http://kariera.mk

Shala, ministri i parë i MTI-së që takon inspektorët komunal, kërkon bashkëpunim për zbatimin e ligjit

para 12 muajve - Lajmi.net

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, është takuar me drejtorët e Drejtorive të Inspeksioneve Komunale, për bashkërendimin e punëve dhe harmonizimin e veprimeve. Shala para tyre ka paraqitur...

Shala: Inspektorët e tregut edhe në veri

para 12 muajve - RTV 21

Ministri Shala  takohet me  drejtorët e inspektorëve komunal Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala,  gjatë takimit që ka zhvilluar me drejtorët e inspektorëve komunal ka shprehur shqetësimin...

Shala: Së shpejti do të fillojnë inspektimet edhe në veri

para 12 muajve - Telegrafi

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala gjatë takimit që ka zhvilluar me drejtorët e inspektorëve komunal ka shprehur shqetësimin për mos zbatim të ligjit të Inspektoratit të Tregut. Me këtë rast...

Ministri Shala paralajmëron: Së shpejti fillon inspektimi edhe në veri

para 12 muajve - Gazeta Express

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala gjatë takimit që ka zhvilluar me drejtorët e inspektorëve komunal ka shprehur shqetësimin për mos zbatim të ligjit të Inspektoratit të Tregut. Me këtë rast...

Shala thotë se së shpejti do të fillojnë inspektimet edhe në veri të Mitrovicës

para 12 muajve - Koha.net

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala gjatë takimit që ka zhvilluar me drejtorët e inspektorëve komunal ka shprehur shqetësimin për mos zbatim të ligjit të Inspektoratit të Tregut. Me këtë rast...

Shala premton se së shpejti do të fillojnë inspektimet edhe në veri

para 12 muajve - RTV 21

“Shala u zotua se si prioritet i tij mbetet mbrojtja e konsumatorit” Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala gjatë takimit që ka zhvilluar me drejtorët e inspektorëve komunal ka shprehur shqetësimin...

Ministri i Tregtisë: Inspektorët komunalë të punojnë në ndalimin e duhanit dhe alkoolit për të mitur

para 12 muajve - Kallxo

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala ka mbajtur takim me drejtorët e Drejtorive të Inspeksioneve Komunale, ku kërkojë nga drejtorët që të bashkëpunojnë në ligjet e përcaktuar. Në këtë tryezë,...

Ministri Shala takohet me inspektorët komunalë, sfidë mbetet veriu

para 12 muajve - Medial

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë (MTI), Endrit Shala, është takuar me drejtorët e Drejtorive të Inspeksioneve Komunale, raporton Ekonomia Online. Shala para tyre ka paraqitur punën e bërë prej se ka...

Ministri i Tregtisë takon inspektorët komunalë – veriu problematik për bizneset e jugut

para 12 muajve - Klan Kosova

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala është takuar me drejtorët e Drejtorive të Inspeksioneve Komunale. Shala ka thënë se në mandatin e tij prioritet do ta ketë mbrojtjen e konsumatorit, njofton...

Shala, ministri i parë i MTI-së që takon inspektorët komunal, kërkon bashkëpunim për zbatimin e ligjit

para 12 muajve - Periskopi

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, është takuar me drejtorët e Drejtorive të Inspeksioneve Komunale, për bashkërendimin e punëve dhe harmonizimin e veprimeve. Shala para tyre ka paraqitur...

Ministri Shala takon inspektorët komunal, kërkon bashkëpunim për zbatimin e ligjit

para 12 muajve - Gazeta Monitor

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, është takuar me drejtorët e Drejtorive të Inspeksioneve Komunale, për bashkërendimin e punëve dhe harmonizimin e veprimeve. Shala para tyre ka paraqitur...

Ministri Shala paralajmëron: Së shpejti fillon inspektimi edhe në veri

para 12 muajve - Bota Press

Botapress 9 Nëntor – Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala gjatë takimit që ka zhvilluar me drejtorët e inspektorëve komunal ka shprehur shqetësimin për mos zbatim të ligjit të Inspektoratit...

Shala premton se së shpejti do të fillojnë inspektimet edhe në veri

para 12 muajve - KosovaPress

Shala duke i paraqitur vendimet që i ka marr në të mirë të konsumatorëve ka kërkuar bashkëpunim më të madh në mes inspektorëve komunal, të MTI-së dhe të AVUK-ut. Shala po ashtu tha se përmes draftligjit...

Ministri Shala takohet me inspektorët komunalë, sfidë mbetet veriu

para 12 muajve - Ekonomia Online

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë (MTI), Endrit Shala, është takuar me drejtorët e Drejtorive të Inspeksioneve Komunale, raporton Ekonomia Online. Shala para tyre ka paraqitur punën e bërë prej se ka...

Ministri Shala takohet me inspektorët komunal, sfidë mbetet veriu

para 12 muajve - Ekonomia Online

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, është takuar me drejtorët e Drejtorive të Inspeksioneve Komunale, raporton Ekonomia Online. Shala para tyre ka paraqitur punën e bërë prej se ka marrë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK