshuar për disa vjedhje të rënda

më 11.2018 - Ekonomia Online

Më datë 08.11.2018 njësitet policore të stacionit të Podujevës, kanëarrestuar dy persona të dyshuar për disa raste të vjedhjeve të rënda. Rastet kanë ndodhur në fshatrat e Komunës së Podujevës, në lokacione...

Arrestohen dy persona në Vushtrri

më 11.2018 - Ekonomia Online

Policia e Kosovës në Vushtrri, të premtën në orët e pasditës ka arritur t’i identifikojë dy të dyshuar dhe më pas t’i arrestojë për veprën “ tentim vrasje “ dhe “arratisje e personit të privuar nga liria”....

Arrestohet i dyshuari për tentim vrasje si dhe i arratisuri nga burgu

më 11.2018 - KosovaPress

Arrestimi i të dyshuarve është bërë pas ndalimit dhe kontrollit të detajuar, ku fillimisht tek i dyshuari L. B., 18 vjeçar, , është gjetur dhe është konfiskuar një armë e llojit pistoletë me pesë fishekë....

Arrestohen dy të dyshuar në Podujevë për përdorim të narkotikeve, njëri i moshës së mitur

më 11.2018 - Kallxo

Dy persona, njëri nga ta i moshës së mitur janë arrestuar dje nga policia në fshatin Dobërdol në Podujevë. Policia ka njoftuar se pas një pune operative, janë arrestuar të dyshuarit  në një shtëpi të braktisur...

Policit nga Vushtrria i vidhet alltia

më 11.2018 - Kallxo

Fillimi i këtij viti, njërin nga zyrtarët policor e gjeti pa armën zyrtare. Kjo për arsye se policit me inicialet Sh. T, i cili punon në Stacionin Policor në Vushtrri i ishte vjedhur arma në shtëpinë e...

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për të arratisurit që dyshohen për vjedhje

më 11.2018 - Klan Kosova

Policia e Kosovës ka ripostuar edhe njëherë komunikatën për tre persona që dyshohet se janë në arrati për disa raste të vjedhjeve dhe grabitjeve. “Referuar nevojës për ndihmë me informata nga publiku,...

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për të arratisurit që dyshohen për vjedhje

më 11.2018 - Telegrafi

Policia e Kosovës ka ripostuar edhe njëherë komunikatën për tre persona që dyshohet se janë në arrati për disa raste të vjedhjeve dhe grabitjeve. “Referuar nevojës për ndihmë me informata nga publiku,...

Policia e Kosovës konfiskon dhjetëra vetura, telefonë e lap topë dhe arreston 11 persona

më 11.2018 - Zeri

Një operacioni i gjerë policor i shtrirë në kuadër të rajonit të Prishtinës, duke përfshirë edhe qytete të tjera të Kosovës, është realizuar sot në orët e mesditës me ç’rast janë arrestuar pesë persona...

Dhjetëra vetura, telefonë e lap topë konfiskohen nga policia, arrestohen 11 hajna

më 11.2018 - Gazeta Express

Një operacioni i gjerë policor i shtrirë në kuadër të rajonit të Prishtinës, duke përfshirë edhe qytete të tjera të Kosovës, është realizuar sot në orët e mesditës me ç’rast janë arrestuar pesë persona...

Nëse i shihni këta tre persona, menjëherë lajmërojeni policinë

më 11.2018 - Zeri

Policia a Kosovës përsëri ka publikuar fotografitë e tre personave të dyshuarve për grabitje me qëllim që të mundësohet arrestimi i tyre. Njësitet policore të rajonit të Prishtinës në kuadër të intensifikimit...

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për gjetjen e këtyre hajnave nga rajoni i Prishtinës

më 11.2018 - Gazeta Express

Policia e Kosovës po vazhdon kërkimin për vendodhjen e tre të dyshuarve për grabitje të ndryshme në rajonin e Prishtinës. Këta tre persona po cilësohen të rrezikshëm nga policia, prandaj për gjetjen e...

Policia e Kosovës kërkon ndihmë nga qytetarët për kapjen e grabitësve në Prishtinë

më 11.2018 - Kallxo

Policia e Kosovës me 16 tetor, përmes një komunikate ka njoftuar se është në kërkim të tre personave të cilët dyshohet të jenë të përfshirë në disa raste të grabitjeve. “Bazuar në rezultatet e hetimeve...

Nëse shihni këta persona lajmëroni policinë

më 11.2018 - RTV 21

Këta persona janë në kërkim Policia e Kosovës po kërkon tre persona të dyshuar për grabitje të ndodhura në kohë dhe vende të ndryshme në Rajonin e Prishtinës dhe më gjerë. Andaj për ta ndihmuar lokalizimin...

Policia në kërkim të tre grabitësve në Prishtinë, publikon fotografitë e tyre

më 11.2018 - Lajmi.net

Policia a Kosovës përsëri ka publikuar fotografitë e tre personave të dyshuarve për grabitje me qëllim që të mundësohet arrestimi i tyre. Njësitet policore të rajonit të Prishtinës në kuadër të intensifikimit...

Disa të arrestuar në Prishtinë për grabitje

më 11.2018 - Koha.net

Policia e Kosovës përmes një komunikate për media bën të ditur se ka arrestuar disa persona në Prishtinë për grabitje. Njësitet policore të rajonit të Prishtinës në kuadër të intensifikimit të masave të...

Prizren, arrestohet një person për vjedhje të një shume të madhe parash

më 11.2018 - Klan Kosova

Rreth orës 09:30 sot në Prizren është arrestuar një person i dyshuar për vjedhje të parave në vlerë të njëmbëdhjetë mijë e tetëqind (11800) eurove. Personi me iniciale R.S dyshohet se është përfshirë në...

Vodhi rreth 12 mijë euro, arrestohet i dyshuari në Prizren

më 11.2018 - AlbPortali

Policia rajonale e Prizrenit ka njoftuar se ka arrestuar një person, i cili dyshohet se para tri ditësh ka vjedhur 11 mijë e 800 euro. Loading... Në njoftim thuhet se atij i është shqiptuar masa e ndalimit...

Vodhi afër 12 mijë euro, arrestohet një burrë në Suharekë

më 11.2018 - Koha.net

Me datë 07 nëntor, rreth orës 09:30 në Prizren, pas një pune hetimore të njësiteve relevante policore është arritur të identifikohet dhe njëherësh të arrestohet personi i dyshuar me inicialet (R. S.),...

Suharekë, arrestohet i dyshuari për vjedhjen e rreth 12 mijë eurove

më 11.2018 - Kallxo

Një person i cili ishte në kërkim të policisë, i dyshuar për një vjedhje në Suharekë është identifikuar dhe arrestuar nga policia dje rreth orës 09:00. Personi me inicialet R.S. dyshohej për përfshirje...

Vodhi rreth 12 mijë euro, arrestohet i dyshuari në Prizren

më 11.2018 - Fakti Ditor

Policia rajonale e Prizrenit ka njoftuar se ka arrestuar një person, i cili dyshohet se para tri ditësh ka vjedhur 11 mijë e 800 euro. Në njoftim thuhet se atij i është shqiptuar masa e ndalimit 48 orë....

Policia e Kosovës kërkon ndihmë nga qytetarët për kapjen e grabitësve në Prishtinë

më 11.2018 - Bota Press

Policia e Kosovës me 16 tetor, përmes një komunikate ka njoftuar se është në kërkim të tre personave të cilët dyshohet të jenë të përfshirë në disa raste të grabitjeve. “Bazuar në rezultatet e hetimeve...

Policia në kërkim të tre grabitësve në Prishtinë, publikon fotografitë e tyre

më 11.2018 - Sovrani

Policia a Kosovës përsëri ka publikuar fotografitë e tre personave të dyshuarve për grabitje me qëllim që të mundësohet arrestimi i tyre. Njësitet policore të rajonit të Prishtinës në kuadër të intensifikimit...

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për të arratisurit që dyshohen për vjedhje

më 11.2018 - Gazeta e re

Policia e Kosovës ka ripostuar edhe njëherë komunikatën për tre persona që dyshohet se janë në arrati për disa raste të vjedhjeve dhe grabitjeve. “Referuar nevojës për ndihmë me informata nga publiku,...

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për të arratisurit që dyshohen për vjedhje

më 11.2018 - KosovaPress

“Referuar nevojës për ndihmë me informata nga publiku, me qëllim të  lokalizimit të vendndodhjes së tre personave të dyshuar për raste të grabitjeve të armatosura kërkojmë përkrahjen tuaj me ripostimin...

Grabitje në Vushtrri, arrestohet një 17 vjeçar

më 11.2018 - RTV 21

Raportohet se 17 vjeçari kishte grabitur 150 euro në një barnatore G. M., 17 vjeçar është arrestuar si i dyshuar për veprën penale “grabitje” në një barnatore në Vushtrri. Siç njofton policia, në orët...

Vushtrri, arrestohet një person për grabitje

më 11.2018 - Klan Kosova

Në orët e mbrëmjes së datës 22 tetor 2018, në Stacionin Policor Vushtrri, ishte raportuar rasti me elemente të veprës penale ‘grabitje’. Bazuar në deklaratën e viktimës grabitja kishte ndodhur në kohën...

Pas arrestimit lirohet në procedurë të rregullt personi që grabiti në një barnatore në Vushtrri

më 11.2018 - Telegrafi

Policia e Kosovës e rajonit të Mitrovicës ka bërë të ditur se ka arrestuar një person për grabitje. Pas një hetimi intensiv dhe dyshimeve të arsyeshme më 7 nëntor hetuesit e Sektorit Rajonal të Hetimeve,...

17 vjeçari në Vushtrri arrestohet për grabitje në barnatore

më 11.2018 - Gazeta Express

Një 17 vjeçar është arrestuar për një rast të grabitjes i cili raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e 22 tetorit. Sipas policisë, viktima kishte deklaruar se me 22 tetor në vendin e saj të punës, në një...

17 vjeçari në Vushtrri arrestohet për grabitje në barnatore

më 11.2018 - Kallxo

Një 17 vjeçar është arrestuar për një rast të grabitjes i cili raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e 22 tetorit. Sipas policisë, viktima kishte deklaruar se me 22 tetor në vendin e saj të punës, në një...

Vodhi afër 12 mijë euro, arrestohet një burrë në Suharekë

më 11.2018 - Ekonomia Online

Me datë 07 nëntor, rreth orës 09:30 në Prizren, pas një pune hetimore të njësiteve relevante policore është arritur të identifikohet dhe njëherësh të arrestohet personi i dyshuar me inicialet (R. S.),...

17 vjeçari arrestohet për grabitjen e barnatores

më 11.2018 - Gazeta e re

Një 17 vjeçar me iniciale G. M., është arrestuar në Vushtrri për një grabitje në një barnatore në Vushtrri, me ç’rast i maskuar nën kërcënimin e thikës ia ka grabitur një shumë të hollash prej 150 euro....

17 vjeçari në Vushtrri arrestohet për grabitje në barnatore

më 11.2018 - Fakti Ditor

Një 17 vjeçar është arrestuar për një rast të grabitjes i cili raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e 22 tetorit. Sipas policisë, viktima kishte deklaruar se me 22 tetor në vendin e saj të punës, në një...

17 vjeçari në Vushtrri arrestohet për grabitje në barnatore

më 11.2018 - AlbPortali

Një 17 vjeçar është arrestuar për një rast të grabitjes i cili raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e 22 tetorit. Loading... Sipas policisë, viktima kishte deklaruar se me 22 tetor në vendin e saj të punës,...

17 vjeçari arrestohet për grabitjen e barnatores

më 11.2018 - KosovaPress

Rasti kishte ndodhur më 22 tetor, ndërsa pas një hetimi intensiv dhe dyshimeve të arsyeshme me datën 7 nëntor, hetuesit e Sektorit Rajonal të Hetimeve, kanë identifikuar dhe kanë arrestuar të dyshuarin:...

17 vjeçar arrestohet për grabitjen e barnatores

më 11.2018 - KosovaPress

Rasti kishte ndodhur më 22 tetor, ndërsa pas një hetimi intensiv dhe dyshimeve të arsyeshme me datën 7 nëntor, hetuesit e Sektorit Rajonal të Hetimeve, kanë identifikuar dhe kanë arrestuar të dyshuarin:...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK