http://kariera.mk

Sipas kryetarit të PSD-së, Kosova duhet të mandatojë ekip gjithëpërfshirës për dialogun

para 5 muajve - Koha.net

Kryetari i PSD-së, njëherësh edhe i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka komentuar takimin e fundit të presidentit Thaçi me presidentit serb, Vuçiq, i cili, u mbajt mbrëmë në kuadër të dialogut ndërmjet...

Sipas kryetarit të PSD-së, Kosova duhet të ta mandatojë ekip gjithëpërfshirës për dialogun

para 5 muajve - Koha.net

Kryetari i PSD-së, njëherësh edhe i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka komentuar takimin e fundit të presidentit Thaçi me presidentit serb, Vuçiq, i cili, u mbajt mbrëmë në kuadër të dialogut ndërmjet...

Ahmeti: Takimi Thaçi-Vuçiq pa legjitimitet ligjor e politik

para 5 muajve - Klan Kosova

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka reaguar për takimin që u mbajtë mbrëmë në mes presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe presidentit serb, Aleksandër Vuçiq me ndërmjetësimin e Përfaqësueses së Lartë...

Kurti kritikon takimin mes Thaçit e Vuçiq

para 5 muajve - Albinfo

I pari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka kritikuar takimin e mbrëmshëm mes Presidentit të Kosovës Hashim Thaçit dhe presidentit serb Aleksandar Vuçiq. Sipas Kurtit, dialogun me Serbinë po e udhëheq...

Ahmeti: Takimi Thaçi-Vuçiq pa legjitimitet ligjor e politik

para 5 muajve - Zeri

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka reaguar për takimin që u mbajtë mbrëmë në mes presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe presidentit serb, Aleksandër Vuçiq me ndërmjetësimin e Përfaqësueses së Lartë...

Ahmeti: Takim të katërt Thaçi-Vuçiq nuk duhet të këtë

para 5 muajve - Kallxo

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka komentuar takimin e zhvilluar mes presidentit Thaçi dhe presidentit serb, Aleksandër Vuçiq i cili u mbajt mbrëmë në kuadër të dialogut ndërmjet dy vendeve...

Kurti flet për takimin e mbrëmshëm Thaçi-Vuçiq

para 5 muajve - Telegrafi

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti përmes një postimi në Facebook, ka reaguar lidhur me takimin e mbrëmshëm në Bruksel në mes të Presidentit Hashim Thaçi dhe homologut të tij serb, Aleksandar...

Kurti për Thaçin: Njeri pa legjitimitete e pa autoritet

para 5 muajve - Portalb

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti nëpërmjet një shkrimi në rrjetin social Fejsbuk (Facebook), ka komentuar takimin e djeshëm ndërmjet Aleksandër Vuçiqit dhe Hashim Thaçit . Për Thaçin Kurti...

Kurti komenton takimin Thaçi-Vuçiq në Bruksel, Veselin e quan kolaboracionist

para 5 muajve - Klan Kosova

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka komentuar takimin e mbrëmshëm në Bruksel në mes të Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe atij serb, Aleksandar Vuçiq në kuadër të zhvilluar në kuadër...

Kurti: Thaçi në Bruksel pa legjitimet e kredibilitet

para 5 muajve - Politiko

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti ka reaguar pas takimit të djeshëm në Bruksel ndërmjet presidentit të Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, dhe presidentit serb, Aleksander Vuçiq. Kurti ka thënë...

Albin Kurti thotë se Thaçi po flet pa legjitimitet në Bruksel

para 5 muajve - OraInfo

Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka folur për takimin e presidentit Hashim Thaçi me atë të Serbisë Aleksandër Vuçiq. Kurti ka thënë se dialogu ka vazhduar pa ekip negociator, pa platformë e parime,...

Kurti: Thaçi – Vuçiq në Bruksel, edhe një takim pa mandat nga Kuvendi

para 5 muajve - Lajmi.net

Albin Kurti ka reaguar pas takimit të djeshëm në Bruksel ndërmjet presidentit të Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, dhe presidentit serb, Aleksander Vuçiq. Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti...

Sipas kryetarit të PSD-së, Kosova duhet të ta mandatojë ekip gjithëpërfshirës për dialogun

para 5 muajve - Ekonomia Online

Kryetari i PSD-së, njëherësh edhe i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka komentuar takimin e fundit të presidentit Thaçi me presidentit serb, Vuçiq, i cili, u mbajt mbrëmë në kuadër të dialogut ndërmjet...

Albin Kurti komenton takimin Thaçi-Vuçiq

para 5 muajve - Gazeta Express

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka komentuar takimin e mbajtur mbrëmë në Bruksel të Presidentit Thaçi me presidentin serb, Aleksandër Vuçiq në kuadër të dialogut ndërmjet dy vendeve. Kurti...

Kurti e quan Veselin kolaboracionist të Thaçit për dialogun me Vuçiqin

para 5 muajve - Koha.net

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti ka reaguar pasi mbrëmë në Bruksel u mbajt takimi i radhës në mes të presidentit Hashim Thaçi dhe homologut të tij serb, Aleksandar Vuçiq, me ndërmjetësimin...

Kurti: Thaçi në Bruksel pa legjitimet e kredibilitet

para 5 muajve - Gazeta Express

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti ka reaguar pas takimit të djeshëm në Bruksel ndërmjet presidentit të Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, dhe presidentit serb, Aleksander Vuçiq. Kurti ka thënë...

Kurti reagon për takimin e mbrëmshëm në Bruksel

para 5 muajve - RTV 21

“Edhe ky takim pa mandat nga Kuvendi, pa platformë parimesh e pa ekip negociator” Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka reaguar pasi mbrëmë në Bruksel u mbajt takimi i radhës ndërmjet Presidentit...

Kurti: Thaçi në Bruksel pa legjitimet e kredibilitet

para 5 muajve - Zeri

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti ka reaguar pas takimit të djeshëm në Bruksel ndërmjet presidentit të Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, dhe presidentit serb, Aleksander Vuçiq. Kurti ka thënë...

Albin Kurti komenton takimin Thaçi-Vuçiq

para 5 muajve - Kallxo

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka komentuar takimin e mbajtur mbrëmë në Bruksel të Presidentit Thaçi me presidentin serb, Aleksandër Vuçiq në kuadër të dialogut ndërmjet dy vendeve. Kurti...

Kurti reagon për takimin e mbrëmshëm në Bruksel

para 5 muajve - Gazeta e re

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti ka reaguar pasi mbrëmë në Bruksel u mbajt takimi i radhës në mes të Presidentit Hashim Thaçi dhe homologut të tij serb, Aleksandar Vuçiq, me ndërmjetësimin...

Sipas Albin Kurtit, Kadri Veseli është kolaboracionist i Thaçit për dialog me Vuçiqin

para 5 muajve - Periskopi

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti ka reaguar pasi mbrëmë në Bruksel u mbajt takimi i radhës në mes të presidentit Hashim Thaçi dhe homologut të tij serb, Aleksandar Vuçiq, me ndërmjetësimin...

Ahmeti: Takim të katërt Thaçi-Vuçiq nuk duhet të këtë

para 5 muajve - Bota Press

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka komentuar takimin e zhvilluar mes presidentit Thaçi dhe presidentit serb, Aleksandër Vuçiq i cili u mbajt mbrëmë në kuadër të dialogut ndërmjet dy vendeve...

Albin Kurti e komenton dialogun e mbrëmshëm Thaçi-Vuçiq, e kritikon Kadrin Veselin

para 5 muajve - Fakti Ditor

Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti e ka komentuar dialogun e zhvilluar mbrëmë në Bruksel në mes të presidentëve Thaçi e Vuçiq. Duke e komentuar këtë dialog, Kurti e ka kritikuar kryeparlamentarin Veseli...

Kurti: Thaçi në Bruksel pa legjitimitet e kredibilitet

para 5 muajve - Bota Press

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka reaguar pas takimit të djeshëm në Bruksel ndërmjet presidentit të Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, dhe presidentit serb, Aleksander Vuçiq. Kurti ka...

Kurti me kritika për takimin e mbrëmshëm në Bruksel, sulmon edhe Kadri Veselin

para 5 muajve - Periskopi

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti ka reaguar pasi mbrëmë në Bruksel u mbajt takimi i radhës në mes të Presidentit Hashim Thaçi dhe homologut të tij serb, Aleksandar Vuçiq, me ndërmjetësimin...

Kurti flet pët takimin Thaçi – Vuçiq, ka një mësazh edhe për Kadri Veselin

para 5 muajve - Sovrani

Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti e ka komentuar dialogun e zhvilluar mbrëmë në Bruksel në mes të presidentëve Thaçi e Vuçiq. Duke e komentuar këtë dialog, Kurti e ka kritikuar kryeparlamentarin Veseli...

Kurti reagon për takimin e mbrëmshëm në Bruksel

para 5 muajve - KosovaPress

Kurti ka thënë se dialogu ka vazhduar pa ekip negociator, pa platformë e parime. Mirëpo, sipas tij një pjesë të përgjegjësisë ka edhe kryeparlamentari Kadri Veseli, i cili nuk po dëshiron shqyrtimin e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK